Treść opublikowana przez barszczyna
-
[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7
Podpisuję się pod tym wszystkim. Nie sprzedawaj auta, bo trafi w złe ręce i będzie maras.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ten w pierwszym planie to rzeczywiście ładny kolor jest. Zastanowiłbym się nad nim na Twoim miejscu. Ewentualnie czarny mat na całość, też bosko wygląda.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Przecież to nie jest tajemnica, że ta walka McBride'em jest tylko po to przed Kliczką, żeby nie zardzewieć. Sam Adamek przyznał, że dobierze prostego przeciwnika o wymiarach Wita/Włada, żeby się przyzwyczaić.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mi się zdaje, że nie będzie czego punktować. McBride'owi daję góra 6 rund.
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
Postaw się w jego sytuacji. Wracasz z pracy i musisz przez godzinę po osiedlu jeździć, bo ktoś Ci miejsce zablokował mimo znaku. Jak ja jadę na osiedle do sklepu, to NIGDY nie staję na miejscach dla mieszkańców. Przeważnie biorę drugą osobę do auta, wysadzam ją do sklepu i krążę po okolicy, żeby właśnie nie blokować ludziom miejsc. Nie wiem, czy u mnie blokują, nie miałem okazji tego widzieć, ale gdyby mi tak ktoś zrobił, to pewnie też bym przyblokował. No i wracając do kultury, to gdyby ten młodszy ją miał (żeby nie było, że o Ciebie chodzi Młody ), to by nie parkował mimo znaku na tym miejscu wiedząc, że tam nie mieszka. Tyle w temacie.
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
Starszy ma 100% mojego poparcia, to młody zaczął od "buraków" i ogólnej pyskówy. Tu chodzi o czystą kulturę, nawet nie o przepisy,,,
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Najlepszym przykładem jest właśnie Huck vs Lebiediev, gdzie ten drugi prawie zmiótł Niemca, a i tak przegrał na pkt.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Co nie zmienia faktu, że wynik 118-113 to z kosmosu spadł...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Palacios ładnie boksował, tylko Włodarczyk to bunkier w związku z czym nie warto go atakować.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.bokser.org/content/2011/04/03/124704/index.jsp#CommentsAnchor Świetny artykuł, wszystko co ważne, zostało w nim zawarte.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Słaba walka, prawie zasnąłem na niej... :|
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
O 23:00 na Polsacie walka będzie.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ta walka Huck vs Lebediev to przekręt był, dla mnie ten drugi powinien pas mieć, nie Huck.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
W sumie racja, chociaż będzie się musial napocić, Palacios agresywny w ringu jest.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
W wakacje będę miał kasę, w sierpniu jakoś. 1.8T w quattro bym brał.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Zaczęła autem jeździć druga osoba, na co nie mam wpływu i sytuacja wygląda tak, że ja ładuje w auto kasę (olej, bena, naprawy), a ta osoba rozpier***a wszystko. Zawiecha przednia do roboty, jak pisałem wyżej, a auto pożyczałem w dobrym stanie. Nie mam ochoty ładować kasy w coś, co do końca nie jest moje i czego nikt, poza mną, nie szanuje. Na forum będę się udzielał, bo po prostu uwielbiam to auto, ale nie mogę sobie pozwolić finansowo na takie akcje. Niestety, nie zawsze wszystko jest pięknie.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Dobra, pozbyłem się już auta, także temat umarł śmiercią naturalną. Na 100% następnym będzie Audi a4, tyle że w lepszym stanie i quattro. Adios. Mały up: tu byłem wkur*iony.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Człowieku, nagraj to koniecznie. Już się nie mogę doczekać. :kox:
-
Siłownia
nie zgodze sie, postaw koło siebie dwóch gości jeden ma 97kg samego tłuszczu a drugi 97kg smaych mięsni ,który będzie większy ? wiadomo ze ten umięśniony , sam brzuch obtłuszczony ile waży a gdzie reszta 100kg mięśniak może i jest szerszy w barach i w klacie, ale to brzuchacz będzie objętościowo większy. Wiem po sobie, bo kiedyś byłem dość otyły, potem schudłem i teraz, po ćwiczeniu na siłowni mam tą wagę, którą miałem wtedy, kiedy byłem otyły. Optycznie jestem mniejszy, tj. mam mniejszą powierzchnię całkowitą.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
W Sobotę. Ale nie kupuję piwa, bo zaś się skończy w I rundzie i piwa się zmarnują. Przy Solisie i Kliczko miałem 5, nie zdążyłem nawet 1 wypić, bo walka dobiegła końca.
-
Siłownia
No tak, ale na nerki siada z drugiej strony. ;d
-
Siłownia
Oczywiście, nie mnie to mówić. Tyle że 97kg tłuszczu objętościowo to więcej, niż 97kg mięśni - taka mała pomyłka. Tłuszcz jest lżejszy, niż muskle.
-
Siłownia
A ile masz wzrostu? Bo dla kogoś z 190-200cm 97kg to wcale nie dużo. No i jak już ktoś wcześniej napisał, bez systematycznego chodzenia nie ma właściwie co tracić czasu. A co do diety, to da się, ale wszystko idzie znacznie wolniej. A gainery to zło. Miałem problem z nabraniem masy, żarłem jak wieprz itd no i gainera kupiłem. Po miechu, dwóch dostałem 10kg, ale za to pojechało na tłuszcz. Brat teraz cytogenix cytonox, cytocel i białko wpieprzał to urósł w ciągu 2 miechów, siły nabrał, ale w tłuszcz nie obrósł.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Możesz podesłać na pw, ale zajrzyj wcześniej do mojego w podpisie. I tak już trochę ogarnąłem, a to dopiero wierzchołek wierzchołka góry. U mnie do zrobienia jest kompletnie wszystko, włącznie z potarganą tapicerką na siedzeniach, luźnymi plastikami (można je bez wysiłku całkowicie ściągnąć.) No ale to nie temat o mojej a4, więc koniec offtopa, zapraszam na pw/do mojego tematu.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Cholera, dziś trochę szybciej pojechałem (150km/h) i bałem się o swoje zdrowie... Auto "pływa" po drodze, miałem wrażenie, że nawet ściąga to na lewo, to na prawo, wszystkie plastiki w środku luźne i trzeszczą, przy ostrzejszym hamowaniu szarpie kierą. Zawieszenie, tarcze, prawdopodobnie przeguby do zrobienia + cały środek... No i nie wiem w dalszym ciągu, jak mocno był puknięty. Ciężko będzie mi tu modzić, bo najpierw muszę w ptaszek władować szmalcu w tą budę, żeby chociaż normy spełniała. Wszystko byłoby spoko, gdybym miał na to kasę, ale póki co się nie zanosi, choć miało być pięknie... [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:37_________________________________________________PS: O poskładanej na sztywno, czytaj na chama pompie wspomagania nie wspominam. Wyje jak jasny pieron.