Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remik-A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Remik-A4

  1. Wiesz takie będę chciał kupić bym mógł raz podłączyć do TV jak będę grać w nocy a raz do Galaxy S3 czy kompa ewentualnie, dobry bass i soprany muszą być. Polecam Sennheiser RS 140 swietnie graja juz od 4 lat jest do tego stacja ladujaca wiec baterie odpadaja po jednym ladowaniu okolo 2h cala nocka bedzie raczej zaliczona oraz swoboda Wireless ps. model wyzszy RS 160 juz tego nie daje ojapierdole , ale to pewnie bedzie ten głos managera w garazu bo nie wyobrazam sobie tej pedalskiej maniery gdzies na trasie :polew:
  2. jak juz o ubezpieczeniach i oplatach drogowych mowimy to w UK Dodatkowy podatek drogowy placony co roku np. dla Audi A4 1.8t 2002 to jakies 1200zl rocznie do tego ubezpieczenie dokladnie tego samego modelu dla np. mojej kobiety 28 lat ( 6 lat prawko, pierwszy samochod ) minimum 8000zl rocznie to nie zarty ubezpieczenie standard dlatego nie dostala OOOO lecz VW lupo 1.4 i placi tylko 4500zl rocznie za zwykly pakiet :whistling:oczywiscie wybieralismy najnizsze ceny czyli w tym wypadku Tesco Insurance w UK nie mozna sobie jezdzic czyims samochodem a jak uwzgledniasz w ubez. jeszcze kogos to kwota rosnie o min. 30% hhmm hmmmmm mnie same felgi 19" dodatkowo do ceny ubezpieczenia wynosza jakies 1800zl rocznie podkreslam dodatkowo... zatajenie moze kosztowac od 5000zl kary + w razie kolizji brak pokrycia itp. czyli w PL za same felgi ubezpieczam 2-3 Audice i gdzie tu logika jak czesci kosztuja przeciez tyle samo ps. wiele uzytkownikow samochodow " tanszych " placi rocznie wiecej za ubezpieczenie niz wynosi wartosc rynkowa samochodu w UK
  3. To jeszcze lepiej :thumbup1: Jak znajdziesz chwilke to wgraj tego Virtu na poklad i podkrec kosmos wynik jestem ciekaw ile wyjdzie...
  4. Bardzo dobra podkreta Grzesiek ten procek ma mistrza :hi:ale jeszcze nie wymieniam obecny zaspokaja potrzeby idealnie... ps. widze ze zainstalowales Virtu MVP maly programik a jak ladnie podkreca
  5. 22" pod biurko bedzie dosyc ale do tego zdecydowanie dobra karta graf. + odpowiednie ustawienia ekranu a wtedy te zdjecia co przedstawilem wyzej beda wygladaly ZDECYDOWANIE lepiej :whistling: ...te same fotki widzialem na nowym laptopie HP G6 kobiety z karta zintegrowana spokojnie szal mniejszy o 35% :facepalm: Dobra karta graf + odp. ustawienia zdecydowanie polepszaja jakosc obrazu... nie tylko w grach
  6. wszystkie foty juz sa po dodatkowych ustawieniach, ktore przedstawilem wyzej moja rozdzialka to tylko TV full HD 1920x1080 a dobry monitor jeszcze lepiej by to uchwycil tyle ze nie robia ich w duzych rozmiarach np. 55"- 60"
  7. oczywiscie, ze widac po to wlasnie to jest dlatego dodalem fotki ustawien rowniez... ale w innym dziele - http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index3.html
  8. Jak wszystko hula na max detal płynnie to nie ma sensu podkręcać ...mozna podkrecic dodatkowo na wysoka jakosc + ustawienia / strojenie w panelu i wtedy dopiero odpalic i ustawiac gre na Very High czyli max. ale oczywiscie nie trzeba bo i tak swietnie wyglada przy zwyklych/standardowych ustawieniach karty i Very High na grze. Gra Crysis 3 jest swietna a graficznie gniecie starszego o pare miesiecy :whistling:FarCry 3 tak jak kiedys pisalem... jeszcze troche i bedzie kolejna Metro Last Light
  9. liczyłes ile razy juz ochraniacz został podawany chyba 3 razy...
  10. heh trener " Andrzej nie wypluwaj ochraniaczy "
  11. ktory to level ? po walce bede rozwijal temat nocka
  12. ok dzieki
  13. o kurffaaaa masz linka Pawel ? pw. please
  14. to podkrecaj przeciez tez masz mozliwosci... dobra ide bawic sie dalej
  15. chodzilo mnie o ustawienia karty tak jak tu przedstawilem... http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/tuning-podzespolow-komputera-sugestie-porady-testy-porownania-259596/index3.html#post3344920
  16. nowe stery 18.02.2013 pod Crysis 3 ( GeForce R313 driver ) - NVIDIA DRIVERS 314.07 WHQL - Pawel specjalnie dla Ciebie pytales kiedys o grafe w Crysis 3 Obraz na TV HD ustawiam pilotem ale poniewaz sa to " zwykle " ustawienia posiadajac odp. PC dodatkowo korzysta sie jeszcze z ustawien karty graficznej ktora odpowiednio dokreca obraz tak jak karty dzwiekowe nuty... Ustawienia te moga zastapic/polepszyc ori aplikacje, video, gry rowniez ale nie wszystkie ps. dla Crysis 2 wyszedl juz dawno specjalny program pod dodatkowe ustawienia graficzne tzw. Crysis2AdvancedGraphicsOptions Tym czasem Crysis 3 ( zwykla podstawa ) na MAX ustawieniach i przy dodatkowych na karcie... wyglada tak see original image - lewa pod kazda fota foto robilem frapsem... real wyglada jeszcze lepiej swiatlo, cienie, pyl, stojaca woda, ktorej nie widac bo jest tak przezroczysta i "wszystko" sie rusza :kox:
  17. jakie ustawienia aplikacji format koloru itp. ?
  18. tez mam max oczywiscie czyli Very High a jak ustawiasz karte graficzna jeszcze pod to wszystko ?
  19. Pogralem chwile ( level 1 / 2) i musze przyznac, ze swietnie im to wyszlo a grafika nooo 5+++++ :shock3:
  20. Ja wlasnie 2ke mam... a 3 chcialem miec ori aby bez zadnych czarow polowac przez weekend i nie czekac na kolejna witamine pod nowy patch cena tez nie najgorsza 30f
  21. ... mam juz ori wersje Crysis 3 tak na wszelki wypadek pod NY poznym wieczorem zaczne polowanie i sprawdze czy ori aktywacja z "Hunter" dziala pod wersje "Digital" rowniez ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ---------- heh nie wytrzymalem do poznego i teraz zainstalownalem... wiec juz moge powiedzic, ze podczas aktywacji online wpisujac klucz wybiera automatycznie przypisana mu wersje i jezyk trzeba rowniez zalozyc konto w Origin, ktore przeprowadzi update danych a wiec ori klucz od Hunter edition nie pociagnie digital w wersji gratis po instalacji gry kolejny dlugi ( 20-25 min. ) online update
  22. digital i wszystko co trzeba poszlo na pw
  23. na to tesz jest juz myk ...dzialaja wszystkie oprocz 2go levelu i do tego wersja rozbudowana Digital Edition ciekawe czy ori klucz podejdzie pod wersje Digital ? trzeba bedzie to sprawdzic ...
  24. cholera chyba trzeba wybrac sie do sklepu a tak zimnnnooooo i witamin nie ma ps. Crysis 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.