Treść opublikowana przez yanosho
-
B8 TrOOOOp
Jakie amortyzatory tylne powinny być do zawieszenia 1BE? specyfikacja auta: -avant -quattro -silnik 3.0 TDI -przedlift 2010 rok Z góry dzięki za pomoc
-
B8 TrOOOOp
co do tylnego zderzaka poliftowego w avancie ja kupowałem poliftowe tylne ślizgi ale tą górną łamaną część ślizgu, w którą pożniej wkłada się ten bolec i blokuje zderzak zakładałem identyczną po nr jak w przedlifcie
-
B8 TrOOOOp
Grill w przedlifcie wydaje mi się, że jest taki sam z quattro czy bez, znaczek jest tylko mocowany na takie klipsy od wewnątrz grill-a. Swojego starego grill-a pozbawiłem znaczka z myślą o przekladce do poliftowego grilla ale za chiny nie podejdzie i muszę kupić poliftowy a ten tylko teraz się mi kurzy
-
B8 TrOOOOp
odkręcasz wkładasz nowa uszczelkę zakręcasz i po temacie
-
CCWA 240km - > 281km w cinsoft
no ja tez do rogala się wybieram za jakiś czas jak zrobię wydech daj znać jak poszło
-
B8 TrOOOOp
sowiq bardzo dziękuje załatwiłem wtyczki właśnie od tego gościa teraz jeszcze muszę się dowiedzieć do którego pinu się podłączyć w lampkę podsufitki i zrobione
-
B8 TrOOOOp
Składam pakiet oświetlenia podsufitki. Ostatni element którego szukam to 2 szt. wtyczek do lampek oświetlenia kierowcy i pasażera nad słonecznikami. Może ktoś ma na zbyciu lub wie kto ma? zna nr OEM? Miałem też gdzieś schemat jak podłączyć ale zgubiłem te dane chyba trzeba się podłączyć do głównej lampki podsufitki? Z góry dzięki za wszelaką pomoc
-
Zmiana lamp skrętnych na nie skrętne
No to mnie czeka taka przeróbka do przedliftowego skrętnego założyłem poliftowe nie skrętne, generalnie w lampach świeci xenon i ledy po przekodowaniu na 29% ale chyba teraz się nie poziomują czy ten sterownik od xenonu ma ochronę komponentu? ma ktoś jakiś nr tego sterownika i schemat co trzeba przerobić z tymi czterema kabelkami?
-
B8 TrOOOOp
Kto zmieniał tylny zderzak w avancie z przedlifta na polift zapewne zna temat czy ślizgi tylnego zderzaka polift nie mają tych górnych wachliwych mocowań w porównaniu do przedliftowych? bo zamówiłem nowe ślizgi z ASO i już tej górnej cześci jak w przedlifcie nie mają? czy może dodatkowo trzeba je dokupić po nr części? czy to jest ta różnica przedlift polift?
-
B8 TrOOOOp
zna ktoś może nr znaczka "quattro" w grill do polifta?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Jak można się dowiedzieć jaka cena w grupowym za 3.0 TDI?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
235/35 to już malutka opona taki rozmiar do B7 się zakłada
-
B8 TrOOOOp
czyli generalnie nie ma strachu, że w trasie wydech jest męczący? i przy nawet delikatnej jezdzie ostro w środku nie burczy? natomiast na zewnątrz coś tam mruczy...
-
B8 TrOOOOp
jak moc po programie?
-
B8 TrOOOOp
No ja tak cały czas się zastanawiam nad takim modem intercooler już zmieniłem na wagner tunnig także do modofikacji tylko wydech trzeba ruszyć cat-back czyli DPF zostaje a reszta większej średnicy i tłumiki przelotowe na końcu?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
też mam 235/40 i jest ok. tyle, że ja mam 3.0 TDI
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
oryginał rotor ma chyba ET 43 ale z ET 47 też podpasują bez problemu z oponą 255/35/19
-
B8 TrOOOOp
rozumiem twoje zszokowanie na szczęście nie tylko dla nich wymieniałem nie miałem wewnętrznego s-line'a a teraz już będzie po wymianie na ciemny sufit
-
B8 TrOOOOp
Góral65 dzięki bardzo teraz zostało mi tylko poszukać nr OEM wtyczki do lampek bo do słoneczników będę miał od kolegi z forum
-
B8 TrOOOOp
Wymieniam podsufitkę i słoneczniki kierowcy, pasażera przód bez opcji podświetlania na opcję z podświetlaniem i lampkami w podsufitce ma ktoś jakiś pomysł jak ogarnąć wiązkę i gdzie ją podłączyć? z góry dzięki
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
może dasz radę ogarnąć jakieś foto jak to u niego wygląda? ciekawe z jakim et ta 18" fela? tarcze z C7 pasują do a4? czy w B8 wymagana jest wymiana tarcz na 345 od S4 gdy zakładamy zestaw od Q5 lift cztero-tłok? tarcze od Q5 są w jakimś parametrze inne?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tylko pierwsza propozycja by pasowała z oponami reszta ma zbyt wysoki profil opon jak dla a4 chyba ze opony i tak kupisz inne
-
Audi S4 3.0 TFSI - POMOCY!
Zderzak lub sam grill bo reszta zderzaka to to samo co s-line błotniki są takie same dla wszystkich a4 po-lifcie za wyjątkiem RS4 Chyba, że zależy Ci na ori emblematach to będzie ciężko, rozsądniejsze szukać zwykłych ale w kolorze
-
Audi S4 3.0 TFSI - POMOCY!
B8 to inaczej 8K... to dwa rodzaje oznaczenia dla tego modelu a dokładniej B8 sedan to 8K5 natomiast B8 avant 8K9 oznaczenia początkowe dla lifta są te same tylko inne nr części wg moich informacji różnica pomiędzy s-line a S4 to tylko inny grill i na błotnikach emblemat jest V6T nie s-line co do tyłu wydech jest też inny maska listwy progowe błotniki są takie same dopiero RS4 ma inne błotniki i nadkola
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
wg mnie nie ma szans na upchanie takiego koła...