Treść opublikowana przez cool506
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Klima nabita sprawdzane dwa razy, czujnik podkładałem co prawda roznił sie chyba jedną literką Dzwoniłem do serwisu w koszalinie, czyjnik 260 pl, i oczekiwanie ok 2 tyg. bo nie ma na magazynie w pl, wiec chyba trzeba to zostawic i zamowic ten czujnik, zastanawia mnie tylko ten "bałagan" w kodowaniu i adaptacjach, zaraz Bit po Bicie spisze kodowania w klimkatroniku i wstawie. ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ---------- Wyłapałem ze jest tez błąd w centralnej elektryce 03020 LOCAL DATABUS2 - 012 ELECTRICAL FAULT CIRCUIT P.s Sory męcze Troche........ale własnymi siłami próbuje dociec , nic nie przestawiam bo nie chce bardziej spier...c, a jak nie da razy to do serwisu odstawie ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- Moje kodowanie z 09- Centr. Elektr. 690040B10034A7000001000300005F5F4F1C060800000101000000 46 - MODUŁ KOMF. 013A0620203900C0032002 WYPOSAŻENIE TO : -mmi 2g kolor -licznik kolor -grzane fotele -klimatyzacja 1 strefa -pakiet światło -lusterka samościemniajace (wew, zewn) -parktronik tył z wyświetlaniem na mmi - czyjnik zmierzchu - zwykłe światła z dziennymi - halogeny - Fabryczny alarm (z przyciskami na tapicerce kierowcy) - 4x szyby - multifunkyjna 4 ramienna kiera Co nie spamiętałem dopisze jak dojade do domu z lakierni, wszystki dzieki za pomoc ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 20:56 ---------- Jestem umówiony na serwis w środe, i mam pytanko (bo nie jezdziłem wczesniej za wizyty aso) jak ich podejsc zeby za wiele nie becalowac, powiedziec im ze chce znac diagnoze, przyczyne i reszte ogarniac na własną reke, czy poprostu maja zrobic i h... Pewnie będe blady jak przyjdzie do becalowania ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 00:47 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 17:20 ---------- http://uberlame.com/a6_tsb/HVAC/Air%20conditioning%20inoperative%202020124-2.pdf Mogłby ktos to obejrzec kto dobrze gada po ANG?
-
B8 TrOOOOp
Widze ze nie ma roznicy miedzy Avant a Sedan a wori s-line niby jest .. Zestaw sprężyn Eibach Pro-Kit 35/30mm Audi A4 B8 (3221396114) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Jutro wracam z De i zamawiam w IC , wkoncu obniże moją klacz ---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- Panowie ROTORKI cena mysle ze dobra z oponkami AUDI A4/A5 KOMPLET FELG 255/35ZR19 RS 8K0601025AR (3270818987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B8 TrOOOOp
no oki mam rabaty w Ic , tylko jakie wziasc, nie chce totalnej gleby , chciałbym podobnie jak s-line, jakis kolor czy numer trzeba podac?
-
B8 TrOOOOp
na biżuterii się nie zanam odnośnie wyłącznika to Ci podejdzie bez problemu Dzieki , zakupione ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- Dzis mały shopinng mogłby ktos sprawdzic czy ten przełącznik obsłuży składane lusterka? AUDI A4 S4 A5 S5 PRZELACZNIK LUSTEREK 8K0959565B (3228441875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To jest chrom? czy są jeszcze jakieś inne wersje? nie obsłuży- szukaj takiego z czterema podświetlanymi polami A ten ma 4 czy mi sie wydaje ? STEROWANIE LUSTEREK PRZEŁĄCZNIK AUDI A4, A5 8K0 (3267164150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ---------- Post dopisany at 01:39 ---------- Poprzedni post napisany at 01:28 ---------- Panowie ta kiera S-line i bez Multi F da rade ze starej przełożyć? ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 02:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 01:39 ---------- witam... Czy takie coś zastąpi godnie sprezyny s- line? Nie moge patrzec na moją koze SPRĘŻYNY SPORTOWE MTS 20/20 AUDI A4 B8 S-LINE 07- (3230981465) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ jakie masz ledy w halogenach? Takie? H11 CREE LED CAN BUS PRZECIWMGIELNE AUDI Q5 8R (3244222864) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ?
-
B8 TrOOOOp
na biżuterii się nie zanam odnośnie wyłącznika to Ci podejdzie bez problemu Dzieki , zakupione ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- Dzis mały shopinng mogłby ktos sprawdzic czy ten przełącznik obsłuży składane lusterka? AUDI A4 S4 A5 S5 PRZELACZNIK LUSTEREK 8K0959565B (3228441875) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. To jest chrom? czy są jeszcze jakieś inne wersje?
