Treść opublikowana przez barszczyna
-
[TRASA] Śląsk -> Londyn :gwizdanie:
Fiesta też kumpla.
-
[TRASA] Śląsk -> Londyn :gwizdanie:
Witam, mam pewną sprawę. Otóż kolega ma potrzebę udać się w piątek do Londynu i nie do końca wiemy, jak się tam najszybciej dostać i wrócić(do poniedziałku) jak najmniejszym kosztem. Dostępne środki to około 1000zł. Myślał o przejechaniu do Francji, stamtąd prom do Dover i dalej do samego Londynu. Środek transportu: Ford Fiesta z 93 roku, spalanie 5-6l/100. Ma ktoś jakieś inne pomysły? Jak wam się w ogóle widzi ta trasa? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdro.
-
Seriale
kamil, po prostu obejrzyj 2-3 odcinki pierwszego sezonu. Reszta poleci sama.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
No, ja czytałem, jak miałem 12 lat, skończyłem gdzieś na 3-4 tomie. Potem to jakoś już wolałem Sapka i "doroślejsze" fantasy. Bez urazy dla fanów Rowling.
-
Siłownia
Koledzy, potrzebuję pomocy. 19 lat, 175cm wzrostu i waga w granicach 68-74. 2 lata temu, jak pakowałem na gainerze i kreatynce masa skoczyła do 81kg (w tym oczywiście otłuszczenie), ale i siła skoczyła (zaczynałem od 65kg wagi i na płaskiej 55kg max, a przy 81kg wyciskałem 80kg 5x w dwóch ostatnich seriach.) Co kto poleci, żeby zrobić trochę CZYSTEJ masy i siły przy okazji? Nie chcę się wypakować i walić ciągle te 70-75kg w serii, tylko żeby właśnie siła skoczyła.
-
Seriale
Nie ma jeszcze na DC++ u mnie Luthera, ale ciekawy może być.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Całe moje auto nie jest tyle warte.
-
Seriale
Sons of Anarchy mi nie przypadli do gustu. Tak, jak po jednym odcinku drugiej serii Dextera ściągnąłem wszystkie 5 i obejrzałem w 1.5tygodnia, tak SoA mnie odrzucili.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja też bym Haye'a obstawiał. Szybszy, mocniejszy cios i bardziej doświadczony w tej kategorii. [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 17:45_________________________________________________A swoją drogą to Adamek vs Sosnowski to mógłby być całkiem ciekawy pojedynek wbrew pozorom. Adamkowa psychika pewnie ucierpiała po tej porażce, a dla Sosny zaś motywacją by była możliwość wypromowania się. Stawiałbym 65-35 dla Adamka, szczerze. IMO Albercik miałby szanse.
-
Seriale
Dextera to się już doczekać nie mogę. Oby tylko ten sezon był lepszy od 5, który moim zdaniem trochę kijowo się skończył.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dominikt1, niby tak, co nie zmienia faktu, że z Hayem też miałby ogromne problemy. Adamek po prostu średnio się do ciężkiej nadaje. Nie ma ani warunków, ani ciosu, ani nawet szybkości, o której tak wszyscy trąbili przed walką.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Bez urazy kolego, ale Haye by zmiótł Tomka. Nie ma się co łudzić. David ma dobry balans i ma cios, o czym świadczy choćby jego walka z Valuevem i zamroczenie giganta w 12 rundzie. Adamek miałby problemy z Povietkinem nawet.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
A ja mam żałobę, z powodu j**anych Gwarków nie zobaczę walki. ;/
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
300? Ja w rmfie teraz o 5000zł słyszałem w górę.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Słyszeliście, ile we Wrocku wołają za noc w hotelu przed walką?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ma podobać się Tobie, nie innym. ;d Tak swoją droga, nawet moja dziewczyna-laiczka w temacie motoryzacji zdziwiła się, jaką transformację przeszła Twoja bryka. ;d
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb, kupuję b6 a Ty mi robisz rs4 b7. Podziwiam, efekt już za***isty. Jak będę już duży, to będę takim rezaczem jak Ty.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dlatego ja nie zapłacę za to. Reklamy tak czy siak będą, choćby te przed transmisją a i pewnie w trakcie też dowalą. Poza tym jak to jest, że za walkę Haye'a nie było trzeba płacić, a za walkę polaka taka konieczność jest? Trochę to patologiczne.
-
Czy wiesz że ... ? :)
Jak tak czytam te niektóre prawa z USA, to zastanawiam się, jak ci ludzie w tym cyrku żyją. 170 kotów pracuje w Pałacu Kultury i Nauki w Waszawie walcząc z myszami. ciekawostka.pl
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Mam takie w swojej, fajnie się prezentują.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Sosnowski sam przyznał, że z jakimś bumem będzie się bił. Nie będzie czego oglądać moim zdaniem, Albert potrzebuje 2-3 walk.
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
Hahaha, przecież cała ekologia opiera się na lobbowaniu, tzn ktoś na tym zarabia.
-
Czy ceny LPG ostro pójdą w górę?
Ludzie nie wyjdą na ulicę, bo mają masę własnych problemów i ostatnie, o czym myślą, to jakieś rewolucje, które i tak niczego nie zmienią. Bo kogo posadzisz na stołkach, jak już taka rewolucja by doszła do skutku? I najważniejsze: co taki ktoś/takie ktosie zrobią, by było lepiej? Bo sądzę, że niewiele. Dokładnie. Tacy ktosie teraz nami rządzą. Nie mieli władzy, to piękne frazesy i obietnice. A jak już dobrnęli do koryta to teraz w sumie mają nas gdzieś. Do czasu wyborów. Potem inni obiecują złote góry, a po wyborach znów o nas zapomną. Tak było, jest i będzie. Smutne, ale prawdziwe.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A może wybierz taki kolor, który podoba się Tobie, a nie ludziom? I tak zawsze ktoś będzie marudził.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Może do Zabrza skoczę.