Treść opublikowana przez barszczyna
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
To bmw jest w takim samym, jak nie gorszym stanie. Zresztą mogłoby być nowe, ja wole to stare A4.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Ech, nie wiem, czy dziś ostatni raz swoją A4 nie jechałem. :| Ojciec wykalkulował, że taniej wyjdzie, jak ja będę jeździł BMW z 5l silnikiem zamiast tego kloca, który wcześniej niunią jeździł i niunia wraca do niego, bo on jeździ dużo więcej a i tak bena idzie z kieszeni ojca. Będę walczył o Audi.
-
[INNE] Oma mcm'a.
Jak ten kierowca A4 z Offtopa? A co do Opla, to jak na mój gust prezentuje się nieźle. Chociaż wiadomo, że do Audi się nie umywa. Życzę rychłego powrotu do Audi.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ogółem to dziwne było. Się napalałe na tą walkę, bo Solis mógł pokazać pazur.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witam, co tam? ;d
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nawet piwka nie zdążyłem otworzyć. Liczyłem na co najmniej 6 rund boksu.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Jak zrobię wspomaganie, to się zacznę pojawiać. Póki co, to ciężko by było. ;/
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Właśnie znalazłem i przeglądnąłem. Musiało mi gdzieś umknąć wcześniej. Dzięki za fatygę.
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Na pewno jest ten zderzak lepszy, niż mój. Poszukam jeszcze raz.
-
[ALL B5] Zderzak a'la rs4 co o tym sądzicie?
Robił ktoś może jakieś fotostory montażu tego zderzaka na zdjęciu wyżej? Przeszukiwałem parokrotnie dział "Warsztat", ale niestety nic nie znalazłem. Czyżby temat zostal usunięty? Bo pewnie ktoś musiał coś takiego opisać.
-
[ALL B5] Lampka-podsufitka, rocznik 1995, przedlift, szyberdach.
Noo, ta jest piękna. P&P, czy trzeba rezać kabelki?
-
[ALL B5] Lampka-podsufitka, rocznik 1995, przedlift, szyberdach.
A to że wisi, to znaczy, że coś tam zerwane jest? Bo w takim stanie to już było, jak dostałem auto. ;/
-
[ALL B5] Lampka-podsufitka, rocznik 1995, przedlift, szyberdach.
Witam. Mam pewien problem, otóż chciałbym się zabrać za naprawdę szyberdachu, ale najpierw muszę dobrać się do lampki podsufitki, która jest już uszkodzona: Na co muszę uważać przy ściąganiu jej? Strasznie ciężko taką na allegro dostać, więc nie chciałbym bardziej uszkodzić.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
http://allegro.pl/radio-samochodowe-vk8608-usb-sdhc-rds-panel-mp3-i1502080509.html Co sądzicie o tym radyjku? Wiadomo, jest tanie, ale w aucie mam głośniki tylko z przodu (po 2 na drzwiach), więc raczej nic lepszego nie potrzebuje. No i USB/karty SD też w zupełności wystarczą. Warto?
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Jeszcze pytanko z innej beczki, warto rozpórkę zakładać do tak starego auta? Czy jest to wręcz wskazane?
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
No na weekend do ojca jadę w odwiedziny i przeważnie wracam od niego w niedzielę pod wieczór, a tu jeszcze z dziewczyną trzeba wyjść i trochę do szkoły ogarnąć. Postaram się coś zdziałać, ale to takie 10%...
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Prawdę mówiąc do maja będzie w uj ciężko. Mam dużo roboty przy prezentacji na polski. ;( Jak tylko wyhaczę trochę czasu, to zaraz się zjawię.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Wierzę w to, ciągle jestem pełen zapału. ;]
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Ja z Tarnowskich Gór jestem, więc w sumie też niedaleko. Raptem 30 kilosów google maps naliczyło. ;D Jak będę po maturce, to ogarnę.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia, co z moim dachem jest. Dostałem tylko instrukcje, żeby nie ruszać szyberdachu i prawej przedniej szyby.
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Jestem ciekaw, czy do przedlifta z szyberdachem też by dało radę to zrobić, bo w moim ktoś zerwał zaczep u góry i lampka zwisa z jednej strony. ;/ Dodatkowo szyberdach nie działa, ale to inna sprawa. ;d
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Jedyne co mnie boli, to że mi nie pokazuje spalania.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Po II lifcie konkretnie, tak?
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
http://img141.imageshack.us/img141/5057/pic00033xw4.jpg
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
Przez zimę kasy nie było, ale teraz już będzie. ;D Za 2 tyg jadę pompę wspomagania robić, a do tego lekki wyciek znad miski olejowej się przez zimę pojawił, dziadek mówi, że uszczelka jakaś strzeliła, więc mały problem. A i nie cieknie dużo, sprawdzam stan oleju co 2 dni. Także zrobię pompę, wyciek, wymienię może paski rozrządu na dobry początek i potem będę reflektory na przód i tył rezał. Też może mi wpadną fele 17" za friko w najbliższym czasie, aczkolwiek to pewne nie jest. No i też maska do lakierowania będzie, bo po umyciu po zimie zauważyłem, że cap, który jeździł autem przede mną nie zmył ptasiej kupy, która wyżarła lakier. Co prawda nie widać tego aż tak, ale świadomość samego istnienia tego kuje moje poczucie estetyki. Jakoś w lipcu z bratem do Niemcowni jedziemy, to przywiozę zapas kasy i będę myślał właśnie nad lakierowaniem maski i odnowieniem środka. Szyberdach chcę zrobić (nie działa...), mechanizm otwierający/zamykający z prawej szyby też szlag trafił. No i nagłośnienie bym zrobił, bo te dwa głośniki z przodu trochę biedne są. Myślałem też nad jakimś radiem na karty SD + wejście USB. Są dość tanie, a wygodniejsze to niż żonglerka płytkami. Jak ktoś ma jakieś sugestie, to proszę śmiało pisać, bo sam bym chętnie posłuchał pomysłów. Aczkolwiek marzy mi się, aby auto za jakiś czas przypominało te, które znalazłem już na forum: http://img141.imageshack.us/img141/5057/pic00033xw4.jpg Po logu Audi na nadkolach i spryskach na masce widzę, że to również egzemplarz przedliftowy, czyli taki jak mój. ;D[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 11:13_________________________________________________Jeszcze jedno pytanko, co to są za lampy w tym Audi na fotce? Bo chyba nie II lift?