-
B8 TrOOOOp
Audi S-line emblematy 2+1 w gril A3 S3 A4 8K 8E A6 (3198972324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zna ktoś jakość? ---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ---------- I nastepne pytanko : Jak mam czarny włącznik swiateł to ten z chromem podejdzie bez problemu? PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ AUDI A4 8K0 (3258435836) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B8 TrOOOOp
U uuuu Puma przesiada sie na B8? jak tak to fajnie bo Ty lubisz rezac i bedzie ciekawie;)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Normalne rezanko tylko tu idą już światłowody . Wszystko tez zalezy jaki mamy system nagłosnienia (Radio vs wzmacniacz) Znam kilka firm to robia gotowe wiazki pod MMI , koszt to 900 PLN Jesli ktos posiada np. CONCERTA z kolor monitorem to zawsze mozna sprzedac (800-1000 PLN) W kazdym razie nie jest to tak tanio jak B6/B7 Sprzedałbym to w komplecie jak już Rozumiem, ja za to moge reszte odsprzedać dalej, tylko mało ostatnio mam czasu na rezanie i tylko chodzi mi o to czy te kwestia dołożenia i kodowania czy takze musze jak ww rezac wiazki itp
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jaką wersje masz VCDS? mi nie pokazało podpowiedzi, co prawda patrzałem tylko w drzwi kierowcy.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Mam mmi 2g z kolorowym ekranem, zmieniarka 6cd navi, brak bluta ..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzesiu a jakbym wział od Ciebie - sterownik MMI z wejściem FBAS ( TV ,DVD ) - naped DVD To da rade dołożyć do mojego mmi 2g i wszystko zachula? jest to takze kwestia instalacji czy bardziej przełożenie gratów? Czesto teraz robie długie trasy i DVD by sie przydało
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
W podpowiedziach nic nie znalazłem... Jedziesz na "JUME" ?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Wpadłbym ale do wtorku jestem w Hannoverze Wroce to dam znaka
-
B8 TrOOOOp
U mnie nie ma fabrycznego alarmu i zew.fotochromu(jeszcze:-)) poza tym to samo.... 09CENTRALNA EL. 6908C0B10134AF000001000300005F5F4F1C460800000101000000 46 KOMFORT 0100062020390000032002 pzdr dzieki, wroce z Niemiec we wtorek to odswieze kotlrta....
-
B8 TrOOOOp
Gdyby ktos miał podobne wyposażeniedo mojego B8 prosiłbym posiadaczy VCDS-a o zczytanie kodowania z 09- Centr. elektr i 46- Moduł komf. Moje kodowanie z 09- Centr. Elektr. 690040B10034A7000001000300005F5F4F1C06080000010100 0000 46 - MODUŁ KOMF. 013A0620203900C0032002 WYPOSAŻENIE TO : -mmi 2g kolor -licznik kolor -grzane fotele -klimatyzacja 1 strefa -pakiet światło -lusterka samościemniajace (wew, zewn) -parktronik tył z wyświetlaniem na mmi - czyjnik zmierzchu - zwykłe światła z dziennymi - halogeny - Fabryczny alarm (z przyciskami na tapicerce kierowcy) - 4x szyby - multifunkyjna 4 ramienna kiera Bede wdzieczny Najprawdopodobniej moj problem z klima lezy w centralnej elektryce, albo coś z kodowaniem albo uwalony moduł, bo instalacja ok, czujnik 99% ok. a bład pierwotny jest o 09 - 03020 LOCAL DATABUS2 - 012 ELECTRICAL FAULT CIRCUIT, gdyby ktoś zinterpretował ten ZONK tez bylbym wdzieczny:hi:
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Kiedyś ale tylko podswietlenie nog , i tam mam takie kodowanie C.El 09 ---> long coding---->Byte 16 ---> 01001111 Tutaj mogłem coś spierd.... i Światła awaryjnego hamowania C.E 09---> long coding----> Byte 23 -----> 0000001
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Ja pier.... A może mi ktoś podpowiedziec nr ori czujnika ciśnienia? bo moze jest jakiś zły zamontowany. No i jak sie da to jak zrobić W długim kodowaniu Burdel, co by było czystko ---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- moj nr czujnika 8k0959126b
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
łaśnie wjechałem do garage, sprobuje z tym 343, a ten błąd - 03023 - Running-in Requirement 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 01100101 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 8 Mileage: 176382 km Time Indication: 0 Date: 2013.05.13 Time: 15:58:42 WIECIE CO OZNACZA?
