Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek1974

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1974

  1. Tor już jest i na razie się bawia ale pewnie ze dwa dni i na strych . Za wszystkie podpowiedzi dzięki ( zabawa jest przednia :naughty:) :hi:
  2. cha cha z tymi paniami to bym się pobawił takim torem a tak serio to dzięki za podpowiedzi i pewnie trzeba zamówic na allegro no i bawic się :hi: :hi:
  3. Witajcie. Mam taki mały dylemat mam dwóch synów 5 i 7 lat i zachciało im się kupic tor samochodowy CARRERA . I związku z tym chciałbym się dowiedziec czy może ktoś ma taki tor i czy takie małe dzieci dadzą sobie radę z tą zabawką . Z góry dzięki za podpowiedzi :hi:
  4. Witajcie no i już jestem po naprawie łękotki . Miesiąc zwolnienia i dwa tygodnie bez jazdy niunią :wallbash:
  5. nie ma sprawy Marcin tylko kaskę uskładam to kiera do obszycia
  6. Polska piłka to tragedia. Na stadionach nie ma co podziwiać tylko w łeb można dostać beznadzieja :sick3:
  7. jaki panel :mysli:
  8. jak się stało w słońcu to nawet ciepło było i bez śniegu jak w innych regionach PL :polew: :polew: następnym razem więcej fotek trzeba zrobic :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. ha, ha za piwem stałem w kolejce :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:17_________________________________________________ bardzo miło było sie spotkac :hi:
  10. ja już startuje :naughty:
  11. no to co z godzinkę spocik :cool1:
  12. spocik jutro o 12-tej Koszalin koło Amfiteatru :hi:
  13. ok jetem o 12-tej
  14. to o której we wtorek i gdzie ???
  15. przez to Jarek cię obserwuje :naughty: :naughty:
  16. dlatego oglądam Pierwszą Miłość :polew: :polew:
  17. jak jakiś spot to przed 10 maja , bo 10-ego idę do szpitala
  18. W piątek nabijałem odessali 440 a nabili do 700 .Koszt z odgrzybianiem 150 ( ale chyba nie policzył mi za odgrzybianie :tongue4: )
  19. Makulski to lipa mi nawet równo kiery nie ustawili :wallbash:
  20. może po świętach bo dziś goście i te inne sprawy :confused4:
  21. tylko mijania
  22. Ja coś mogę mieć :gwizdanie: a co ?????
  23. Panowie z innej beczki Poszukuje jakiegos używanego quada 125cm dla 12-to latki byle nie był chińczykiem .Kwota do 2800pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.