Treść opublikowana przez Rafi78
-
[B6 AWX] Work in progress...
dobra zmyłka znaczy z oczami u mnie jescze w miarę a o aucie szkoda pisać, wqrwiqcie tylko oko Rafał obiecuje Ci, że to jeszcze nie koniec na ten rok dzięki na was można liczyć, wqrwić człowieka to pierwsi
-
[B6 AWX] Work in progress...
dobra zmyłka znaczy z oczami u mnie jescze w miarę a o aucie szkoda pisać, wqrwiqcie tylko oko Rafałek Ty i tak już nie pij:decayed: Trafisz ty w moje ręce już niedługo żeby nie było OT Artur zayebiste auto
-
[B6 AWX] Work in progress...
dobra zmyłka znaczy z oczami u mnie jescze w miarę a o aucie szkoda pisać, wqrwiqcie tylko oko
-
[B6 AWX] Work in progress...
Artur co to za ultrafiolety przy słupku sie świecą czy mi na oczy pizło
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
lepsiejszego pilota nie najdziesz we całej wsi
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Adrian ładnie prosił i niedziele naruchałem wolną tera sie grzecznie pytam co ze spotem- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
no tak Adrian a jak tam w spankowozie jakies mody juz ogarnołeś- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
sie nie dziwie bo jest sie na co papatrzeć qrcze w niedzielę odpadam - pracuję- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
skórkowe fotele sobie odpuść albo pogadaj z Doniem, że to aż taka rewelacja nie jest, co innego pełna elektryka Pitolicie jak sie ma solara jest elegancko Sent from my телефон A jak się nima to d*pa- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
skórkowe fotele sobie odpuść albo pogadaj z Doniem, że to aż taka rewelacja nie jest, co innego pełna elektryka- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol chyba w środku już wszystko masz wyrezane- B6 DIVISION
Ojeju. U Truskawki w rejonach Sent from my телефон no nasza kochana policaja:decayed: bez komentarza- budżetowy smartfon
Dzięki Michał, jakieś inne propozycje panowie ...- budżetowy smartfon
950 zeta- budżetowy smartfon
Pytanie do znawców tematu-co byście doradzili za smartfona do 800zł (wymagania android i w miarę procek no jakosć wykonania na przyzwoitym poziomie) myslałem na sony xperia L macie inne pomysły ? z góry dzięki- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Karol najlepszza jest ta blond wajcha od katapulty przy fotelu kierowcy a poważnie to fura miażdzy suty- B6 DIVISION
ja Wam zbije pkt.-cegłówka pod pedał gazu i załatwione- [B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
rezacze wrzucac mi tu zaraz prędziutko foty z waszych nocnych wygłupów- B6 DIVISION
ale co to za życie jak kac chce ci łeb rozwalić Dzwonili do mnie o 2 w nocy to juz byli trzezwi Sent from my телефон taa tylko Doniek prosił z rańca co by delikatnie w klawiature pykać bo mu czacha pęka- B6 DIVISION
ale co to za życie jak kac chce ci łeb rozwalić- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ty już sobie wolne na cały tydzień załatwiaj:thumbup: memory five-wladi i wszystko jasne:) ja juz zalatwiłem Arturek a w jakim to terminie ? bo też bym już ogarnał w robocie tydzień urlopu- B6 DIVISION
a no prawda siemanko - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"