Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Standardowo, idzie weekend to musi sie spieprzyc...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak tam Wiesku, cos ostatnio malo sie udzielasz ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czy na spota wcześniej chcesz wyjechać by się nie spóźnić :decayed: Ja odpoczywać a nie jebac, na to sie jebie cały rok ;d badboy, masz jakis problem zwiazany z górnictwem?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jutro wyjazd :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz to mnie to lata, wazne ze od 8 do 12 nie padalo w Strumieniu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chyba u ciebie bo u mnie leje no leje co jakis czas ale w nocy bylo ok w żorach i do 12 w Strumieniu tez, teraz na zmiane w Pawlowicach deszcz ze sloncem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ta pogoda na onecie ch*** warta jest dzis tez mialo lac w nocy i caly dzien a jest spokój..
-
Koszty przerejestrowania auta
łaski nie robisz, auto jak jest zarejestrowane musi miec oc i tyle, to tak jakbys mogl sobie dzienne ubezp wykupowac wtedy kiedy tylko jezdzisz..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210872.0
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kalniam sie nisko Pani, klaniam [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 13:37_________________________________________________ Grzesiu logi wrzucone na forum, obserwuj
-
[B5 AJM] Logi do oceny AJM
przycina sie? w jakim zakresie? A EGR moze faktycznie bo jest zasyfione wokol niego. Jakies rady?
-
[B5 AJM] Logi do oceny AJM
Witam Panowie, zrobiliśmy z kolegą troche logów, kolega twierdzi ze czasem lapie muła a czasem idzie jak szalona i nie wiadomo z czego to, moze z logow ktoś coś wyczyta. Dziekujemy z góry Log (0 - 013) Log (1 - 011) Log (2 - 000) Log (3 - 010) Log (4 - 003) Log (5 - 003,003) Log (6 - 007) Log (7 - 001) Log (8 - 004,004) Log (9 - 011) Log (10 - 000) Log (11 - 011)
-
Koszty przerejestrowania auta
poprostu oc trzeba zawrzec w dniu rejestracji, jesli nie to za spoznienie do 3 dni jest 100 eurasow kary.. dlatego sprawdzaja czy zawarliscie oc w dniu rejestracji bo to dla nich kasa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co masz na mysli :gwizdanie: :gwizdanie: ? :mysli:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty juz nie pij :facepalm:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
. . .
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn co :?: sok pomarańczowy z lodem waniliowym :decayed: będzie dobrze,trochę wiary [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2011, 00:48_________________________________________________jadę do domu ,bo jeszcze jestem w swd , kororowych Wiara wiarą ale robisz komus dobrze a tu sie okazuje ze sam jestes rypany w dupe.. bez obrazy ofc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:kwasny: sie narobilo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo dalej czytasz ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo ile uzytkownikow tyle opini
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wrzosu, juz Ci przeszlo z tunerem ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Miło było poznać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście