Treść opublikowana przez Remik-A4
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
badboy masz racje turbina to nie najlepszy przyklad z mojej strony... ale nie cierpie podrobek a szczegolnie z badziewiastych materialow lub na badziewnej czesci uwazam, ze lepiej poczekac niz kupic bubel :> tyczy sie doslownie wszystkiego... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ok miejsza o to mam dla was podkrete :gwizdanie: w postaci nowego zderzaka na tyl firmy VOTEX - dokladnie taki jak mam WIELKA OKAZJA !!! wiecej niz polowa ceny !!! 63 funty Na Niemcy ale mysle, ze do PL tez sie da wyslac za ta cene bo ma wysylke worldwide wiec i PL tylko trzeba zapytac i miec oczywiscie konto ebay.pl lub ebay.xxx za jakies 1000 zl ta dokladka moze byc wasza Nowka a nie uzywka ! Ps. ten sklep ma za***iste obnizki na wiele czesci ori wiec korzystajcie moze tak pomoge Votex sedan http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/190453556954?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2c57eaa6da avant http://cgi.ebay.co.uk/NEW-GENUINE-AUDI-A4-B6-VOTEX-REAR-BUMPER-SPOILER-SKIRT-/400161683201?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item5d2b7eb701 lub jak chce ABT oczywiscie ori za grosze :gwizdanie: - normalna cena 10x tyle !!! http://cgi.ebay.co.uk/NEU-AUDI-A4-B6-8E-LIMO-ABT-HECKSCHURZE-HECK-SPOILER-/400162315806?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2b885e1e i avant http://cgi.ebay.co.uk/NEU-AUDI-A4-B6-AVANT-ABT-HECKSCHURZE-SPOILER-Nur-79-/400136964785?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2a058ab1 widzisz badboy mozna kupic ori duzo taniej tylko troche cierpliwosci i trzeba wiedziec gdzie szukac :>
-
[ALL] Widebody dla Audi
Co myslicie o tzw. widebody ? ta biala przeapetyczna jak dla mnie... ta juz zaliczyla dzwon szkoda tutaj jest cala strona poswiecona dla tej Audicy http://www.1sicka4.com/ B6 widebody + zderzak B7 TT Rieger Widebody kolejne TT [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:09_________________________________________________RS4 widebody progress
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- [ALL] Galeria Tuningu AUDI
[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 16:54_________________________________________________- Wąskie e30
Piekna " Bejca " szacunek za mody szkoda ze nie czarnula podoba mnie sie ten classic tuning :good:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
ja tez nie sram kasa i prawie 2 lata juz modze... ten kasek plastiku co mam kosztuje okolo 1200zl nowy mozna przeciez kupic uzywke taniej szukajac jakis rozbitkow itp. Mlody ma piekna ta B6 stke i styl S zachowany to tym bardziej dziwi mnie fakt, ze kupil laminat jak piszesz... i mieszka/pracuje w Irlandii a tam mozna smialo wychaczyc ori Wybacz ale podjebanych laminatow z allegro itp. nie zakladam... i to nie jest tylko moje zdanie... a laminat to badziewie poszukaj w necie jak mnie nie wierzysz... idac dalej to po co wywalac pieniadze na Turbine ori jak mozna kupic 4x tansza Made in China :polew: Fakt cena dosc duza za kawalek plastiku ale jak nie masz tyle fafusty to nic prostrzego, kup tzw. " no name " ale z ABSu !!! powinien kosztowac max 300zl - 400zl a przynajmniej jakosc materialu jest 100 razy lepsza :good: Ps. Wychodze z zalozenia, ze to wlasciciel powinien byc w 100% zadowolony bo nie modzimy przeciez aut pod " publiczke " wiec jak ktos chce niech zaklada... Ja wyrazam tylko swoje szczere zdanie ( po to jest forum ) a co wlasciciel zrobi to juz jego sprawa :gwizdanie:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
He he no zapomnialem tam wcisnac yyyyyy dzieki :>- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
fajna ale Votex jak dla mnie lepszy [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 15:28_________________________________________________no i za te 300 euro kupisz go na pewno- [ALL B6] Spojler, Dokładka na klapę a'la S4, S-line
ludzie przeciez to laminat :polew: jak juz taniocha to przynajmniej z ABSu - plastik !!! David wstrzymaj sie i poczekaj az sie cos pojawi na aukcjach ebay np. szukaj rozbitkow na czesci itp. lub wydaj okolo 1200zl i bedziesz mial taka jak ja[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 16:08_________________________________________________ori rozumie jak by too byl " poldek " to wtedy laminat - bo cena ori by przekroczyla jego wartosc :polew: ale ty masz piekna Audice - JAKOSC !!! wiec moze byc tansze " no name " ale z ABSu - jakosc 100 razy lepsza niz laminat !!!- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Przesadziles Ja kupowalem w serwisie i wyszly 1400~ ja dalem 300 euro :> wiec prawie tyle samo co ty ale normalnie kosztuja wiecej w salonie audi UK - 350 funtow !!! tutaj masz niemiecki ebay prawie 400 euro !!! http://cgi.ebay.de/Audi-S4-8E-Turleisten-Schweller-A4-B6-B7-/400079009138?