Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barszczyna

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez barszczyna

  1. Dzięki za info. Wiosna idzie i powoli zabieram się za autko. O dziwo nie sprawiło mi ŻADNEGO problemu jeszcze, chociaż wydaje się, z opisu w I poście, być w opłakanym stanie.
  2. Oby, bo jak maglownica do regeneracji, to mogiła. ;D Przynajmniej do kwietnia. ;D[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 19:07_________________________________________________http://allegro.pl/rozrzad-ina-audi-a4-a6-vw-passat-b5-1-8-1-8-t-i1473427270.html Coś niska cena tego zestawu, brakuje czegoś, czy mi się zdaje?
  3. No tak, a jeśli już ktoś będzie miał pecha i policja go zatrzyma, to z jakimi konsekwencjami trzeba się liczyć? Wiem, że to rzadkość, bo bardzo często mnie oślepiają tymi światłami, ale ja mam pecha, więc w razie montażu chciałbym znać możliwy rozwój sytuacji przy rozmowie z panami w niebieskiem.
  4. U mnie o dziwo potrafi po starcie wskoczyć na 1000, spaść na 900, po jeździe i zatrzymaniu się na skrzyżowaniu znów 1200... Zapchana przepustnica?
  5. Umierająca pompa wspomagania. Mam to samo.
  6. Tak zrobię, bo sam nie jestem w stanie stwierdzić, co dokładnie autku dolega. Tak czy siak czuję w moczu, że to wina pompy. Sprawdzałem, jaki kolor płynu jest zalany i jest on czerwony, a z tego co się orientuję, to ma być zielony. No i na miarce widać, że jest minimum.
  7. Bardzo trafne porównanie. Da się jakoś samemu sprawdzić stan pompy, czy muszę do warsztatu popylać?
  8. Czyli mówisz, że ATF IID będzie lepszy nawet od ori płynu? Tj. G004000? A o LHM coś ktoś powie?
  9. Cholera, nie wiem, czy maglownica nie będzie do regeneracji. :| Jak kręcę kierą na postoju to strasznie skrzypi.
  10. Fajne, fajne, ale najpierw muszę pompę wspomagania zrobić + uszczelkę nad miską olejową. ;d
  11. DX + FM zadziałało. Ale jestem na 100% pewny, że próbowałem tej kombinacji. Złośliwość rzeczy martwych.
  12. Końcówki z wydechu akurat mi się podobają w moim aucie. Jest to jedyna rzecz, która moim zdaniem nie wymaga wymiany. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:09_________________________________________________Oczywiście tylko polerkę trzeba zapodać, co by błyszczał. ;D[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:11_________________________________________________Dziś zrobiłem nieco dłuższą trasę niż dom -> szkoła i na odwrót i powiem, że auto całkiem fajnie jeździ. Oczywiście na PB, bo na gazie tragedia. Zbiera też fajnie. Jestem na 100000% pewny, że odnowię to auto i nadam mu blasku. Nikt i nic mi nie przeszkodzi (chyba tylko dzwon, broń Boże!)
  13. Rano spróbuję, bo jestem po trasie i teraz to już tylko piwko i Kompania Braci.
  14. Tak. Próbowałem różnych kombinacji przycisków i różnej kolejności ich wciskania + obydwa w tym samym momencie (np DX + FM, potem FM + DX a na końcu oba w jednej chwili nacisnąć.) Nic to nie dawało. Radio grało przed zimą, tylko mi akumlator padł i dopiero niedawno sobie przypomniałem o tym.
  15. Próbowałem, zero reakcji.
  16. Mam takie wrażenie, jakby prawy bok auta był wyżej od lewego. To coś nie tak z moim wzrokiem, czy rzeczywiście tak jest?
  17. Tzn ja kod z radia znam, tylko nie potrafię dojść do tego, jak go wpisać.
  18. Czyli ogółem lepszy jest wydech z dwoma rurami zamiast jeden w puszcze? Dobrze zrozumiałem?
  19. Swoją drogą radio zablokowane i nie wiem, jak odblokować. Szukałem na necie, nie znalazłem nic. Próbowałem też różnych kombinacji przytrzymywania przycisków i ciągle tylko "SAFE". Do głowy idzie dostać.
