Treść opublikowana przez barszczyna
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://atomo.tv/?page_id=128 Link do Proksy. Polecam wyłączyć komentarz, bo nie da się słuchać tego.
-
Tas2die4 - E46 330ci ;)
Piękna, choć osobiście wolałbym srebrną bądź czarną. Popraw fotki w pierwszym poście. ; )
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
Ja myślę nad BMW 318 w budzie e46, najlepiej coupe. Czas pokaże, jak będzie z $$.
-
Czy ktoś słyszał o czyms takim ?
Fakt - jak lubisz dodatkowy spam, to nie masz nic do stracenia. Ale kasy bym się nie spodziewał mimo wszystko na Twoim miejscu. ; )
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Nie, pewnie tatuażysta Ci tak powiedział, bo wypytałem nawet znajomych z ciekawości, i niektórzy też takie polecenie dostali. Moim zdaniem bez sensu i uważam, że 3 dni łażenia w folii nic nie daje, a może tylko pogorszyć.
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Folia przez 3 dni? O_o Ja pierwsze 2 godziny nosiłem, potem w domu bez koszulki łaziłem, a jak w koszulce to na to papier kuchenny kładłem i tatuaż się ładnie zagoił. No i Bephanten stosowałem, a nie tą drugą maść, bo podobno gorsza jest. Aha, no i profilaktycznie smarowałem tatuaż 3 tygodnie, ta maść dobrze odżywia skórę.
-
Czy ktoś słyszał o czyms takim ?
Co ta "firma" sprzedaje/produkuje, że zarabia pieniądze, którymi tak chętnie będzie się dzielić z totalnie nic nierobiącymi ludźmi? Podpowiem - zbierają e-maile do rozsyłania spamu. ; )
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Paranoja, jakimiś przepisami rzucacie na lewo i prawo. Kornacki po prostu dał ciała i tyle, nie pomyślał. A kierowca autobusu w 3 strony na raz patrzeć też nie może. No i parkowanie na przystanku to - wybaczcie - na własne ryzyko. Moim zdaniem kierowca busa bogu ducha winny, prezenter TVNu zawinił i to on powinien mandat zapłacić. Bo idąc tym tropem, ja podjeżdżam jutro pod przystanek, staję obok busa, czekam aż ruszy i otwieram drzwi - odszkodowanie pewne.
-
gry przeglądarkowe
The Settlers Online, całkiem niegłupie.
-
WOT - World of Tanks
Jakby KV-3 miał więcej punktów wytrzymałości, to byłby/będzie lepszy od IS. Ma genialny pancerz z przodu, którego po jego ustawieniu pod kątem nie da się przebić nawet 88mm L/71 z Tygrysa/Pantery II. Przynajmniej jak jeszcze w to grałem, to tak było.
-
WOT - World of Tanks
107 bo po patchu 0.7 jest niebo lepsze od 152mm. Przed patchem ze 152 dało radę po 700-800hp ściągnąć jednym strzałem, teraz góra 400. A i wcześniej tym działem można było od przodu gryźć nawet Mausa, teraz zapomnij o tym, że KT ruszysz.
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
15tyś km zrobiłem w ciągu roku. Głównie miasta i między miastami.
-
Dziwne jojca z kompem i piratem win7 ... Wie ktos cos na ten temat?
Pomaga, ale nie da rady przewidzieć na jaki czas. Raz po piekarniku karta będzie działać tydzień, a raz pół roku. Raczej bym się nie nastawiał na Twoim miejscu na to, że to pomoże. Przerabiałem to z moim GF9800GT, pochodził 2 miechy jeszcze i potem to samo. ; /
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
Ja na śląsku mieszkam, nie na Mazowszu. ; )
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Leci. Też jestem studentem UE w Katowicach. ; )
-
Wypadanie włosów:)
Też zaplanowałem, że jak zacznę łysieć to na glacę. ;d Wujek DX2 używa i chwali go sobie.
