Treść opublikowana przez Jarek882
-
Jak odkrecić srube mcpersona
To chyba dam do mechanika a tył sam wymienie
-
Jak odkrecić srube mcpersona
mam 4 sprezyny weiteca zielone tylko pytam czy amorki kupować ? sam juz próbowałem młotem to sie splaszczyła i obciałem splaszczona koncówke i zakreciłem.
-
Jak odkrecić srube mcpersona
Mam problem z odkreceniem sruby mcpersona co trzyma amortyzator i 2 wahacze górne. Nie chce sie wogole odkrecic. Odkreciłem tylko nakretke a sruba jakby była przyspawana WD 40 psikałem i nic to nie daje. Prosze o jakies rady A i czy wymieniać przednie amortyzatory bo bede wymienial sprezyny na weitec -35 mm i mozna by było zrobic to za jednym zamachem. Amortyzatory są jeszcze seryjne z przodu.
-
ILe waży sedan 1.9 tdi afn napęd ośka z klimą 1998r
tzn ja go nie ważyłem tak mam w dowodzie. Pół zbiornika w baku i myśle ze tez bedzie cos koło 1410 kg
-
ILe waży sedan 1.9 tdi afn napęd ośka z klimą 1998r
Mój AJM 1360 kg
-
Belka tylna
w b6/b7 nie ma belki/
-
Witam.Mam problem z moja A4,1.9TDI,2000rok,blad:17965 oraz P1557
Jak nie ma dużo oleju w rurze od intercoolera i luz jest lekko wyczuwalny to bym to zostawił bo mam tak samo. Złóż turbinke, wykasuj błędy przejedź sie i wtedy ocenisz
-
ZAwiecha po 120 km/h :D POMOCY
Milion tematów na forum o zapieczonej geometrii turbiny. Wystarczy poszukać
-
Problem z klimą niedochodzi napięcie.
zrobiłem fotki moze ktos pomoze. brakuje jeden przekaznik tylko nie wiem od czego on jest..
-
Problem z klimą niedochodzi napięcie.
Ok tylko ten przekaznik znajduje sie pod kierownica czy gdzies w komorze silnika ? moze mi ktos podesłac fotke gdzie on powinien sie znajdowac ?
-
Witam.Mam problem z moja A4,1.9TDI,2000rok,blad:17965 oraz P1557
Niemoze go być. Pusci uszczelnienie jak jest luz. Najlepiej regeneracja albo kupno nowej. Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk
-
Problem z klimą niedochodzi napięcie.
Brak zero błędów jakichkolwiek tzn sprawdzałem vcdsem --> AUTO HVAC i zero błędów. ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- A może być to wina bezpiecznika i przekaźnika ? Jeśli tak to który bezpiecznik i przekaźnik odpowiada za klimę ?
-
Witam.Mam problem z moja A4,1.9TDI,2000rok,blad:17965 oraz P1557
Co do błędu 17965 to zapieczone łopatki turbiny rozbierz przeczyść i powinno dmuchać Sprawdź też czy nie ma luzu na wirniku wzdłużnego.
-
Problem z klimą niedochodzi napięcie.
Witam! dzisiaj naładowałem klime u znajomego i sprężarka sie nie uruchomiła po sprawdzeniu czy dochodzi do niej napięcie jest brak jakiegokolwiek Volta.. Przy bezpieczniku jak sprawdzał ten co nabijał też nie ma napięcia. Na vagu zero błędów. Od czego zacząć poszukiwanie przyczyny ? ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- A i układ był sprawdzany i jest szczelny.
-
Zdjęcie podwozia audi a4 b5 polift
Jak w temacie. Panowie macie moze fotke podwozia audi a4 b5 ? potrzebuje na tzw gwałt
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Ja w swoim AJM'ie mam aż 3 rozpórki dolne. Jedna za sankami przykręcona do podłogi prosta bez zadnych wykrzywień po środku troche pokrzywiona i z tyłu
-
Czujnik poziomu oleju.
Witam! Mam pytanie czy w audi a4 b5 AJM PD 2000r jest czujnik poziomu oleju? Mam pełen FIS.
-
Problem z temperatura
Może tak spytam. Jak termostat sie otworzy a temp na klimatronicku spadnie do 83 stopni to termostat sie zamknie ?
-
Problem z temperatura
Myśle ze jest wszystko ok. Teraz sie przejechałem do 90 stopni spokojnie wąż zimny płyn w zbiorniczku letni. Później 5 km trochę na bucie i wąż dolny coraz cieplejszy górny gorący i chłodnica gorąca
-
falujace obroty
Na pierwszy rzut sprawdź pompki Vagiem jakie podaja wartosci. Być może ecu podaje za wysoką dawkę paliwa na start , więc sprawdź czujnik temperatury g62
-
Problem z temperatura
Własnie jak jezdziłem z predkoscia 60km/h to wąż był ciepły a jak na trasie ponad 110km/h wąż zimny. Górny wąż zawsze ciepły. W obecnych warunkach samochód nagrzewa się do 90 stopni na liczniku w okolo 10km więc chyba jest ok. Nie gotuje się nic. Ciekawe jak sie zrobi cieplej czy tak sie bedzie działo...
-
Problem z temperatura
I wczoraj w nocy po trasie sprawdziłem dolny wąż i jest zimny. Czy to normalne? Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk
-
Problem z temperatura
Witam! Mam problem z temperatura w swoim AJM'ie. Od poniedzialku do piatku jezdze na krótkich odcinkach 4km w jedna strone dzisiaj pojechałem dalej i normalnie zagrzał sie na zegarach do 90 stopni a tu momentalnie temp spadła na 70 i znowu do góry powoli. Nastepnie wracałem 30 km 90 stopni na blacie caly czas bez zadnych odchyłek a na klimatroniku 87 i spada do 83-84. Termostat był wymieniany we wrzesniu na Wahlera kupiony u Forumowicza Dzik'a więc źródło pewne. czy to znowu termostat czy czujnik ?
-
(b5) Problem po montażu pompy paliwa silnik na pompowtryskach
W silnikach ajm były pompy w baku ale jakoś chyba od 2000 roku a w silnikach ATJ były juz na 100% w baku
-
glut pod korkiem
Krótkie odcinki = maź kawowa dzieje sie tak jak sie jedzi na krotkich odcinkach niech przegoni auto z 30 km i wtedy zobaczy. Mam to samo tylko ze w dieslu jade gdzies dalej i ładnie schodzi z korka i nic wtedy nie ma