Treść opublikowana przez kachnazgierz
-
Spociki Łódzkie
Magda, o co kaman z tą koszulką?
-
Spociki Łódzkie
cicho, musiałam tak, żeby się ucieszył [br]Dopisany: 21 Październik 2010, 10:42_________________________________________________CZeść wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
z Sebą i jego "koszulką"nocną z jaką koszulką nocną ???
-
Spociki Łódzkie
Cześć Seba :!: :!: :!: :!: :!: :!:
-
Spociki Łódzkie
do rkwona , ale gratuluję czujności [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 20:38_________________________________________________misie mówią dobranoc
-
Spociki Łódzkie
Seba, przerzucasz dzisiaj na drugi boczek :?:
-
Spociki Łódzkie
:hi: hej dziecioki no normalnie nie mogę z Was dzisiaj, coraz bardziej mi się podoba to towarzycho fajnie byłoby się wszyscy wspólnie spotkać... ale mi daliście zajęcie dzisiaj? tyle fajnych stronek pogoniliście caaaały tydzień [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 17:08_________________________________________________ a gdzie chriss :?:
-
Spociki Łódzkie
coś na lepszy humorek: nasza Korcia - 20 lat później... :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 07:53_________________________________________________ wiem, że dam radę, my kobiety potrafimy wiele znieść
-
Spociki Łódzkie
pochmurny dzień , boli kręgosłup, boli gardło i jest bleee
-
Spociki Łódzkie
my idziemy zrobić coś fajnego , a Ty Seba sprawdź czy dochodzi już druga strona
-
Spociki Łódzkie
no to niezły spryciarz z Ciebie, spoko życie trzeba sobie ułatwiać
-
Spociki Łódzkie
człowiek nie czuje jak mu się rymuje joł
-
Spociki Łódzkie
najważniejsze, że humorek dopisuje
-
Spociki Łódzkie
misiek mnie zaraził, już mnie boli gardło idę odespać ciężki weekend
-
Spociki Łódzkie
Oooo jak miło dostać kwiatki w poniedziałek z samego rana :>
-
Spociki Łódzkie
Misie żegnają i Misie witają w ten mroźny poniedziałkowy poranek -4 stopnie
-
Spociki Łódzkie
dobranoc mówią miśki
-
Spociki Łódzkie
jak tam spocik? ha ha, mówiłam, że będzie słabiutki? czy szanowny pan kimi wkupił się do bandy :?: :?: :?:
-
Spociki Łódzkie
następny :polew: [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:30_________________________________________________ Misiek chory, Miśkowa w pracy - słabiutki będzie ten spocik :wink4:
-
Spociki Łódzkie
misiek, nie pękaj ja też umieram, tylko ty jesteś w domu a ja? co mam powiedzieć? PRACA !!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:54_________________________________________________ a tak w ogóle widzę, że wszyscy się świetnie czują Seba na pewno też [br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:56_________________________________________________ ta śliwowica nas kiedyś zabije
-
Spociki Łódzkie
czerwony :naughty:
-
Spociki Łódzkie
misiek wczoraj też zmienił kapetki , a z rana już mnie wysłał po rozpuszczalnik bo fele maluje. Boże, ale ze mnie dobra żona
-
Spociki Łódzkie
a jest inny adaś ???[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 12:15_________________________________________________tylko może w końcu ustalcie gdzie , żeby nie było mnie to zbytnio nie obchodzi bo i tak będę w pracuni, ale dbam o was żebyście nie jeździli później od parkingu do parkingu
-
Spociki Łódzkie
michaś, masz szczęście, że się poprawiłeś: MIASTO ŁÓDŹ [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 11:24_________________________________________________miasto łódź nabiera sił na niedzielnego spociaka [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 11:25_________________________________________________mimo iż nie wiadomo jeszcze gdzie się odbędzie
-
Spociki Łódzkie
Tomcio, mogłeś w sumie przyjechać dzisiaj do nas, tak sami siedzimy...