Treść opublikowana przez barszczyna
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
A jak zatrudnienie po logistyce? Pracuje ktoś w zawodzie?
-
[INNE] Audi 80 B4 Avant Quattro czyli nowy Nosb'owy dupowóz :)
No a potem prosta droga do 2.7 bit...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dobra, teraz jestem trzeźwy i ochłonąłem z emocji. Zdania nie zmieniam - najlepsza walka, jaką w życiu widziałem, podkreślam, to ocena SUBIEKTYWNA, nie obiektywna, więc nie będę toczył tutaj bitwy na argumenty itd. Po prostu mi się podobała i tyle. Zarówno od strony show, jak i pod aspektem sportowym. Chisora pokazał, że ma jaja. W przeciwieństwie do Haye'a, który pyskował, szczekał a w ringu gówno pokazał. Mit Witalija nie został obalony, z tym się nie zgodzę. Walka była ciekawa a Wit miał ciężką przeprawę, bo i pretendent niedoceniany. I to mi się podobało, w końcu mistrz naprawdę musiał walczyć o przetrwanie i jak dla mnie pokazał tylko, że jest godzien pasa. W takim wieku, taka obrona, z takim przeciwnikiem - po prostu idealny bokser. Inna sprawa, że do tej pory jego przeciwnicy byli łajzami, ale to nie jego wina. Co do samego Chisory, to ciężko tak naprawdę ocenić, czy jest prostakiem, czy też nie. Na pewno zachowania, które zaprezentował przed walką były - co by tu nie powiedzieć - na miarę buraka. Ale z drugiej strony potrafił wybronić je w ringu i tak po cichu gdzieś myślę, że nie zrobił tego pod afektem, a po to, żeby zrobiło się o nim głośniej. Podziwiam Derecka, choć osobiście nie lubię takich szczekaczy. Szybki, silny i wytrzymały, materiał na mistrza, jego walka z Władem byłaby/będzie ciekawa. :gwizdanie: Z Hayem nie byłoby aż tak fajnie, bo jednak David jest klasę niżej od Derecka. Jeszcze a propos wczoraj, to trochę Arreola zawiódł. Mimo zwycięstwa w 1 rd nie pokazał nic fajnego, a wręcz pokazał, że blokuje ciosy głową.
-
[INNE] Audi 80 B4 Avant Quattro czyli nowy Nosb'owy dupowóz :)
Nosb, to kiedy z niej robisz RS4 B5?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Walka stulecia jak dla mnie, takich emocji przy boksie jeszcze nie miałem. Na początku totalnie zniesmaczył mnie Chisora swoim policzkiem, potem przed samą walką opluciem, ale to, jak pokazał się w ringu zmiażdżyło mi jaja. Z jednej strony do czarnego za brak szacunku strasznie negatywnie się nastawiłem (choć wcześniej wydawał się rozgarnięty), z drugiej zaś strony to, co pokazał w ringu kompletnie mnie zaskoczyło. Po walce z Furym, po porażce z Helleniusem (kontrowersyjnej, aczkolwiek porażce, przy tym co dziś pokazał powinno na Robercie być definitywne KO) nie spodziewałem się takiego czegoś. Totalnie za***ista walka. Dynamika, technika, zwroty akcji. Prawie jak w dobrym filmie. Choć całym sercem byłem za Witalijem, którego cenię za klasę i opanowanie - zarówno w walce jak i poza nią - to Dereck pokazał, że ma jaja. Trzeba gościowi przyznać, że potrafił napluć mistrzowi w twarz i stawić mu po tym czoła. Z drugiej zaś strony byłem rozczarowany, że Witek go jednak nie skończył. Po cichu stawiałem na KO w 12 rundzie, bo "Del Boy" wyraźnie opadł w 11. Świetna walka, niech mi ktoś powie, że Klitschko dają nudne potyczki. Wszystko zależy od przeciwnika, z takim Adamkiem to była żałość, ale na temat portfelika się nie wypowiadam, bo skompromitował się tylko przez setkami tysięcy ludzi. Bez urazy dla jego fanów. Życzę sobie i wam tylko takich walk, bo ta była idealna. Dobrze, że do niej doszło i dobrze, że nie była to czysta egzekucja czarnego boksera, bo byłoby to nudne. A tak mieliśmy świetną wojnę w ringu, oby więcej! :D:D:D:D
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mike to był potwór stworzony do walki z gigantami. ;d
-
Akademickie inkubatory biznesu - korzystał ktoś ?
