Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Seat Leon FR
Witam.Przedstawiam nowy nabytek jakim jest Seat Leon w wersji FR.2005r silnik 1.9TDi ARL póki co seria.Przelot 195000 [emoji6].Na lato będzie program bankowo.Taki zwykły Seacik już drugi w mojej karierze,wcześniej był TS.Auto nie bite a na tym mi zależało,przypuszczam że długo ze mną zostanie.
-
Audi 4 B7 CZARNA RAKIETA
Ładna eska,bezawaryjności.
-
Piłka nożna
Pięknie Fabiański zburaczył. Edit. To by było na tyle.
-
Piłka nożna
Działo się,gdyby Falcao strzelił karnego to kto wie jak by się skończyło.Ja tam również jestem zadowolony.
-
Piłka nożna
He he
-
Piłka nożna
A dej Pan spokuj
-
Piłka nożna
Pięknie
-
Citroen Berlingo 2.0 HDi
- Citroen Berlingo 2.0 HDi
Witam i przedstawiam nowy nabytek.Citroen Berlingo 2.0 HDi,rok 2005.Auto tzw robocze.W sumie nie ma o czym pisać ale każde auto przedstawiam na forum więc i to pokażę.Z wyposażenia to nie ma chyba nic jedynie wspomaganie kierownicy i wypasione radio na CD JVC.Co do modów to rozrząd muszę zmienić i tyle,lać i nabijać km. A zapomniałem jeszcze że kupię bagażnik dachowy coby ewentualnie drabinę na niego zarzucić.- Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
Gwałt zbiorowy na dumie Katalonii.- Piłka nożna
Wszystko im wychodziło a Barcie nic.- Piłka nożna
No właśnie,wtedy kibicowałem Włoskim drużynom i mega byłem zawiedziony.- Piłka nożna
Nie pamiętam ile to bramek ale kiedyś Milan pojechał na Deportivo i mieli sporą zalikę a wtopili.- Piłka nożna
qr** ale ich leją- Piłka nożna
Ładnie PSG- Skrajna. BMW F11
No,jeździłem i teraz jest czym pocisnąć.- Strefa Śmiechu
Z forum BMW,o e60 chodzi.- Piłka nożna
Nie lubię,wolę Tygrysy Europy na TVP Seriale- Piłka nożna
I drugą połowę sobie raczej odpuszczę bo słaby ten mecz a teraz po dwóch trafienia ManU to całkiem będzie lipa.- Piłka nożna
Za chwilę kolejne zmagania- Piłka nożna
Już myślałem że nie strzelą,już bym ich nie oglądał do końca sezonu.- Piłka nożna
Mam nowego Jesusa- Piłka nożna
Liverpool...- Piłka nożna
Hazard ładnie. - Citroen Berlingo 2.0 HDi