Treść opublikowana przez barszczyna
-
Spotkania na drodze
Wczoraj przy jednostce wojskowej w Tarnowskich Górach od strony Olesia srebrny avant ze ściemnianymi ksenonami. Jechałem srebrnym przedliftem, miałem wpuścić, ale kierownik się nawet nie patrzał w moją stronę.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja znów. ;>
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Cóż, ja też w sumie piszę głównie wtedy, kiedy mam problem. Ale też dużo w sumie czytam sam, z ciekawości. Rad i instrukcji nie daję, bo nie mam do czego. :gwizdanie: W każdym razie staram się udzielać. ;d Do tematu: Oby i następne 70tysi wpadło.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Elo elo 3 2 0.
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Nieaktywny, czyli nie piszący postów? Ja mało piszę, ale dużo czytam, wyleciałbym? ;>
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
:polew:
-
[INNE] Jaki silnik diesla mało podatny na jakość paliwa??
Ja się wtrącę a propos tych napraw. Moja mamuśka ma Punto z 2004roku, końcówka produkcji i Fiacik ciągle w warsztatach stoi, bo ciągle coś nie pozwala jeździć. Moje B5 z 1995r. było póki co 2 razy, ale tylko dlatego, żeby je doprowadzić do dobrego stanu. Nigdy mnie nie zawiodło, a Punto co miesiąc coś.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mi się wydaje, że to wzrost ciśnienia wokół jego osoby po walce z Palaciosem.
-
[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.
Weź ten pierwszy post ogarnij jakoś, bo źle się to czyta. Dużo tekstu mi wcięło. A autko ładne, dobra baza do zabawy. ;D Tylko kolor jak w passatach.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Lubi to. ... Nosb, kiedy tyłek będziesz jej robił?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
(HD) GT-R Switzer P800 vs Hayabusa (0-300 Kmh)
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Ha ha ha... Nie no, auto odebrałem, ale teraz wyszła kolejna rzecz: nawiew nie działa dobrze. Ciągle napieprza ciepłym powietrzem. Za tydzień znów do mechaniora. Ale cała reszta już cycuś glancuś. Zdjęcia robione skarpetą, tak na szybko. Ostatnie na kopcu Korfantego w Piekarach.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Witam, moje autko już zrobione, może zacznę wpadać od sierpnia na spoty.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Na 100%. Postawiłem sprawę jasno. Auto jest MOJE. Ja w nie inwestuję i NIKOMU go nie oddam, chyba że mnie pobije na śmierć... A tak na poważnie, to tak. Auto jest już moje i nikt do niego dostępu nie ma. Ojciec ukrócił smycz pracownikom, bo nie szanowali i wszystkie osobówki ja z bratem będę miał. Auto będzie jednak w środę, bo nadkola jeszcze zamawiali i dziś dopiero doszły, a jutro do późna w robocie siedzę, więc nie miałbym nawet kiedy odebrać. Cóż... Finally, w końcu... Pozostaje modzić. Zacznę od przednich lamp z II lifta.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Wszystko czarno na białym jest w temacie, fakt, pokręcone, ale tak wyszło. :gwizdanie: Jutro odbieram autko, już się doczekać nie mogę.
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
Sonax wyżre stare plamy?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Dziwnie na takich małych kołach wygląda. ;d Ale rzeczywiście, gleba odważna. Ja to bym z mojej ulicy nie wyjechał na takim.
-
Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/audi-s8-quattro-C19714219.html Jaka wieś... O_o
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Zabrałem się za niego jakieś 3 tygodnie temu: najpierw pompę wspomagania nową, a teraz reszta.Wczoraj poszedł do warsztatu, już drugi raz. Wszystkie usterki z pierwszego posta wyeliminowane + zawieszenie kompletne z tyłu zrobione. Wponiedziałek odbieram audiczkę i jadę jeszcze gaz wyregulować. Pozostaną teraz detale wizualne - w środku konsolę wstawić(ta dziura...), zabudowanie kierownicy porobić i fotele z przodu kupić, bo dziura na jednym, a drugi tak upieprzony, że szkoda gadać. Mam też możliwość załatwienia po małych pieniądzach S8. :gwizdanie: Ale to niepewne, więc nic nie mówię, żeby nie zapeszyć. Mały up pierwszego posta, fotki wrzucę, jak odbiorę i umyję.
-
[B5 ADR] Moja kolejna 0000
Moar photos, please!
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Audi w renowacji. Dość sporo rzeczy już ogarniętych, część się ogarnia, a reszta zostanie dopieszczona. Służy mi toto teraz do pracy, ale coś czuję, że długo się z nim nie rozstanę jednak.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mam nadzieję, bo dawno nie było fotek. ;(
-
24h Le Mans
Jestem ciekaw, czy się zaś francuzy zjarają.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
U mnie rs4 b7 czarne jeździ, robi wrażenie.
-
Audi B4 8C Limo 20vt r4 By FranoF1
Daj mi ją. Zaopiekuję się dobrze, dam jej ciepły garaż i w ogóle... Koks projekt, świetnie auto.