Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. no, ja na pewno w pracy [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________no to jo tyż zawijam hejjjjjj
  2. misiek do spania bo jutro robimy zmianę [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:28_________________________________________________ :shocked: :shocked: :shocked: no ta tak, ja z kimim na baranda
  3. nie znacie się na żartach ??????????????????? dosyć, ze pije to jeszcze pląsa ze mną
  4. no chyba żart żebyś nie pił ale dzięęęęęki
  5. i co kimi ????
  6. 29 stycznia [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:11_________________________________________________ :polew:
  7. tylko 1 - gruszkowa, ale poszła już w "dobre ręce"[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 23:07_________________________________________________ Będę pamiętał, że pamiętałaś :good: Dziękuję w ramach "długu wdzięcznośći" mam propozycję: może zawiózł i przywiózł byś nas z imprezki ???
  8. pamiętałam o Tobie
  9. Kimi, przypomniało mi się ........... tak jak prosiłeś mamy dla ciebie pocztówkę spod samiuśkich Tater hejjjjjjjj
  10. ale alkoholu nie będzie można wnieść do lokalu przecież
  11. idę coś przekąsić Madzia nie odbiera :ranting1: :ranting1: :ranting1:
  12. Misiek, Ty lepiej dzwoń do gołego i łatw transport :!: :!: :!:
  13. Misiek, widzę, że jak mnie nie ma to hulasz trochę na forum, grzecznie mi tam proszę bo
  14. i to Cię uratowało
  15. jak widać wszyscy
  16. kimi, dla mnie chyba srebrne [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 16:08_________________________________________________ do roboty
  17. Misiek, zmień już tego avatara, nie rób kichy-mikołaj już do ciebie nie przyjdzie-spłukał się do cna może też ciachniesz jakieś na stole bilardowym :polew: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 16:04_________________________________________________Kimi, trza było mówić to byś wpadł do nas dzisiaj
  18. i od razu zapłaćcie mu za grill :gwizdanie:
  19. helloł kimi, zdolniacha z Ciebie
  20. a takie tam... wspomnienie z Zakopca i sali bilardowej [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 01:12_________________________________________________na pewno będziesz miał bo w całym zakopcu jest wi-fi, tylko żebyś miał siłę klikać nooo chyba, że jedziesz tylko na snowbord :gwizdanie:
  21. no to uważaj jak będziesz jechał, przyczepności życzą miśki
  22. Dobranoc
  23. Pieniądze - to nie wszystko Samochód - na złomowisko Kobieta - do wymiany Zdrowie - o nie dbamy Więc życzę Ci mój kolego Od nowa tego wszystkiego Również tego co Ci się marzyło I oby się spełniło ! [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 12:15_________________________________________________ tak na marginesie Pan Misiek ma 19-go imieniny, więc 29 chyba będzie trochę urozmaicony
  24. noj polecieli i znów powrót do szarej rzeczywistości , ranne wstawanie, szykowanie do szkoły, pracy, obiadki itd... takie jest życie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.