  20. Super, dzięki za odpowiedzi, przeczytałem wszystko. Jeszcze tylko pytanie, co by było, gdybym dolał boxolu/bixolu? (spotkałem się z różnymi pisowniami)[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 14:31_________________________________________________Swoją drogą, http://allegro.pl/plyn-do-wspomagania-zielony-skoda-vw-seat-audi-i1442742618.html jest tańszy od Pentosinu, a to niby ori, nie? Czym jest podyktowana wyższa cena tego drugiego?
  21. Z tego, co tam pisze wynika, że ATFIID najlepszy. Toście mi zabili ćwieka teraz.
  22. Pytanie o płyn to tylko pewna część mojego tematu. Bardziej chodziło mi o konsekwencje dolania bixolu/boxolu. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 21:07_________________________________________________A a propos płynów, to teraz mam dodatkowy dylemat: LHM czy ori G004000?
  23. Póki co to śledzę allegro, może jakieś w dobrym stanie się trafią. A jeśli nie, to będę myślał nad czymś oryginalnym, oczywiście całe wnętrze bym robił w takim przypadku, ale to by się wiązało z dodatkowymi kosztami. Nie wiem, póki co będę myślał i zajmował się mechaniką.
  24. http://allegro.pl/audi-a4-lampa-model-99-01-drugi-ostatni-ii-lift-i1474102766.html Te? Dużo trzeba przerabiać i ciąć blachy?[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 20:05_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188824.msg2220420#msg2220420 Tutaj linkuję małe pytanko odnośnie płynu do wspomagania.
  25. Witam. Mam pewien problem: otóż w sobotę chciałem wymieniać płyn od wspomagania w warsztacie, jako że nie jestem pewien, czym jest moja pompa teraz zalana (koszt ~100zł w mojej okolicy.) Powód wymiany - pompa piszczy, nawet bez skręcania kierownicy. Przy skręconej maksymalnie w lewo/prawo piszczy jeszcze mocniej. Przed chwilą dostałem jednak telefon od dziadka, że jutro mi doleje 200ml boxolu... No i tutaj moje pytanie: albo ja coś źle zrozumiałem czytając forum, albo dziadek nie wie, że trzeba dolać konkretny nr Febi (tylko nie wiem który, auto jest 95 rocznik, przedlift, 1.8 ADR - dlatego też chcę to zrobić w warsztacie, a nie sam.) No i co mogłoby się stać, gdybyśmy jednak dolali tego boxolu? (hipotetycznie, bez odpowiedzi tutaj nic nie będę sam dolewał.) Jeśli podane informacje nie starczą wam do rozwiązania mojego problemu, to proszę po prostu o podanie konkretnego nru Febi, którym mam zalać. Reszta jest na forum, więc dam radę i uniknę bulenia w warsztacie. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:41_________________________________________________http://barszczyna.wrzuta.pl/audio/6QJpWkPfhQ2/odpalanie_i_falowanie_na_gazie http://barszczyna.wrzuta.pl/audio/7r9RZwMoDPw/odpalony_silnik_nagrywane_przy_otwartej_masce http://barszczyna.wrzuta.pl/audio/2eNYgbFQ0TQ/ruszanie_dzwiek_w_srodku_auta Tutaj są nagrania z mojego profilu. Pierwsze przedstawia falowanie obrotów i gasnący silnik po przełączeniu na zimnym na gaz, ale nie jest to elementem tematu. Pozostałe dwa to nagrania dźwięku silnika, a raczej wycia pompy. [br]Dopisany: 24 Luty 2011, 19:46_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172977.0 + Pompa wspomagania Audi A4 B5 Wykorzystuję filmik z tego tematu, bo problem dokładnie taki sam, a lepsza jakość dźwięku u kolegi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.