Treść opublikowana przez barszczyna
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Ja tu się już nie mogę doczekać walki Kltischko-Haye. Mam nadzieję, że to nie będzie teatrzyk, a prawdziwa walka. Może Haye pokaże pazur, oby.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
"Lubi to" ;D
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Niebieski piękny, 2 głosy na niego, bo kumpel siedzący obok też jest za nim.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dziś Pacman walczy? Ale mam zaległości z boksem...
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/user/Dakann#p/u/17/NzdbXe3R0Zo Świetnie zrobione.[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:46_________________________________________________Od 8:30 w wywiadzie o tym filmie wyżej - tym bardziej jestem pełen podziwu...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zazdroszczę Ci umiejętności i czasu na to wszystko, jesteś dla mnie miszczem.
-
[GeForce GTX 460 768mb] wasza opinia
Ten z Komputronika dziwnie tani, a na te po "normalnych" cenach, mnie nie stać. Zresztą skoro 9800GT 1GB mi wystarczał, to czy 450 GTS nie będzie ok? Miał ktoś obie te karty?
-
[GeForce GTX 460 768mb] wasza opinia
GeForce'a GTS 450 1gb opłaca się kupować? Mam teraz 9800GT 1gb, ale spalona i raczej nie chcę jej naprawiać a mam wolne 400-450zł
-
Zima w Maju 2011;-)
Mój rocznik to chyba pierwszy, który pisze maturę zimą. ;D
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
<cieknie mi slina z pyska> Cudo. :slina: :slina: I pomyśleć, że to B6 było.
-
Strefa Śmiechu
http://i41.photobucket.com/albums/e293/jmatto/DSCN0213.jpg Fanboy bmw. ;d[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 01:58_________________________________________________ W moim mieście ktoś zajumał netbooka. ;O Pozdro z Tarnowskich Gór, dorwiemy gnoja.
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Ładnie wygląda po tym czyszczeniu. Ja też muszę ogarnąć, bo jakieś czarne kropeczki i plamy z jakieś farby (?!) mam na zderzaki i nadkolach.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Dziękówka.
-
[B5 AJL] Czarna mamba 180km,quattro :)
Fajna gleba dosyć. No i silniczek marzenie.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
http://img834.imageshack.us/img834/4567/p1000495r.jpg Te po lewej, to jaki model felg jest? Strasznie mi się podobają i coś takiego bym widział w swoim. ;d
-
Mercenaries 2 mechwarrior
No właśnie też to przed chwilą oglądałem i szczerze powiem, że ciekaw jestem, jak by ta gra wyglądala.
-
Mercenaries 2 mechwarrior
Ech, to d*pa zbita, już się napaliłem. Jeszcze Earthsiege 2 znalazłem, ale też nie dało rady odpalić. ;< Earthsiege 2 Omicron sector
-
Mercenaries 2 mechwarrior
Ja miałem 9 lat najwyżej, jak w to grałem. A płytkę straciłem przy przeprowadzce, taka czerwona była.
-
Mercenaries 2 mechwarrior
Witam, grał może w to ktoś? Ciężko gdziekolwiek znaleźć info o tym, linki do pobrania, nie mówiąc już o sklepie, w którym to jeszcze mają. Tutaj dwa filmiki: Intro -> Gameplay -> Pamiętam, że kawał dzieciństwa przy tej grze straciłem. No i zacząłem się angielskiego uczyć, żeby rozumieć, o co chodzi w misjach. ;D [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:17_________________________________________________PS: Jakby ktoś miał i był w stanie zuploadować, to proszę o info na pw.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Możecie jaśniej trochę? O co z tym RSR i VT chodzi?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A nie myślałeś o czarnym macie?
-
[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r
Przy dobrej glebie imho każda felga ładnie się prezentuje.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
W komentach ktoś tam dowalił: "Opel Corsa".
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Tfu, B7.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Dziś czarną RS4 B8 w swoim mieście widziałem. Masakra. Szkoda tylko, że nie matowa, ale w czerni to auto niszczy. Jak na tym filmiku: http://www.cda.pl/video/9639f6/Czarne-COS-na-drodze-w-Niemczech