morsdicti, no to skutecznie mnie zniechęciłeś do tego typu rozpoczęcia działalności. O ile pomoc przy zakładaniu i papierkowej robocie wydaje się kusząca, to cała reszta zwyczajnie pozostawiła we mnie niesmak. Pytam teraz, choć mam jeszcze czas, ale wolałem wiedzieć wcześniej, żeby potem gorączkowo nie szukać informacji. Inna sprawa, że to tylko jeden z wariantów na moją przyszłość. A od wątpliwej pomocy owej instytucji, wolę jednak pomoc ojca, który zakładał i pomagał prowadzić niejedną firmę. Dzięki za odpowiedź, pozdro. ; )
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Adamek dostałby wciery od Arreoli teraz, jestem pewien. Już wtedy Chris był lepszy, aczkolwiek gorszy dzień miał. Zresztą wystarczy porównać, jak z Witkiem radził sobie Tomasz, a jak Krzysztof. Ten drugi zdecydowanie lepiej, choć dziwnie się na końcu zachował. A a propos jutrzejszej walki, to mam nadzieję, że niespodzianki żadnej nie będzie. Nie mówię o tym, że Chisora okaże się lepszy od Witalija, ale o kontuzji Ukraińca. Jak to ktoś powiedział, dziś, tj. 18 lutego, odbędą się dwa pogrzeby: Whitney Houston i Dereka Chisory. Bez urazy dla tej pierwszej, bo w sumie zestawienie jej z takim chamem nieco jej ubliża.
-
Akademickie inkubatory biznesu - korzystał ktoś ?
Podbijam temat, ktoś ma jeszcze coś do dodania w tym temacie? Z góry dzięki.
-
AUDI łączy pokolenia...
W Antyradiu też Audi lubią, tak swoją drogą. ;d
-
Prośba o wypełnienie ankiety do pracy mgr
Możliwe, ale co to komu szkodzi tak naprawdę? Pewnie temat poleci ale ja wypełniłem, nic mnie to nie kosztowało. ; )
-
Pytanie o pole (dzialke)
Ale ten kraj jest popierdolony. Jak mogą kogoś z jego własnej działki za pomocą policji wywalić? Gdzie mam stąd uciec, żeby nie czuć się jak małpa w klatce? Luudzie, to jest żałosne, to samo miał mój ojciec niedawno z działką i dostał 3x mniej, niż był na nią chętny kupiec.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Przewidziałem, że w 3 rundzie będzie TKO. Szkoda, że nie postawiłem kasy. ;d
-
Karta graficzna do 300 zł
Kup 450 GTS. Kosztuje 350-400zł, a póki co we wszystko w okolicach full detali gram.
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
U mnie to da się 40-50km/h jeździć bezproblemowo. A wracając do tematu, to pewnie robią szum o nic.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://sport.onet.pl/boks/tyson-fury-chce-walki-z-adamkiem,1,4870291,wiadomosc.html Taak, a Adamkowi albo się kasa nie będzie zgadzać, albo powie, że z kelnerami nie walczy, albo rzuci hasłem, że jest tak za***isty, że Fury padnie na sam jego widok w ringu.
-
Seriale
Mi się ten Dexter jakiś taki inny wydawał względem tego, z poprzednich sezonów. Tzn. mam na myśli Dextera jako osobę. Mam nadzieje, że scenarzyści tego nie spieprzą, jak ostatniego odcinka 5 sezonu.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.bokser.org/content/2011/10/04/101442/index.jsp Jaki to jest cwaniak.
-
Seriale
http://www.seans-online.pl/seriale_online/dexter-sezon-6-odcinek-1.html Znalazłem 1 odcinek 6 sezonu Dextera. Co prawda jakość kiepska, ale ważne, że jest i że nie ma lektora. Have fun.
-
Imię dla kota :D
Ja tam wszystkie swoje koty nazywam Andrzej.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dimitrienko jest żałosny. Nie chodzi o to, że Sprott jest słaby, nie oceniam, ale "Sasza" startuje do Kliczko nie dając sobie rady z przeciętniakiem.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Znowu wam rzucę niusa: http://www.bokser.org/content/2011/09/22/201732/index.jsp Jestem pewny, że tej walki nie przegapię. Zawsze Holyfield'a lubiłem i wiem, że ma małe szanse, ale nadzieja umiera ostatnia.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Poza tym Haye ma pewną walkę z Vitkiem, więc na Adamka pewnie czasu nie znajdzie. Obojętnie czy wygra, czy przegra, pewnie na emeryturę przejdzie. ಠ_ಠ
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
http://www.bokser.org/content/2011/09/21/162609/index.jsp A więc jednak. ;>
-
[TRASA] Śląsk -> Londyn :gwizdanie:
Nie, bo to nie ja miałem sprawę, tylko kolega. Tutaj pytałem tylko o pomysły. Temat zamknięty.