Treść opublikowana przez barszczyna
-
Mandaty i komornik
Rotfl :> na komisji tez nie byłem bo wezwania nie dostałem a mam prawie 20 lat hahah Bo służba wojskowa nie jest obowiązkowa od kilku lat. Dlatego nie dostałeś i nie dostaniesz. Bzdura. Ja dostałem i w maju byłem.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ojciec kolegi ma czarna RS4, który to kolor wg. niektórych psuje efekt (nie widać dobrze linii nadwozia). Jednak gdy kumpel nią podjeżdża, to ludziom kopary opadają i gały spi****lają, więc zaś tak nie marudźcie, że nie będzie efektu. A biała perła to już w ogóle zniszczy system. Mówicie, że dużo białych aut jeździ - tak, zgoda. Ale są to przeważnie zwykłe, niczym nie wyróżniające się lakiery i zwykłe, również niczym się nie wyróżniające samochody. Na eresie biały będzie kozacki, zresztą tak samo, jak każdy inny kolor. Moim zdaniem to kwestia gustu. Nie chodzi o to, że o gustach się nie dyskutuje, bo właśnie o gustach się dyskutuje. Głupi slogan. Chodzi o to, że jednemu się podoba taki, drugiemu taki i będą się przekomarzać, a Nosb i tak wybierze ten, który najbardziej podchodzi jemu, a nie nam. Zresztą jestem pewny, że gdy już będziemy mogli obejrzeć efekt końcowy, to 99% osób będzie się on podobał. Ten 1% słucha Biebera.
-
[ALL] wiata, blaszak, namiot, markiza a pozwolenie??
Nie ma to jak płacić karę od budynku postawionego na SWOJEJ działce za kupione materiały za SWOJE pieniądze.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Z polskich autorów: Jacek Piekara - cykl o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie. Z początku wydaje się być dziwne, ale cholernie wciąga i jak przeczyta się jeden tom, to reszta leci jak po maśle. Ma też inne cykle, ale jeszcze ich nie czytałem choć wiem, że są dobre. Natomiast z zagranicznej fantastyki to jeszcze jedna fajna seria jest, co prawda mało popularna, ale przyjemnie się czyta i wciąga. Autor to Dave Duncan, a książki mają tytuły (kolejność losowa, przeczytałem wszystkie, nawet kilka razy, i w sumie można zacząć od którejkolwiek; każda przedstawia akcję z innej perspektywy, co nie znaczy, że powieści są wtórne): Niebo Mieczy, Pozłacany Łańcuch i Władca Ognistych Krain.
-
[ALL] wiata, blaszak, namiot, markiza a pozwolenie??
Mój dom stanowi ogrodzenie sąsiada. :gwizdanie:
-
Kierunek na studiach. Który ?
Ja jestem po zarzadzaniu(mgr juz) i c**j robie na magazynie Ale ide na logistyke podyplomowa Ucieszyłeś mnie tą logistyką. Ja na dzienne idę.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Klimę to mam spierdzieloną, prawdopodobnie cały kompresor.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Do filtra kabinowego tak czy siak się dostać nie mogę, chyba śrubę będę musiał rozkręcić. Byłem z tym u zaufanego mechaniora od ojca i powiedział, że to trochę grubsza sprawa i na jakieś 2 dni będę musiał oddać auto. Teraz zabieram się za oświetlenie auta: naprawiłem lampkę w schowku (diody LED wrzuciłem) i zrobiłem podświetlenie nóg (też na diodach, wszystkie czerwone pod kolor zegarów - to ulegnie pewnie zmianie.) Fot nawet nie robię, bo na moim ogryzku i tak słabo widać. Może załatwię aparat to w końcu porządne zdjęcia kiedyś wrzucę, bo te co teraz są to porażka.
-
[B5 AFN] Półka tylna pod głośniki
Będę jeszcze myślał. Jak finanse pozwolą, to wszystko ori wpadnie, jak nie, to będę kombinował.
-
[B5 AFN] Półka tylna pod głośniki
Ja póki co to nie mam w ogóle głośników. Jedyne, co by mnie ograniczało to w zasadzie otwory w tej płytce metalowej. Wycinania się nie boję, ostatnio w Fieście z 93r. u kolegi rezaliśmy nagłośnienie na tyl.
-
[B5 AFN] Półka tylna pod głośniki
Bump, mam taki sam plan. Warto się bawić w wycinanki?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Nie widać tego, co wkleiłeś. A co do mojej obecności, to się najarałem na to i naprawdę chciałbym wpaść. Jeśli się będzie dało, to jestem.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Haha, trzeba by blankiet zaprojektować na usprawiedliwienia.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Rzeczywiście trochę średnie, ale sieny to mi raczej nie przypominają, no i lepsze niż moje przedliftówki. :gwizdanie:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
W tą niedzielę raczej nie dam rady, kiepsko z czasem. Czekam też na mechaniora, ale potem wpadnę z największą przyjemnością. Pozdro.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Nie no, żeby nie było, że spinę robię, po prostu pytałem. Spinę wy zrobicie jak wam powiem, że mi się podobają te: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-sedan-red-white-led-diody-i1674181324.html
-
Audi jako rodzynki tuningu
Te lampy z tyłu. xd
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Dlaczego Ci się te lampy nie podobaja, medik?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ten brąz trochę sraczkowaty, bez urazy.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://kwejk.pl/obrazek/323287/lambo.html Te kolory na lambo są ciekawe.
-
Audi jako rodzynki tuningu
2. http://allegro.pl/hyundai-coupe-piekna-i-bestia-super-tuning-i1735617317.html Batmobil.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Holyfield vs Bowe 1 - Round 10 Holyfield niszczy system. O_O
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Piotr Wilczewski vs Amin Asikainen - HighLights Jeśli w następnej walce (z DeGale'em) będzie choć w 50% tak dobrze przygotowany, to niezłe widowisko będzie.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Może jeszcze będzie chciał dorobić do emeryturki, ale na pewno odpuści sobie walki z Polakami. Zdecydowanie. :gwizdanie: Wachu ładnie go zrobił, ale z drugiej strony McBride 0 przygotowania. Widać na pierwszy rzut oka, że wyszedł tylko po kasę. Przy walce z Adamkiem prezentował się 100x lepiej. Oby Wachu w samozachwyt nie popadł.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A z mojego tematu się nabijali.