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Tylko te dwa ---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ---------- Moze ktoś by zrzut zrobił jakie kodowanie jest na sterowniku, bo moze coś tam jest zle.... ---------- Post dopisany at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Walczymy dalej, wie ktos jak zdemntowac panel klimatronika? ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- Podłączyli mi kompyter zeby zrobił ustawienia (ale nie doczytali ze jesli są błędy to przerwie procedure) , no i przerwał.... Teraz doszedł błąd... Monday,13,May,2013,16:06:39:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Address 08: Auto HVAC Labels: Redir Fail! Control Module Part Number: 8T1 820 043 AA HW: 8T1 820 043 AA Component and/or Version: KLIMA 1 ZONE H06 0150 Software Coding: 34000000 Work Shop Code: WSC 06335 000 00000 VCID: 70E4D29E5CF9059C 3 Faults Found 00457 - Control Module for Network (J519) 013 - Check DTC Memory Freeze Frame Fault Status: 01101101 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 Reset counter: 8 Mileage: 176382 km Time Indication: 0 Date: 2013.05.13 Time: 15:58:42 00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395) 008 - Implausible Signal Freeze Frame Fault Status: 01101000 Fault Priority: 7 Fault Frequency: 1 Reset counter: 8 Mileage: 176382 km Time Indication: 0 Date: 2013.05.13 Time: 15:58:42 Freeze Frame Temperature: 22.0°C 03023 - Running-in Requirement 005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation Freeze Frame Fault Status: 01100101 Fault Priority: 3 Fault Frequency: 1 Reset counter: 8 Mileage: 176382 km Time Indication: 0 Date: 2013.05.13 Time: 15:58:42 A jak wchodze w coding -07 Current coding mam 34000000 Co tu moze byc grane, napięcie jest na czujniku ciśnienia, i sygnał niby jakis tez jest... Jest coraz bardziej HOT a ja dalej bez Klimy..., jutro jade na hannower do konca tygodnia, i jak wroce to chyba serwis zostanie w Koszalinie, bo już mi sie pomysły konczą.... Gdyby ktos mogł zobaczyc jakie ma kodowanie u Siebie (klimatronik z jedną gałką, grzane stołki) Dodam , ze wczesniej jak załączałem przycisk AC i były tylko te dwa błędy to przysic był podswietlony a klima nie chodziła, a teraz nawet ten przycisk sie nie podswietla..
-
B8 TrOOOOp
Dobry dzień Moze, ktoś mądry by się wypowiedział? i to kodowanie bym prosił.... Brakuje mi tego Powietrza nadal http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-240/klimatyzacja-dziala-help-logi-270676/#post3550734
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Błędy kasowałem, przed uruchomieniem, jestem po nastepnej wizycie i d*pa Cyz to możliwe żeby panel sterujący był uszkodzony? mógłby ktoś wrzucic jak powinno wyglądać kodowanie sterownika, dla klimy jednostrefowej y grzaniem d*p?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bezsensowny wydatek kasy.... Grzesia rozumiem bo głupio nie miec jak sie ma wszystko inne ale dla samego jej działania to bez sensu bo to tak naprawdę nie jest 3 strefowa tylko 2.5 Z tylnych kratek nie poleci nic dopóki nie ustawi sie z przodu nadmuchu na kratki w konsoli U mnie w pozycji na AUTO ładnie z tylnych kratek wieje. zimą nie ma szans bo zawsze zimniej jest przy podłodze i wieje tam a z kratek d*pa ....latem się zgodzę U mnie zimą i latem dobrze działa. Zimą ładnie dmuchało ciepłym a teraz przyzwoicie mrozi. no to dziwne bo z kim nie rozmawiałem kto ma 3 strefy to na pozycji auto w zimę nic nie leci z tyłu niestety ( w sumie logiczne - ciepłe powietrze jest u góry a zimne na dole więc w pozycji auto klima chce dogrzać ten dół i dlatego leci tylko pod fotelami - oczywiście jak się włączy z przodu manualnie na kratki to i z tyłu leci ) Logiczne czy nie po prostu napisałem jak jest u mnie. Co prawda przy mocniejszym mrożeniu głowy nie urywa jak nadmuch z przednich kratek ale jest naprawdę przyzwoicie i żona jadąc z tyłu ciągle "podkręca" temperaturę bo jej za mocno wieje. Cały czas mam ustawione na auto. Zony lubią podkręcać Temperature U kumpla sprawdzałem dziś i rzeczywiście d*py nie urywa, ale mały wiater jest Jednak nie ma co porównywać do przodu.... po pierwsze mamy tam więcej kratek, po drugie mniejsza odległość od wentylatora i nagrzewicy, a co za tym idzie mniejsza strata (energi)....
-
B8 TrOOOOp
Jak Ci za nisko chętnie sie zamienie z dopłatą za moje (mam narazie "bociana")
-
B6 DIVISION
o rzesz diabeł , aż nie coś zakuło w kręgosłupie... lizałby do samej kosci ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ---------- wątek schodzi małymi krokami na złą droge