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d26913572 no i tansze za 360 euro !!! http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8 wiec miales chyba mega promocje !!![br]Dopisany: 13 Październik 2010, 14:27_________________________________________________ no tak a teraz chcesz ja wymienic na taka jak moja :> tutaj jest taka z archiwum allegro. Gosc sprzedaje taka jak masz za 400 zl UZYWKA ! a na zdjeciu orginalnym ( z ta srebrna audica ) ma moja hi hi - ta ktora chcesz kupic http://allegro.pl/audi-a4-b6-s4-s-line-01-04-8e0-zderzak-spoiler-i1168019328.html Pytales czy tyle kasy wydalem - prawie tyle bo pare rzeczy kupilem troszke taniej a obecne ceny dokladnie tak sie przedstawiaja ( oczywiscie nie za uzywki ) do tego dochodzi lakierowanie no i montaz a wiec sporo wiecej...- Strefa Śmiechu
:polew: :polew: pies go wykorzystal- YouTube - filmy warte obejrzenia
teraz troche z innej manki program Uk, ktory leci 2 razy w tygodniu :> Balls of Steel !!!!!!!!!!!!!!!!!! kliknijcie tutaj Balls of Steel | Mr Inappropriate | Channel 4 najlepsze, ze ten gosc jest prezenterem :> programu Fifth Gear !!! bedzie widac na poczatku cale programy :polew: Balls of Steel Balls of Steel Balls of Steel a jest ich o wiele wiecej...- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
nic nie sprzedaje Kur... chlopaki laminaty chcecie kupowac :polew: :thumbdown: Jak nie chcecie wydawac na orginalne to przynajmnie zamienniki ale z plastiku tzw. ABS !!! tutaj macie takie cos ale wyglada o wiele http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-8E-B6-Sport-Boot-Spoiler-Lip-Trim-S-Line-DTM-/220679838257?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item33618b1a31 ten moze i lepiej ale nie jest ori i to pieprzony laminat za 300 :polew: http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B6-BOOT-LIP-SPOILER-S4-LOOK-/200525816498?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb04522b2 Ja mam oczywiscie ori :> na klapie... Dziwi mnie to, ze jestescie zaszokowani cenami ori :gwizdanie: Wiem, troche to kosztuje ale lepiej aby przemiana przebiegala " wolniej " niz badziew zakladac na szybko... [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:27_________________________________________________ no troszke sa podobne... a z ta listwa srebrna to dobry pomysl- YouTube - filmy warte obejrzenia
w UK jezdzi takich troche Jakies 2mies. temu jechalem za " dziadkiem " co sie puzniej okazalo :> ktory prowadzil Nowego SLS AMG takiego jak ten Tzw. koncepty tez sie widzi w UK w Londku :> pokazal sie nawet Concept GT " cytryny "- YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew:- Profesjonalna konwersja B6 na RS4 B7
To ja znowu podkrece chyba jeszcze nie skonczyl... http://www.maxrevs.co.uk/cars/audi/showcar.php?carId=1567- [ALL] Rozmiar kołpaków
czy ja dobrze rozumiem ze chcesz zalozyc do Audi kolpaki ?- [A3 8P AXW] Moja mała czarna
Ladna no i czarna program bedzie czy juz jest ?- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Davidowi chodzi o cos takiego a ma- [ALL B6] Zderzak do B6 imitujący B7 ?
no przekozak jestem ciekaw na jakim sprzecie gra...- [B7 BFB] Felgi do A4 B7
Juniorr jest juz taki temat... ale podejdzie- [ALL B7] Czy podejdzie w A4 B7 takie kolo 225/45/18 et35
dokladnie moze tyci tyci- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
juz wymontowalem i wysle dzisiaj pierwsza klasa [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 07:45_________________________________________________ gleby juz wiekszej nie bedzie bo wylupie tylne nadkola przy 3,4 osobach :> przypominam ze mam 19" 9.5 J !!!- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Tez tak myslalem bo przegladalem wczesniej auta tzw. Moje A4 :> Choc ja uwazam, ze kazda Audica wyglada lepiej po tzw. stylizacji tuningowej doslownie kazda nawet R8 Firm takich moze nie ma za wiele ale robia dobra robote w wiekszosci niemiecka Auto dostaje nowe body i co najwazniejsze bryla auta nabiera charakteru :> Masywniejsza, szersza, obnizajaca optycznie auto itp. w stylizacji masz wiecej opcji wyboru i oto chodzi ( wiekszy wybor :gwizdanie: ) Przeciez wazne aby kierowca byl zadowlony... jednym wystarcza " popularne " S innym nie :no:- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Body S4 jak dla mnie nie robi szalu skromne i tysiace audic takich jezdzi przynajmniej takie jest moje zdanie... [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 17:32_________________________________________________ tak to prawda :> - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/266477-***-034-Motorsport-Audi-A4-B5-B6-1.8-20V-Turbo-KITS-200whp-to-550-whp-*** - [ALL] Galeria Tuningu AUDI