Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
w poniedziałek marszczę czoło strosząc brwi, w poniedziałek wciąż niedziela mi się śni zęby bolą mnie trzonowe, kac rujnuje mi wątrobę, w poniedziałek znów zanosi się na zgon w poniedziałek ciągle pada zimny deszcz, h*j komornik nęka jak łonowa wesz manny nie chce spaść mi puszek, do roboty lecieć muszę by miłosnych uciech poznać perwersyjny styl...- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:41_________________________________________________- Spociki Łódzkie
zapalenie krtani lub płuc ewentualnie oskrzeli - podjedziemy na Sporną to się okaże :confused4: No też ten temat przerabiam. Ale tym razem bez duszności. Jest szansa, że bez szpitala się obejdzie tym razem.Walimy inhalacje w domu i wspomagamy sie medykamentami. Póki co bez antybiotyku czy sterydów. Pozdrawiam Was ciepło. Jeśli macie jakieś fotoski z naszego spotkania w Zgierzu podeslijcie mi na skrzynke. Ja swoje Sebie wysłałam. Przy zap. krtani u małych dzieci jest duszność, u starszych chrypka lub brak głosu, adaś ma właśnie chrypę, niestety dostał antybiotyk i groprinosinę, inhalacje równieź. Czemu nie mamy jeszcze fotek [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:33_________________________________________________ no to pyk - piwko czekoladowe :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
to o 15 stej na kaloryferze, tylko się grubo ubierzcie bo może nie grzać [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________ zapalenie krtani lub płuc ewentualnie oskrzeli - podjedziemy na Sporną to się okaże :confused4:- Spociki Łódzkie
mc.donald albo wycieczkowa będziemy jechać z adamem do szpitala to w drodze powrotnej możemy na chwilkę podjechać- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
My już po zakupach z Kimim dzieciaki jutro dostaną mini wieżę Sony z mp3 , art. piśmiennicze oraz słodycze :> :> :>[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________ :notworthy: Dzięki Kimi-asku za fajny pomysł i Wam za dobre serducha :notworthy:- Spociki Łódzkie
helllołłł sobota dzisiaj pracowity dzień się szykuje, ale wieczorem :naughty: [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 08:30_________________________________________________ Seba się nie odezwał , ciekawe czy doleciał- Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 19:07_________________________________________________bo wy jechaliście Audi- Spociki Łódzkie
mimo wszystko współczuję- Spociki Łódzkie
seba, dlaczego nie czytasz dokładnie wszystkich stronek? :bicz3:- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 09:02_________________________________________________chyba będzie zły dzień Adam wyprowadził już mnie z równowagi, kaszle, leków nie chciał wziąść i chyba się spóźnił do szkoły, masakra, już mnie gardło boli od krzyczenia 3 skorpiony w domu i ja biedny wodniczek- Spociki Łódzkie
kimi ale ci się chce, daj spokój ;(- Spociki Łódzkie
kapcia? na śniegu?- Spociki Łódzkie
teraz można piwko z miodkiem :gwizdanie: oglądaliście wczoraj Tap Madl ???- Spociki Łódzkie
nareszcie, po dwóch dzionkach w pracy, ale za to.... teraz dopiero w poniedziałek- Spociki Łódzkie
:bry: P O B U D K A :!: :!: :!: :!: :!: :!: Nie spać - odśnieżać :ad: :ad: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:- Spociki Łódzkie
Seba, jeżeli chodzi o krioterapię to ja miałam prawdziwą: w czerwcu 30C na dworze a ja w -160C w komorze, to była dopiero masakra a po 3 dniach wylądowałam z grypą i anginą (tak mi wzmocniła odporność )- Spociki Łódzkie
zgierz prawie przejezdny, byłam na zakupach, trochę się poślizgałam, bączków narobiłam i jest OK, gorzej będzie jutro jak będę musiała być o 6:45 w pracy ;( wyjazd chyba koło 5:30 :mysli:- Spociki Łódzkie
to umów się na sobotę, bo w niedzielę rano będziesz musiał już wyjeżdżać :polew:- Spociki Łódzkie
w takim razie tiry powinny mieć przymusowo wolne :!: :!: :!: :!:- Spociki Łódzkie
dlatego stoją chyba wszystkie koło nas w zgierzu :wallbash: :wallbash:- Spociki Łódzkie
cześć chłopczyku, fajnie mieć metro [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 09:33_________________________________________________mówią w dzień dobry tvn, że metro w wawie baaaardzo przepełnione- Spociki Łódzkie
no dzień dobry, dzień dobry wieczorem odśnieżanie, rano odśnieżanie jedynka zablokowana, nawet do zgierza nie idzie dojechać - Spociki Łódzkie