Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DragonGTI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DragonGTI

  1. Cały czas kopci ? po rozgrzaniu też?? Czy auto nie jest czasem po programie?
  2. Arek, zrób logi i wtedy się może prędzej coś wyjaśni.. Tutaj masz opisane co jak robić : http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-30-vii-2008-a-12031/ Pzdr
  3. Najlepiej jakby logi zrobił.. Ciekawe ze po regeneracji tak sie dzieje, chyba ze wyczyscili samą obudowe turbo
  4. W takim razie sztagna była ruszana i jest źle wyregulowana = za dużo skrócona...
  5. Polecam ten : Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji Zamawiasz, robisz przelew i czekasz na kuriera. Kupiłem taki i jestem bardzo zadowolony, cena wiadomo ale po 2 dniach był kurier z przesyłką. Do tego masz roczną darmową możliwość pobierania najnowszych aktualizacji programu.
  6. wejdź w poszczególny adres skoro od silnika skasowałes czyli adres 01 to wejdz w adres 46 i tam skasuj i tam bedziesz miał przycisk do kasowania
  7. Było coś grzebane może przy aucie? obydwa błędy oznaczają to samo, czyli brak komunikacji ze sterownikiem silnika, sprawdz połączenia kabli i wszystkich kostek do sterownika który prawdopodobnie też jest w podszybiu w tym aucie, albo czy nie dostała sie tam gdzieś woda.
  8. Ten zawór to N75, to jest właśnie ten od sterowania łopatkami w turbinie przy pomocy gruchy i sztangi
  9. Włącza Ci drugą sprężarke hehe Tak serio, to tryb turbo służy do szybszej komunikacji program<=>samochód, włącz to sie przekonasz, nic złego sie nie stanie!
  10. Tak do wymiany , tutaj akurat masz parę do wymiany ale możesz wszystkie wymienić jak już rozgrzebiesz.
  11. Masz kolego nie pełną i nie aktywowaną wersję programu i pewnie dlatego, to co podałeś to są błędy ale ten drugi też nie jest opisany bo to nie jest pełna wersja programu ... Zeby zrobic nastawy podstawowe klimatronica musisz wejsc w Klimatronic 08 > kanał 000> i wejśc w BS (basic settings) wtedy program powinien zacząc robic nastawy, musisz poczekac az w kazdym z 9 pól bedą same zera(to oznacza zakonczenie nastaw).
  12. to sprawdz lub niech on sprawdzi czy lut czasem nie puścił albo niech zmieni opornik
  13. Tutaj nie widać nic niepokojącego.. Musisz zrobić jeszcze dynamiczne żeby to potwierdzić.
  14. Inny kod błędu czy nie ale wciąż chodzi o przepływkę... Może ją podmień na próbe od kogoś? albo kup nową bo z tekstu wynika że ma przeszło 2 lata..
  15. Wrzuć moze jeszcze logi z grupy 013, 018, 023
  16. Skoro nikt nie pisze to ja napisze: Co rozumiesz pod pojęciem kuleje? falują oborty?? Jak na bieg jałowy to są chyba za wysokie obroty silnika... Wydaje mi sie ze kąt synchro jest mocno rozjechany - STATYCZNE grupa 004 Turbo wg mnie gitara i przepływka tez.
  17. po wlutowaniu opornika przestała świecić czy wczesniej?
  18. Rozkrecić i wyczyścić najlepiej, środki do czyszczenia niewiele dadzą a jak dadzą to na krótki czas...
  19. BYc moze pasek przeskoczyl jak kolefa pisał, nie probowales czasem palic na tzw"popych"?? Jeśli bedziesz brał sie za ustawianie to polecam poradnik: Turbo-diesel.pl - Problemy z odpalaniem TDI, ustawienie kąta wtrysku, korekcja dawki paliwa wartosc dla swojego silnika znasz wiec poradzisz sobie. Powodzenia
  20. Być może tak, bo wiem ze tak powinien robić ale auto dalej nie pali? skanowałes i dalej jest blad? probowales kasowac błedy?
  21. Wynik sie nie wyświetli, jedynie błąd podczas skanowania...ale czy słuchales czy pracuje? Musisz wlaczyc test tak zeby pisalo wlasnie Activated Output: Commencement of Injection Valve (N108) potem wyjdz z auta, otworz mache i posluchaj przy pompie paliwa czy cyka ten zawor czy jest cisza calkiem...powinienes go slyszec.. Nie jestem pewien wlasnie czy komp zapamietał ostatnią wartosć czy po prostu tak podaje bez uruchomienia silnika to musi ktos sie wypowiedziec bardziej doświadoczony...
  22. sprawdzałeś zawór N108? zrob testy elementow wykonawczych w VAGu i poslychaj czy pracuje ten zawór wejdz w silnik>testy el.wykonawczych i lec po kolei powinno w danej chwili testowac N108 chyba ze masz ang to 01-Engine, i tam masz "Output Tests - 03"
  23. ups zle zoabczylem.. tak musisz kolego odpalic w takim razie wez otworz maske i zobacz po kablach do pompy paliwa, sprawdz kostki i połączenia bo jesli pasek przeskoczył to bedzie wiekszy problem..
  24. sprawdz kąt wtrysku, podłacz VAga wejdz w silnik> bloki pomiarowe> grupa 000 pole nr i sprawdz jaka jest wartosc, powinna wynosic okolo 50 jednostek. potem wejdz w bloki pomiarowe i grupa 004 i sprawdz jaki jest kąt - w tym i w tym to sprawdzisz. Patrząc na rozrząd niewiele zobaczysz i nie poznasz czy przeskoczył czy nie, poznal bys dopiero przy ponownym ustawianiu.. grupa 004 pole nr 2 Kąt początku wtrysku (wymagany) [3° po GPZ do 0° przed GZP] pole nr 3 Kąt początku wtrysku (rzeczywisty) [3° po GPZ do 4° przed GZP]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.