Treść opublikowana przez barszczyna
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Moje auto jest chyba w najgorszym stanie ze wszystkich na forum, także dla mnie 90% b5 jest w stanie niemalże idealnym. Nie mam środków póki co, żeby ogarnąć, a i nie wiem, czy nie opłaca mi się bardziej mojego sprzedać i drapnąć jakiegos 1.8T Quattro. Twoje jest naprawdę w porządku, a do PB przywykniesz i Ci się będzie dobrze jeździć.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
Zazdroszczę stanu auta. ;D Świetna baza do modów, tylko kolorek mi nie podchodzi, jakoś srebrne/białe wolę. Ale sinik ten co mój.
-
Siłownia
Robienie masy latem mi też nie wyszło. Zimą w ciągu 2 miesięcy prawie 10kg zrobiłem.
-
[INNE] Dieta Dukana
Bez czytania wcześniejszych postów powiem, że bezwzględne trzymani się diety to gwarantowana utrata wagi. Moja mamuśka straciła prawie 12kg w ciągu 2 miesięcy nie uprawiając ŻADNEGO sportu.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pozwalam sobie tutaj napisać, żeby dostawać update tematu. 1.5 godziny temu znalazłem i moja reakcja jest taka: Chcę już widzieć finał, no i nagraj filmik 0-100 i 0-200 oczywiście. ;D Powodzenia i świetnie Ci to idzie.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Nowe foty będą, jak umyję auto i wyrwę aparat, bo telefonem to bez sensu kolejne byle co robić.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Racja, czas to ogarnąć. ;d[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 17:10_________________________________________________Dobra, I post ogarnięty + uaktualniona lista modów. Wypowiadać się na temat diodówek R&W: http://moto.allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i1462886511.html
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Jeszcze mi pompa wspomagania została do ogarnięcia, no i jeśli chodzi o środek, to bym chciał najpierw władować kasę w szyberdach i szybę prawą. Dzięki za namiary w każdym razie.
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Miałeś może 2 duże srebrne lusterka?
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
W 21 odcinku się okazało, że kluczyki w stacyjce zostawił, a zapasowe zgubił 34 odcinki wcześniej. Koniec OT, wysprzątałem całe autko w środku, tylko ta dziura na kokpicie zaklejona jakimś gównem mnie irytuje nieziemsko. Ktoś wie, co to może być i jak się tego pozbyć?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dimitrienko bardziej się słaniał, a Albercikowi się nie dziw, jak ciągle na nim 115kg wisiało w postaci ukrainiemiaszka. ;d Ale racja, przygotowanie, plan, umiejętności leżą. Już w "walce" z Kliczką lepiej sobie radził, a tutaj jakby jechał ciągle na fali popularności z tamtą walką związaną, czytaj, opieprzał się zamiast przygotować porządnie. Dimitrienko był w zasięgu Alberta, to jest pewne. Po prostu trener ptaszkowy.
-
Siłownia
Coś tanie to z allegro, w tej cenie to ja samo białko brałem zawsze.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ogółem to oboje prezentowali mizerny poziom, jak na "czołówkę" HW. Dimitrienko jedyne, czym się wykazał, to pomysłem na walkę: trafić podbródkowym, co próbował od 1 rundy właściwie. To, że mu się udało, to nie jest zasługa ukrauniemiaszka, tylko kijowego przygotowania Alberta. Moim zdaniem Dragon mógł tą walkę opykać, gdyby nie super-trener krzyczący co chwila z narożnika "GARDA GARDA GARDA" i "GARDA K****!" Albert ma serce, jaja i ambicję, to mu trzeba przyznać. Brakuje niestety dobrego trenera, bo o talencie ciężko mówić w jego przypadku. Mam tylko nadzieję, że się chłop nie zniechęci i zacznie trenować np. w USA, bo w Polsce to się marnuje mimo wszystko.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Na bild.de była transmisja, Dimitrienko 3 razy leżał, z czego 2 razy ewidentnie po ciosie i mimo to nie był liczony... Wstałby tak czy siak, ale niesmak pozostaje. Natomiast Sosnowski to niestety skończony już jest, po wtopie z takim flegmatykiem. Po 5 rundach "niemiaszek" już zdychał, a ten cios w 12 rundzie to też fart nieziemski. Właściwie to gdyby Sosna lepiej kondycyjnie przygotowany był, to może by dał rade jeszcze KO zaserwować, ale cóż, pech to pech.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Sosna w 12 rundzie dostał KO, dość mocne, chyba 5 min leżał na glebie... Walkę prawdopodobnie by wygrał, gdyby nie to... :wallbash: :wallbash: :wallbash:
-
Siłownia
Nie czytałem tej książki, ale dla mnie to i tak nierealne. Jeszcze do szkoły chodzę, co prawda ostatnie tygodnie, ale potem od razu robota + zaoczne, także ni ptaszka nie wyrobiłbym się rano z treningiem a potem zawalać na budowie i się uczyć.
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
:kox: :kox: <- tyle w temacie...
-
Siłownia
Olej gainera, chyba że masz naprawdę deficyt w masie.
-
Siłownia
To jest raczej kwestia tego, że się potem cały dzień organizm męczy i regeneracja słaba. ;d
-
Siłownia
Jak ćwiczyłem, to potrafiłem 2.5 godziny spędzić na pakerizbie. Teraz to w domu tylko trochę macham hantlami, pompki robię i brzuszki (8minute abs workout - polecam!) Po maturce znów się zapisuję i koksam masę, bo chuchro jestem (176cm i 72kg wagi...)
-
Spotkania na drodze
Obwodnica w Tarnowskich Górach, Zagórska, przy Tesco. Codziennie rano (7:35) wyjeżdżając z Wiśniowej mijam na drodze 2-3 różne a4, ktoś z klubu? Oznaczeń nie zauważyłem.
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Ja bym zostawił.
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Ten czarny mat to był przekoks. Super Ci wyszło to malowanie, zazdroszczę umiejętności. ;D A jak ze swapem? Na jaki silnik chcesz robić?
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Świetnie to wygląda. Cyknij jeszcze fotkę, jak już wrzucisz to do auta.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Uff, wywalczyłem już dziś, że będę miał z powrotem swoją kochaną a4. Na 100% jutro. ;D