Treść opublikowana przez marcin120383
-
Klimatyzacja słabo chłodzi
:hi:do łącze się do pytania u mnie jest tak że po odpaleniu auta klima chłodzi bardzo dobrze a po upływie kilku minut klima słabiej daje to też ten dławik z osuszaczem będzie czy to coś innego będzie z góry dzięki za podpowiedz
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
ja wrzuciłem hid 4300 no malina nie ma żadnego alla niebieskiego koloru tylko czysta biel :kox: polecam
-
Demontaż listew gumowych z drzwi
dzięki kolego :hi::hi:
-
Demontaż listew gumowych z drzwi
:hi:jak w temacie jak zdemontować te listwy żeby nic nie zniszczyć ani listwy ani drzwi może ktoś ma jakieś foto story pozdrawiam
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
potwierdzam
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
jest nawet możliwość zw skrajnym wypadku do powstania pożaru. no ładnie
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
tylko xsenon :wink:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:hi:daj foty jak to ogarniesz :slina:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja mam do założenia Hid 4300 i nie wiem czy to założę
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Nie no NB osram są ok wszystko z nimi w porządku tylko jedno żadna żarówka na rynku nie da wam xsenonu te ala wiht xsenon to kibel
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
:naughty:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Teraz chcę kupić nowość na rynku H7 BOSCH XENON SILVER. Ponoć pierwsze H7 co maja w sobie gaz xenon. Pozdrawiam! to daj znać jak założysz foto no i jak w deszczu :naughty:
-
[ALL B5] Audi S4
to zapodaj foto z dwoma esami:naughty: dokładnie
-
Użytkowanie e-papierosa
:hi:dla mnie to tylko Volish to firma godna polecenia palę już 6 miechów i nic z tym się nie dzieje żadnych wycieków i takich tam :wink:
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
Kolego widzę że jesteś obcykany w te klocki Proszę powiedz jakie tarcze sa z tyłu w 110afn:hi:
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
moje koła taki sam zakup zrobiłem na lato
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
:grin:
-
Dostęp do historii - przeglądów seriwsowych Audi
Napisz do kolegi Stanley
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
:hi:a co ze starym avantem sprzedany
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
To co jutro coś się dzieje :grin:
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Fajna A3 Taka mała skoczna na pewno też będzie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? :polew::polew:
-
Skrzynia automat
Ja mam zalany czerwony bo też miałem ubytek przez nieszczelność chłodnicy Pojechałem tylko dolać okazało się że olej zmieniany jeszcze w Szkopowni Czyściutki a mechanik powiedział jak chcesz mieć problem ze skrzynią to zmień sobie olej
-
Konsola środkowa
Dzięki Prezesik Ciekawe czy ktoś robił taki zabieg
-
Konsola środkowa
Wlaśnie chodzi mi o samą obudowę konsoli środkowej a kosze moje i reszta gratów