Treść opublikowana przez dawidoks
-
Dzwięk turbo? Jakieś sugestie?
Wsłuchaj się dobrze w dwa dźwięki na filmie. Słyszalne są oba różniące się znacznie od siebie. Jeden ciężki metaliczny drugi cienki gwiżdżący.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
i co w końcu panowie?
-
Dzwięk turbo? Jakieś sugestie?
Tak tylko to są dwa typy dźwięku jak pisałem więc mogą być różnego pochodzenia.
-
Dzwięk turbo? Jakieś sugestie?
O tym samym myślałem ale dziwi mnie ten fakt dźwięku który ustaje po rozgrzaniu.
-
Dzwięk turbo? Jakieś sugestie?
Czy auto normalnie idzie? Ja nim sporadycznie jeżdżę. Z opowieści taty to autko wcześniej zbierało się lepiej czyt. dostawało lepszego kopa na niższych obrotach. Teraz trzeba je wyżej podciągnąć.
-
Dzwięk turbo? Jakieś sugestie?
Nie mogę odpowiedzieć sobie na pytanie co jest przyczyną dźwięku wydobywającego się z okolic silnika i sprężarki. Są to dwa różne typy dźwięku, które słychać na podanym filmiku. Chrobotanie( ustępuje po rozgrzaniu silnika) i świszczenie.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dla mnie możemy przed i po świętach. 20 i 27 grudzień godziny 19:30?
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Jak będzie więcej biorę lustro.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
+++ Święta wszyscy są?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Tomek gti na Sądeckiej koło groszka w Uszwi. Dziś i wczoraj też.
-
Mixture Adaptation ??
Pytanie z gatunku wyjaśnić niewyjaśnione. Przepływka, sonda wymienione, przepustnica wyczyszczona. Tak jak pox pisze mi też zostało ciśnienie paliwa i wtryski. Korekcje mam na ponad 11% jak nie więcej. Ciekawe z jakiego to faktu wynika.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak z tą zmianą przelift na polift bo zawrotu głowy idzie dostać przeglądając stronę za stroną. Ile z tym roboty?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Panowie jak ładnie pstrykać foto autka? D3100+ kitowy 18-55? Mam aparat kilka chwil lecz nigdy czasu nie ma aby coś poszperać i znaleźć złoty środek.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Żadne żarówki nie świecą dobrze w soczewce jak dla mnie. Szukam alternatywy dla HIDu.
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Żarówki Xenon X Evolution H7 12 Volt 100W 5700k motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu Miał ktoś styczność z takim wynalazkiem?
-
Przepływomierz i wtryski.
Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie tego czy owe częsci pasują od a3 1.8 agn do a4 1.8 adr ? Mam za darmo i nie wiem czy brać na zapas czy nie
-
Jaki kosmetyki do czarnego auta?
Wejdź na KA, pełno wiedzy.
-
Moje prace
To chyba doładuję BH do Colli
-
Moje prace
Pawle mam małe pytanie do Cb, bo na znanym forum przemiał jak byk a Ty special jesteś. Będzie duża różnica na ciemnym między PB BH+ natty's red a PB BH+Colli 476?
-
Czujnik w zderzaku.
Pany czy w zderzaku w ADR 95 jest czujnik cieczy chłodzącej? Dzisiaj patrzę a tam kostka wypięta dwa piny zaślepione razem ze sobą aby obwód zamknąć i dynda sobie wtyczka bo całym zderzaku. ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ---------- Wszystko wiem do zamknięcia.
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Mojego nie widziałeś zderzak kompletnie calutki zajechany. Jak nie samemu, to moja, to szwagierka. Lakiernik już czeka.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Gdyby było do benzyny.
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Gryll i lampa dużo daje Podoba mi się bardzo i lakier zdrowiutki.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Znam tą bete latała u nas, często gęsto widziana na bezdotykowej.
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Mnie budżety nie puszczają ale może wpadnę dupowozem ojca za dwa tygodnie do was.