Treść opublikowana przez sopel_prusa
-
[ALL B5] kontrolka zapięcia pasów bezpieczeństwa.
Witam serdecznie mam autko a4 1.9 tdi 1Z z 1995 roku. Po uruchomieniu silnika zapala mi się kontrolka nie zapięcia pasów jednak po jakiejś chwili gaśnie. nie znalazłem u siebie jakiegokolwiek układu elektrycznego w zapięciu pasów.Wie ktoś może o co z tym chodzi?
-
[ALL B5] Podgrzewanie tylnej szyby w przycisku ASR.
Witam serdecznie, zmieniłem tunel w swojej B5 na poliftowy lecz nie mam klimatyzacji więc chciałbym podgrzewanie tylnej szyby podłączyć w inny włącznik, pomyślałem o przycisku ASR podłączał już ktoś w taki sposób lub chociaż posiada jakieś schematy obu włączników? Bardzo proszę o poradę czy wogóle jest coś takiego możliwe i ewentualną pomoc, z góry wielkie dzięki :>
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Z instalacji przedliftowej 3 max 4. Brązowy, szaro-zielony, szaro-niebieski, chyba że można jeszcze po jednym z kostek z pinu 2. Albo się mylę
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Wielkie dzięki za schemacik - teraz wiem prawie wszystko, a mianowicie dręczy mnie co zrobić z dwoma przewodami które zostały ze starej instalacji - gdyż było 5 przewodów a według schematu wykorzystujemy 3
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
Ma ktoś jakiś schemat bo za bardzo nie rozumiem nic z tego
-
[B5 ADR] Pomoc w zmianie stacyjki
Witam, dużo osób sprzedaje stacyjki z kluczykami razem z komputerem, a wystarczy wszystko razem zgrac vagiem i działa :> Pozdrawiam
-
[ALL B5] Panel sterowania szyb elektrycznych
Zdejmij lepiej boczek i zdejmuj od strony wewnętrznej boczka, nie pamiętam czy są tam jakieś śruby (jest chyba 1) ale wyjmij razem z rączką :>
-
[ALL B5] Problem z instalacją elektrycznych szyb
Witam serdecznie, tak jak w temacie mam problem z instalacją 4x elektryczne szyby. Zacząłem podpinać wiązkę przy kostkach od kierowcy i zaczęły się schody. Moja nowa wiązka ma do wpięcia 3 kostki, zielona, czerwona, niebieska, 2 bezpieczniki, natomiast moja stara wiązka pod 2 elektryczne szyby miała 1 bezpiecznik, 1 przekaźnik 365, 2 kostki zielona i niebieska oraz jeszcze jedną kostkę przy przekaźniku koloru kremowego do której dochodzą 3 czarne przewody. Mam prośbę, czy wie ktoś jak to teraz podłączyć?? http://img715.imageshack.us/img715/6725/dsc00013jm.jpg - to jest moja obecna wiązka http://img546.imageshack.us/img546/7032/dsc00014x.jpg - to przekaźnik i kostka której w nowej wiązce nie ma http://img696.imageshack.us/img696/9025/dsc00015bd.jpg - miejsce w którym znajdował się owy przekaźnik i kostka
-
[ALL B6] Gdzie znajdę instalację alarmową?
Tirkosz ja osobiście spotkałem się z 3 miejscami - u mnie znajduje się w bagażniku przy pompce centralnego zamka a u kolegów albo przy kierowcy lub przy akumulatorze pod maską
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich posiadaczy i ulubieńców marki Audi. Pozdrawiam