Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Dzięki
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Przydałyby się numery tego co tam potrzeba. Jak będę czyścił u siebie chciałbym wymienić uszczelniacze wszystkie. Numerki ktoś ma?
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
Dokladnie mam tak samo. Przy wyłączonym/włączonym econ i ustawionej temperaturze 16st leci gorące powietrze dopiero jak dam na low to leci zimne. Jak mam tryb auto to wtedy jest ok. ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ---------- Wieczorem zapnę vaga zrobię nastawy podstawowe i zobaczymy czy pomoże. Dam znać.
-
Pytanie o symbol na desce
Skoro pół roku temu wymieniane to ja stawiam na kabelki od czujników zużycia i to im bym się przyjrzał w pierwszej kolejności.
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ooo czekam za fotorelacją :-D
-
Montaż aluminiowych listw ozdobnych wokół szyb Avant
grzanie szyb? ale to chyba byłoby zbyt banalne ---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- ogólnie dużo roboty z wymianą?
-
Światła DRL
Nie nie. To użytkownik na allegro Kogiel. W google wpiszesz jego nick to znajdziesz stronę :-)
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Mialem zamiar obklejac ale ostatecznie kupilem inne dekory Na wszelki wypadek zmierz jeszcze swoją miarka bo nie chcę Cię wprowadzić w błąd :-)
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Bardzo bardzo twardo :-) ale rok temu wsadziłem serię na zimę i nie moglem się przyzwyczaić teraz zimą jeżdżę na gwincie i jakoś daje rade hehe oczywiście autko podniesione 3cm
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Jeżdżę na kw ale bez regulacji twardości :-) i profilu 40 :-) jestem ciekawy Twoich odczuć po jakimś czasie :-D
-
B6 DIVISION
Jeżeli chodzi o oklejanie folią to kiedyś liczyłem że kawałek 60x120 cm starczy na dekory :-P
-
Światła DRL
Opis jest na forum i na pewno dasz radę zamontować :-)
-
Światła DRL
Można tez zamówić moduł który obsługuje funkcję CLH z czujnikiem zmierzchu jest to tańsza opcja niż ledy i lepiej to wygląda. Ceny: SD-2 standard 41zł SD-2 + CLH 46zł SD-2 + CLH + czujnik zmierzchu 50zł SD-2 + CLH + czujnik zmierzchu + swiatła mijania w nocy 55zł
-
Tylko cielpe powietrze z nawiewu leci !! obojetne z klima czy bez klimy !
Zacznij od vaga i zczytaniu błędów kolego
-
B6 DIVISION
Kabelek? A może wtyczka?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Jeszcze nie :-) niebawem wezmę i zdam relację :-P
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Przepraszam, że w Twoim temacie robię bałagan, ale może warto sprawdzić te żarówki? Żarówki H7 55W SUPER WHITE - WYSYŁKA W CENIE (3014334575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. od tego samego sprzedawcy i wygladaja tak samo wiec moze i swieca tak samo?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Trzeba będzie zamówić :-D tylko mam lekko wypalone już odbłysniki w górnej części i pewnie aż takiego efektu nie będzie :-(
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Co tam wsadziłeś?
-
B6 DIVISION
Mam to :-) montowalem tydzień temu. I już zdąrzyło się przydac :-) dziwne jest to że nie było u mnie wytłocznego miejsca do montażu żeby idealnie pasowało pod ten hak i musiałem wiercić :-/
- B6 DIVISION
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
ja dostałem probkę QD ale z angelwax i po testowaniu na masce i klapie zamawiam cała butelke fakt że wczesniej nie mialem doswiadczenia z innymi kosmetykami bo dopiero kompletuje sobie arsenal ale jestem zadowolony z tego QD
-
B6 DIVISION
Pomoże ktoś ? Tak czysto teoretycznie bo robiłem takie coś w B5 1.9 TDI w sumie w B6 też ale silnik miałem wyjęty... Ja robiłem na dużym podnośniku więc w kanale trzeba pokombinować, odkręcasz dwie nakrętki, jedna od góry druga od dołu, wypinasz wtyczkę, w przypadku B5 miałem chyba jeszcze poluzowane poduszki skrzyni. W Twoim przypadku lewarujesz silnik, w moim opuściłem całą budę a silnik podparty belką... trochę trzeba opuścić bo te śruby/szpilki dość długie. Wymian i skręcasz Dzięki poducha przed chwilą zmieniona. Pozdro