Treść opublikowana przez barszczyna
-
[ALL B5] Dziwne zgrzyty w kierownicy
Mało oleju w pompie wspomagania, albo sama pompa nie domaga.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Ori poliftowe dużo w wyglądzie auta nie zmienią. Za to te diodowe całkiem ładnie się prezentują, a co do red&white depo to też całkiem niezłe. Cóż, będę musiał pomyśleć za jakiś czas. Dzięki za szybkie info.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
A tylne lampy jakie?
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
Dzięki wielkie.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Klakson + czyszczenie pompy wspomagania i nowy płyn w sobotę. Nieśmiałe plany modów na przyszłość (na 100% niejednokrotnie ulegną zmianie): Trochę poczytałem forum i ułożyłem małą listę modów, które bym zaaplikował mojej ukochanej. Oczywiście wszystko po ogarnięciu mechanicznych bolączek, które są dla mnie w tej chwili priorytetem: -Większe felgi, jakieś już mi się tam kołują pod letni zestaw opon. -Gleba, bo na ori zawieszeniu strasznie się jeździ. -Lampy przód polift (polećcie mi coś konkretnego, jako że jestem mało doświadczonym Audi Maniakiem, najlepiej zdjęcia.) -Co do tylnych lamp, to nie mam pojęcia. Ale na pewno chcę je zmienić. -Odświeżenie wnętrza, czyli pewnie kiera S4 + czyszczenie/zmiana kokpitu (tutaj również proszę o jakieś pomysły.) -W dalekiej przyszłości, jeśli nic dziwnego się nie stanie (czyt: nie wygram w totka ) zrobiłbym swap na większy silnik (2.4?). Pytanie tylko, czy konstrukcja auta z silnikiem 1.8 to wytrzyma... -Odmłodziłbym kolor samochodu + jakieś ładne zderzaki i progi. Wszelkie sugestie i krytyka (konstruktywna + naprostowanie moich chorych wizji) są mile przeze mnie widziane. Weźcie pod uwagę, że mój staż na forum jest bardzo krótki, chociaż i tak dłuższy niż staż jako kierowca. Pozdrawiam. PS: Dodane do pierwszego posta.
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
O ile pierwsza opcja nie jest tak tragiczna (muszę dojrzeć do pewnych rzeczy, Audi jeżdżę dopiero 3-4 miesiące, a autem zainteresowałem się 2 tyg temu ), to ta druga mnie powaliła. Tak czy siak mi się też bardziej poliftowe lampy podobają, aczkolwiek tych ringów bym się nie brzydził. ;p Natomiast brewki to już mnie totalnie odrzucają.
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
A czemu wam się te lampy nie podobają tak? ;d
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Zgadzam się, to jest masakra jakaś. Jak skończę silnik i osprzęt robić, to biorę się za zawieszenie (pewnie gleba, bo chociaż auto wcale wysokie nie jest, to mogłoby zawsze siedzieć niżej ;d), a felgi większe wpadną jakoś przy wymianie opon na letnie. Ale np takie opony, jakie widnieją w awatarze Paputa to bym się bał założyć na śląskie drogi. ;d
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
Jeśli byś był tak miły, bo mi to coś nie idzie (szukanie). Swoją drogą widziałem dziś ten panel na allegro za 50zł, był w całkiem niezłym stanie. Zastanawiam się, czy to nie będzie lepsze, niż malowanie farbą, która i tak pewnie po jakimś czasie nie będzie tak fajnie wyglądać.
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
A ja się tylko głowię, jak wy z taką glebą jeździcie po Polskich drogach? Dla mnie jest masakra na ori zawieszeniu, a co dopiero na niższym i większych felach. ;d
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Szkoda, bo kumpel co mi robi za klakson powoli gardło zdziera. ;d
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Na początku nie szczaiłem, o co chodzi. Ale potem spojrzałem na Twój nick i mam dla Ciebie wiadomość: wracaj na swoje miejsce. ;]
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Zaraz będę na zakupy jechał, to rzucę okiem.
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
Ok, dzięki. [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 13:37_________________________________________________Farba Boll - tyle się dowiedziałem.
-
[ALL B5] Porysowany climatronic
Chciałbym nieco odświeżyć wnętrze auta jak najmniejszym kosztem. Na pierwszy ogień idzie panel climatrinica, który jest cały porysowany: Ktoś kiedyś czyścił/malował?
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Chciałbym kiedyś swojego doprowadzić do takiego stanu, zarówno mechanicznego, jak i wizualnego. Tylko ja to bym chyba tylną klapę bagażnika z wersji USA wrzucił. ;d
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Ogółem to stwierdziłem, że nie będę przy mrozach katował silnika gazem i jeżdżę tylko na PB. Cała instalacja wymaga kalibracji, no i wymiany filtrów + czyszczenia wtrysków, więc wolę benzynę. Czuć, że się jedzie, auto fajnie zbiera. ;d[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 11:22_________________________________________________Haha, dziś stwierdziłem, że klaksonu nie ma. Chyba jakiś związek ma to z wystrzelonymi airbagami
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Nie no, kasa to spoko, jadę w wakacje do Niemcowni na roboty, to coś ukulam grubszego. Póki co to mechanika do porządku, a potem reszta. Reflektory jak będą wolne środki to zrobię.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Ta, na tym -10* to dużo zrobię, szczególnie że w poniedziałek mam lekcje do 15:00 a potem masę innych zajęć. ;D Ogarniać będę przez weekendy.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
lucabianco, pisałem, że najpierw mechanicznie ogarnę. Z opisu można wnioskować, że jest tragicznie, ale auto całkiem dobrze jeździ i nie sprawia mi problemów uniemożliwiających dalszą podróż. [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 14:13_________________________________________________A lampy przednie muszę zmienić z powodu ułamanego uchwytu: http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7c756e0ec3285bfe
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Będzie żyleta za jakiś czas, obiecuję. ;D[br]Dopisany: 19 Luty 2011, 23:37_________________________________________________Aha, mialem spytać, a tego nie zrobiłem. Czy po focie silnika z I strony jest ktoś w stanie rozpoznać jego symbol? Bo był robiony swap w tym aucie już i nie ufam, że jest to taki sam, jak był wcześniej.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Co do silnika, to w grę wchodzi swap (nie wiem jeszcze jaki silnik, ale będę ogarniał w miarę upływu czasu), ale to naprawdę w przyszłości.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
To kupię Valeo, bo to chyba oryginalne, przynajmniej te, co mam teraz są z tej firmy. A zderzaki jakie polecicie, zeby się ładnie komponowało? To już tak na przyszłość. [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 23:06_________________________________________________A temat czytałem. Myślę, że ogarnę to jakoś.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
No i druga sprawa, na polifcie będę mógł z kabiny regulować ustawienia żarówek w osi Y?
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Zrozumiałem. Czyli polift? I jak z tyłem, też polift?