Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. pokozali
  2. 0-1
  3. karny
  4. no Milan ładnie gra zaskoczyli mnie :good:ps szkoda że Szęsny nie bronił
  5. nie rozumiem gości co to dokładają sobie ledy i używają ich jako świateł do jazdy dziennej
  6. ok podjadę jutro do taty i wezmę prostownik i go naładuje zobaczę ile będzie trzymał jak słabo to zakupie nowy
  7. posprawdzam wszystko to dam znać co i jak
  8. dobra najpierw sprawdzę te klocki morze słabo łączą lub przetarte
  9. no mój akumulator z bólem przetrzyma tą zimę(raz już się rozładował)od tamtej pory auto trzymam w garażu i jakoś daje jeszcze rade ale morze to o to chodzi.
  10. Panowie pokazał mi się taki błąd po odpaleniu auta trzy razy gong i ten obrazek.W mroźne dni kiedyś mi się już ukazał później nic do dzisiaj.Niby pisze żeby coś zwolnić ale co?ABS,ESP działają poprawnie,klocki wymieniałem rok temu wyglądają przyzwoicie.Płyn hamulcowy jest. Uploaded with ImageShack.us
  11. i dobrze niech takie coś mają od życia
  12. Drogba przestrzelił karnego :gwizdanie:
  13. Wszystko zgodnie z planem Hart pokazał klasę
  14. Barca mistrzem nierealne raczej i liga hiszpańska się skończyła.
  15. to jaki był wynik bo drugiej połowy nie patrzyłem?
  16. ten widzieliście http://www.wiocha.pl/431650,DEBILE_W_AUCIE
  17. zwykłe a4 szału nie ma
  18. PIĘKNIE [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 18:08_________________________________________________nie mam ku----a pytań niezłe cioty
  19. i 2-0 bua ha ha
  20. dwa,trzy sezony temu to mnie na forum nie było
  21. i zaczęli się za nich zabierać
  22. ja tak samo po zakupie PC mogę się dołączyć do PC-towców choć na PS3 tak samo pogrywam.
  23. potaniały
  24. AVL nieźle leje arsenal do przerwy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.