Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Dżeko jaka brama Wysłane z s8
  2. Dla żony dziś kupiłem Wysłane z s8
  3. Wysłane z s8
  4. Więc takie tematy uzgadnia się przed podjęciem pracy czy z fakturą czy nie,fakturę gdyby wystawiał to wiązałoby się z większymi kosztami. BTW a człowiek powie 3 tysiące za łazienkę to ludzie patrzą się jak na kosmitę. Wysłane z s8
  5. Jeśli ma zarejestrowaną działalność to fakturę powinien wystawić ( jeśli przed podjęciem pracy nie było umawianie inaczej ) .11 koła za łazienkę to sporo,wszystko tam robił hudraulikę itp? Wysłane z s8
  6. Na chłopski rozum pierw tynki a potem wylewki,unikniesz zasyfienia wylewek przy tynkowaniu. Wysłane z s8
  7. No raczej Wysłane z s8
  8. Wreszcie Wysłane z s8
  9. I good,z Moratą trafili.Nic,idę w kimę.Dobranoc. Wysłane z s8
  10. I po meczach Wysłane z s8
  11. Chelsea jak dołuje to mamy o czym gadać Wysłane z s8
  12. To brat będzie niezadowolony bo ogląda właśnie Chelsea a jest ich kibicem. Wysłane z s8
  13. Szału nie ma. Wysłane z s8
  14. Atletico vs Chelsea również ciekawie się zapowiada,ale również wybiorę raczej Bayern vs PSG,Neymar za 222 miliony ojro. EDIT. Pięknie PSG zaczęło. Wysłane z s8
  15. To co dziś na tapecie?Co oglądamy? Wysłane z s8
  16. Już zapomniałem że ten klub istnieje. Wysłane z s8
  17. Oby tak dalej. Wysłane z s8
  18. To dobrze że nie zdążyłem na pierwszą połowę bo tylko by mi ciśnienie podnieśli zwyrole. Wysłane z s8
  19. A miałem mocne obawy po tym jak Liv zaczął sezon. Wysłane z s8
  20. Ja dopiero z tyrki wróciłem a tu już 2-0 dla naszych. Wysłane z s8
  21. Eriksen pięknie Wysłane z s8
  22. Dramat wszędzie,i 3-0 Wysłane z s8
  23. Tylko lat nie ubywa,WBA to ostatni poważny klub w Jego karierze,tak myślę.Po c**j odchodził z Sevilli jak tam grał w pierwszym składzie?PSG ława i tyle.Metryki nie oszukasz.To samo z Lewym,jeszcze ze trzy sezony jak nie odejdzie z Bayernu to żaden wielki klub nie będzie już go chciał,przynajmniej za wielką kasę. Wysłane z s8
  24. Bardzo słabo,Totki również remis.Liczyłem że coś więcej pokaże Everton ale.. Wysłane z s8
  25. Liverpool się ładnie prezentuje na początek sezonu,dobrze się ich ogląda. Wysłane z s8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.