Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Dżeko jaka brama Wysłane z s8
-
System operacyjny Android
Dla żony dziś kupiłem Wysłane z s8
-
Strefa Śmiechu
Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Więc takie tematy uzgadnia się przed podjęciem pracy czy z fakturą czy nie,fakturę gdyby wystawiał to wiązałoby się z większymi kosztami. BTW a człowiek powie 3 tysiące za łazienkę to ludzie patrzą się jak na kosmitę. Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jeśli ma zarejestrowaną działalność to fakturę powinien wystawić ( jeśli przed podjęciem pracy nie było umawianie inaczej ) .11 koła za łazienkę to sporo,wszystko tam robił hudraulikę itp? Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Na chłopski rozum pierw tynki a potem wylewki,unikniesz zasyfienia wylewek przy tynkowaniu. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
No raczej Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Wreszcie Wysłane z s8
-
Piłka nożna
I good,z Moratą trafili.Nic,idę w kimę.Dobranoc. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
I po meczach Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Chelsea jak dołuje to mamy o czym gadać Wysłane z s8
-
Piłka nożna
To brat będzie niezadowolony bo ogląda właśnie Chelsea a jest ich kibicem. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Szału nie ma. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Atletico vs Chelsea również ciekawie się zapowiada,ale również wybiorę raczej Bayern vs PSG,Neymar za 222 miliony ojro. EDIT. Pięknie PSG zaczęło. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
To co dziś na tapecie?Co oglądamy? Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Już zapomniałem że ten klub istnieje. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Oby tak dalej. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
To dobrze że nie zdążyłem na pierwszą połowę bo tylko by mi ciśnienie podnieśli zwyrole. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
A miałem mocne obawy po tym jak Liv zaczął sezon. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Ja dopiero z tyrki wróciłem a tu już 2-0 dla naszych. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Eriksen pięknie Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Dramat wszędzie,i 3-0 Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Tylko lat nie ubywa,WBA to ostatni poważny klub w Jego karierze,tak myślę.Po c**j odchodził z Sevilli jak tam grał w pierwszym składzie?PSG ława i tyle.Metryki nie oszukasz.To samo z Lewym,jeszcze ze trzy sezony jak nie odejdzie z Bayernu to żaden wielki klub nie będzie już go chciał,przynajmniej za wielką kasę. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Bardzo słabo,Totki również remis.Liczyłem że coś więcej pokaże Everton ale.. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Liverpool się ładnie prezentuje na początek sezonu,dobrze się ich ogląda. Wysłane z s8