Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No toż przeca na lewym sie to wydarzylo Przeciez jak czlowiek w pracy jest to 80km/h na tempomacie i powolutku:P
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jaa jo juz wia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Też racja :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: ale żeś go teraz wkurwił zapewne [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 18:34_________________________________________________ Czamu ? Ja Hammera fury nie widziol na oczy i nie wiedziol ze on SRC wiec mysle czarna B7 ze sciema szyb to moze być on
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
H4mm3Rna poczatku myslalem ze to Ty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0 Jak nie ,nawet lepiej bo wały nie pękają, pompy oleju nie siadają itd. itp. Wiesiu o przyspieszeniu mowie:P[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:41_________________________________________________no uwierzylem, ja mu pelny a ona ma czas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przecież AFN jest nie do zajechania nie obrażaj naszych motorków ale niestety tak nie odchodzi jak 2.0
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dziki zapierdalacz [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 15:00_________________________________________________I nie gonil mnie ino mrugal dlugimi a przeciez nie odlece z lewego Afnem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kto ma taką ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
andy_sky, jak zdrówko ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ktory cwaniak mnie dzis poganial dlugimi na 81 w b7 SRB38VX :> :> ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kto bogatemu zabroni :rolleyes:- [INNE] Prosba o analizę logów 1,9TDI ARL
Sprawdz szczelnosc dolotu jesli cos syczy.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dziwne ze biemdablju jedzie na wstepie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:no:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja uzywam 6.7 bo czytalem ze 6.8 jeszcze nie dopracowali.. :mysli:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:bry:- [B5 AFN] Schowek klimatyzowany
Chlopie ales Ty ograniczony, oryginalnie bylo w B6 i wtedy montuje sie to w nagrzewnice gdzie jest na to miejsce, w b5 nie bylo takich schowkow, jedynie jakies patenty z rurka PCV... :facepalm:- [B5 AFN] Schowek klimatyzowany
nie jest bo go nie ma w b5- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:andy_sky, szybkiego powrotu do zdrowia- Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Wspaniały kolego akurat ja u siebie w miescie mam mase fanatykow Ruchu Chorzów stad moja opinia. Nie generalizuje ale te hasło do Tuska jest żałosne moim zdaniem. Haha no i co z tego, wsrod kiboli jest kilka osob takich może ... Reszta banda i cholerstwo, ktore potrafi tylko malowac hasła na swiezo odnowionych budynkach czy mostach :facepalm:- Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Prosze :gwizdanie: Hiszpania to nie tylko turystyka, to również ogródek europy To jest za to na poziomie :good: Nic tylko napierdalac sie na stadionach i rozpieprzac wszystko co jest pod reka. Wg mnie powinni kiboli tlumic jak sie tylko da, odechce sie pajacom cwaniactwa i zajmą sie robota na wlasne zycie. - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście