Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. pa pa kłysiu [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 21:46_________________________________________________narka wszystkim :hi:
  2. Seba misiek mówi, że foty fajne - to "Afryka" też musiała być jak on to mówi gitez majonez
  3. no normalnie aż strach się bać
  4. Oooooooooo jaaaaaaaaaaa cie suneeeeeeeeeeeee kiedy to było Seba ??????????????
  5. :polew: Ania jak jest tylko możliwość to :naughty: :naughty: nikt nie traci czasu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. no właśnie, ciekawe kto
  7. tylko drajwera miej przy sobie na najbliższym spociku :naughty: :decayed: [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:56_________________________________________________syry som, okowita tyż heeeeeeeejjjjjjjjjjj [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:57_________________________________________________ to gdzie michaś teraz jesteś?
  8. wszyscy w domu, kraków był tylko w niedzielę a my też już w zgierzuniu
  9. No, spadnie ilość alko we krwi i organizm dozna szoku :polew: :polew: już wczoraj doznał szoku - tylko 1 piwo a dzisiaj na bramkach na A4 miśki stali i kazali dmuchać, na szczęście doszliśmy do siebie i na szczęście nie nam [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:35_________________________________________________trochę mi się pokiełbasiło z tym na szczęście ale już tam, wiecie o co chodzi
  10. 9 aut, 10 luda :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  11. ile was było wczoraj na spociku ?
  12. kłysiu czyta lekturę do szkoły
  13. kłysiu to może miniemy się w nowym targu bo my będziemy wracać do "miasta łodzi"
  14. Rano poranek z Valentiną, potem droczenie się z Magdalenah, potem wspomnienia Złotej z wizyty u Miśków w Zakopcu i ile kto może wypić i czemu Kachna najwięcej, a teraz cisza ja najwięcej ?
  15. :shocked: :shocked: jednak :shocked:
  16. Jeszcze będziesz się prosić
  17. no to daliśmy troszkę czadu wczoraj kulig był, ognisko było, guzika od kożucha brak [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 16:01_________________________________________________ my już dzisiaj byliśmy w Bukowinie Tatrzańskiej :evil:
  18. :hi: Zakopane wita heeeej Kimi, dzięki za Bukowinkę :radocha: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 10:28_________________________________________________Seba zapisałeś się ?????????????????
  19. gdzie kłysiu? do nas ??????????????? :naughty: :naughty:
  20. dzisiaj to już chyba nie damy rady
  21. My już po obiadku Seba, my jeszcze mamy foty i filmiki ale nie wiemy jak Ci przegrać
  22. najpierw red bull a teraz już:
  23. no dzisiaj to już prawie nie pije
  24. Kimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gdzie jesteś :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?
  25. NO DZISIAJ DZISIAJ :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.