-
WOT - World of Tanks
Krzysztof, jakbyś chciał jakichś rad albo miał jakieś pytania, to wal śmiało. Coś kolo 5-6tyś bitew zrobiłem więc myślę, że co nieco już o tej grze wiem. ; )
-
WOT - World of Tanks
Tak, zdecydowanie ruskie. Wiesz, to zależy od Ciebie. Do T-28 olewałem, T-28 tylko tyle, żeby bez bólu wbić KV (tj. silnik topowy, gąski, radio, wieża + działo), a KV praktycznie wszystko (wbij gąski, silnik, wieżę, 107mm i potem, w zależności co wolisz KV-3 lub KV-1S). Co do KV-3 i KV-1S, to zdecydowanie najmocniej opancerzony czołg VI poziomu (baa, ma lepszy pancerz niż IS), a KV-1S to taka wersja KV-3 RS - nieco odchudzona (dużo słabszy pancerz), ale za to dość mobilna.
-
WOT - World of Tanks
Cóż, lista jest długa. ;D Weźmy na przykład strzały za 0, niejednokrotnie działem o penetracji 246 przy strzale w np. wieżę KV zadawałem 0 obrażeń. Penetracja była, komenda "hit!" ale obrażeń brak. Sam często też byłem po drugiej stronie. O ile przy graniu pojazdami niższych poziomów nie ma problemu, to jak na wyższych pocisk zaczyna kosztować 1tyś/sztuka, to już przestaje być przyjemne. Strzelam 15-20 razy na bitwę, obrażenia zadają 3-4 pociski, kosztów na 13-17tyś za samą amunicję + drugie tyle za naprawę pojazdu. Inna sprawa, że np w czołgach niemieckich przeniesienie napędu traktowane jest jak silnik/zbiornik z paliwem, w związku z czym czołg niemiecki podpalamy strzałem w przód, boki i tył. A ruskie/USA/francuskie tylko boki/tył. No, ale... Gdyby tego było mało, dość częstym błędem jest również blokowanie się czołgów na wzniesieniach/zjazdach ze wzniesień. Nie raz i nie dwa spędziłem całą bitwę na podjeździe, bo od roku z hakiem twórcy nie potrafili tego błędu usunąć. Rada dla początkującego? ZA NIC nie pchaj się w niemieckie czołgi - nie warto. Lepiej zrób sobie IS, potem IS-3 i IS-7. Zdecydowanie najlepsze czołgi w grze, taki IS-7 wciąga E-100 nosem. ; )
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dzięki.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ktoś wie, gdzie w TV będzie można obejrzeć Povietkin vs Hukić?
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
Ja raczej pod kątem pracy po studiach pytam, bo tak dorywczo to zawsze coś się znajdzie, ale na samej dorywczej pracy człowiek do starości nie dożyje, a przynajmniej ja bym nie chciał. Ale dzięki za odpowiedź. ; )
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
A ja ponowię pytanie: jak w logistyce zatrudnienie? Studiuję ten kierunek i z tego, co się orientowałem to w mojej okolicy (Gliwice, Katowice) mam dość dużą szansę, ale mimo wszystko chciałbym, ażeby ktoś się tutaj wypowiedział. Natomiast co do kolegi od certyfikatów, koparek, ładowarek i czego tam jeszcze on nie ma: fajnie wiedzieć, że masz farta w życiu i ktoś w Ciebie zainwestował, ale widzisz, nie każdy ma na tyle szczęścia i na tyle bogatych rodziców. Niepotrzebnie cwaniakujesz. I tak jak ktoś już napisał - pogardliwe uwagi zachowaj dla siebie, nikt ich tutaj czytać nie chce.
-
WOT - World of Tanks
Durend4l, E-75 pomykałem, ogółem to w niemiecki złom szedłem. Ogółem to już nie gram, bo gra strasznie zbugowana się zrobiła i straciła to coś, co miała jeszcze w wakacje. Nie polecam, źródło frustracji. ;d
-
Wąskie e30
Żal by mi było sprzedawać takie cacko.