Treść opublikowana przez yanosho
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
jest dobrze
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Ładna sztuka Mówisz, że w porównaniu do A4 ASB pali 2 litry więcej? generalnie silniczki 3.0 TDI 2008+ mają mniejszy apetyt na paliwko niż poprzednia generacja
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
kierownica B8 s-line? ostatnio pomykałem kumpla angolem A6 C6 i powiem wam niezła beka szczególnie po polskich drogach fajnie się przycina zakręty w prawo z kierą po prawej ale pod wyjątkiem, że nie trzeba później wyprzedzać
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
robi robotę na 20"
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wladi są gusta i guściki ...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wytrwałości Szymek dla Ciebie i rodziny trzymamy kciuki będzie dobrze
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
potwierdzam
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
super się prezentuje fele malowałeś proszkowo?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
pytam w założeniu gdy z przodu mam jakieś -30 na eibach-u i amor 1BE także boję się o dobicie i skok amortyzatora na jakiejś hopie a wtedy nadkole może się niebezpiecznie zbliżyć? mam nadzieję, żeby tylko nie uszkodzić błotnika w takiej sytuacji na drodze:kwasny:
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
jak myślisz czy na twojej feldze 8,5J ET29 z oponą 225/40/18 jest możliwość aby z przodu na tzw. dobiciu amortyzatora opona otarła o rant błotnika?
- B7 Crew
-
B7 Crew
małe pytanko na temat scyzoryka B7 w momencie gdy teraz kluczyk jest zakodowany i wymienię w nim baterię rozumiem, że straci kodowanie? czy jest inna możliwość zakodowania go oprócz przekręcenia go we wkładce i zamknięcie ręczne auta i potem do stacyjki czy w odwrotnej kolejności bo już zapomniałem:decayed:
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
z mojego punktu widzenia fela wygląda na mniejszą niż jest
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
twój portfel zaiste to prawda :polew:
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
super się prezentuje na tych felgach jak myślisz czy na felgach o identycznych parametrach jak twoje 8,5 ET 29 da radę założyć w B7 na oponach 235/40 bo akurat takie mam?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
po czym wnioskujesz....?????????? http://img855.imageshack.us/img855/7002/imag2468.jpg to że widzisz takie foto ...o niczym to nie świadczy.....nie takimi rzeczami handluje ...... , ............................... http://img268.imageshack.us/img268/5043/imag2469.jpg a tu po prostu KERCZI był tak uprzejmy i po wielu namowach podjechał by siemian mógł sobie w końcu porównać w dwóch bardzo podobnych autach osłonę silnika V6 i kosiarki R4 :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
rotory robią robotę! myślę, że spora ilość forumowiczów dotknęła ta sama choroba
- B7 Crew
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
pięknetylko trudne do dostania Ostatnio Wojtek_A4 takie sprzedawał 19" Wojtek tylko prezentował swoje sportec-i jak zacnie wyglądają na B6 i raczej zostaną u niego