Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
w MW3 widzisz chociaż kto do Ciebie strzela
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Witam pograłem trochę w multi i jest nieźle troszkę mogłyby być większe mapy ale.W singlu tak samo nie kulawa co prawda przeszedłem dwie misje ale fajnie się gra.Jak dla MNIE lepsza od Battlefielda (nie chodzi mi o grafikę bo MW3 ma dość niskie wymagania).Dobra giera.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Pograłem trochę w singla i zapowiada się bajkowo nie miałem za bardzo czasu dzisiaj po pracy wskakuje na multi i zobaczymy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
grał ktoś już w Modern Warfare 3 bo ja za dwie godzinki odpalam.Jakie wrażenia ?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
STP do ON się dolewa raczej na układ paliwowy wtryski co jakiś czas dolewam ale jakiejś różnicy nie zauważyłem.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
ja tam nie mam przekonania do tych wszystkich specyfików
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:oklaski:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
e jak nową kupujesz to Ci w sklepie powiedzą :>
-
Spocik w Wieluniu
no właśnie zapomniałem ksywkę.
-
Spocik w Wieluniu
na forum jakiś user ma w ofercie oleje także Motula
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie musisz się gościa zapytać bo jak była łączona do neta i grana przez niego to ma najnowszy soft.[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:54_________________________________________________swoją mam do sprzedania jak byś był zainteresowany
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ceną
-
Piłka nożna
City wygrało
-
Piłka nożna
:nabijasie: :nabijasie:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja kupiłem na PC i praktycznie już zapomniałem o tej grze,oby MW3 mnie nie zawiodło
-
[B6 AVF] NOWE LOGI Drgania karoserii i wibracje silnika na jałowym Filmiki
Ja zmieniłem w swojej filtr paliwa i drgania prawie ustały jeszcze muszę obczaić bardziej poduchę pod silnikiem bo mi podejrzanie wygląda.wojtek123 korekty sprawdzisz w vagu najpierw podłącz i będziesz wiedział czy się martwić nie bierz za bardzo do siebie co Ci piszą bo pompo wtryski nie odpowiadają za wszystko tylko straszą tymi pompkami.
-
Piłka nożna
Chelsea-Arsenal 2-1 dobry meczyk Lampard i Terry a dla Arsenalu Van Persie [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 14:33_________________________________________________i 2-3[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 15:03_________________________________________________Chelsea-Arsenal 3-5 mecz przedni
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a mi fraps nie działa w tej grze w innych chodzi a w tej nie
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
w lapku mam kartę Nvidi i jak grałem w singla to mi się zawiesił 2 razy na multi wszystko O.K.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
a mi jeszcze klucza nie przysłali ciule
-
Piłka nożna
to nie mój problem, tylko Sir Alexa na poważnie dali d*py na całej linii Ale co tam, każda porażka jest fundamentem przyszłego sukcesu, czyt. mistrza Anglii :nabijasie:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
PABLO a skąd zassałeś?
-
Piłka nożna
ja tego nie czuje ja to wiem ze CITY w tym sezonie będzie mistrzem.
-
Piłka nożna
PIĘKNIE 1-6 AŻ SOBIE CHYBA PIWKO STRZELE :good: :good: :good:
-
Piłka nożna
5-1 derby Manchesteru rozstrzygnięte.Wiadomo kto rządzi w Manchesterze CITY