Treść opublikowana przez siemasz007
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Nie wiem czy Twój silnik to FSI. Ale z tego co sie orientuje te 2.0 w B6 podobno spokojnie znosiły gaz. A te ubytki oleju w silnikach 2.0 to chleb codzienny. Nie wiem jak w naszych audicach, ale w naszym seacie 1.4 przy przebiegu ponad 130.000km przeszlismy z pelnego syntetyku na drogi pół syntetyk. Efekt - jak ręką odjął. Z autem nic sie nie dzieje. Nie jest to poprawienie wady fabrycznej ale egzamin zdaje Co do LPG nowoczesne instalacje LPG absolutnie nie pogarszają osiągów.
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
Przydałyby się nawet skromne alu na zime podświetlenie na plus, wymieniłeś całe boczki czy same klamki ? Klamke podświetla mocniej niż u mnie....pewnie mam iluminacje brudną
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Przejechałem już ponad 1500 km moim 1.8 BFB 163 PS na gazie. Póki co wszystko gra, instalacja STAG, wtryski Hana, najwyższa półka. Spalanie zgodne z FIS. Jeśli chodzi o 2.0 TFSI dokladnie sie orientowalem bo auto z tym motorem można wyrwac taniej niż 1.8. Na chwile obecną żadna gazownia nie przetestowala silników 2.0 TFSI w Audi. Sprawdzone są jednostki TFSI w Skodzie - isntalacja LpDi bodaj, koszt niemały bo miedzy 6500-8000 no i nadal wszystko w fazie testów ale przynajmniej podejmują się montażu z gwarancją. Na pełne przystosowanie isntalacji pod silniki Tfsi w Audi i VW poczekamy jeszcze ze 2-3 lata i może cena spadnie do granicy obecnych instalacji III i IV generacji
-
Regeneracja włącznika świateł
Ja posiadam. W dobrych cenach Szablony do regeneracji włącznika włącznik/klimatronic/ a4 b6 b7 Wodzisław Śląski ? Tablica.pl
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
Ledy w B7 robią robote ile dałeś ? powoli rozglądam się za czymś do mojej B7 w avancie
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
ładny egzemplarz, gratuluje zakupu pamiętam te wozidło z otomoto cena mocno zaporowa, ale uzasadniona, ja szukam w dalszym ciągu...foty wnetrza wrzuc edit - co do tej płyty osb w bagażniku, dobrym rozwiązaniem byłoby zamontowanie tej płyty w jednym kawałku i obicie podobnym do ori materiałem. Co do felg wrzuciłbym ori 18 z Rs 4 b7. Sam jeździłem na 17, obecnie latam na 18 z profilem 40 i nie odczuwam różnicy jak większość, a 17 mało efektownie wypełnia nadkole.
-
[B6 ALT] Problem z intalacją BRC.Ubywa paliwa mimo jazdy na LPG
Ja i tak zmienił bym gazownika na kogoś ogarniętego w temacie. I tak zaoszczedzisz na paliwie tak więc 200 w jedną czy w drugą nie powinno mieć znaczenia a będziesz jeździł oszczędnie bez zawracania sobie głowy usterkami a propo samego problemu, bywa że instalka nie jest wydajna na konkretny silnik wspomaga się beną przy wyższych obrotach, a której generacji masz instalke i na jakiej marki podzespołach ?
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Przebieg potwierdzony ? Z ciekawości pytam bo zastanawia mnie żywotność 1.8 t do "traktora" którego obecnie posiadam. Ile razy regenerowałeś reduktor ? I czy wymieniałeś już wtryski ? Jakiej genereacji jest Twoja instalka i czy pamiętasz na jakiej marki gratach poskładana ? Przebieg robi wrażenie
-
Regeneracja włącznika świateł
WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ + AUTO Audi A4 B6 B7 (3359451139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie miałem go w rękach, ale ktoś gdzieś pisał, że wygląda i działa bez zarzutu
-
Regeneracja włącznika świateł
Chłopaki na allegro są już nowe przełączniki za 50 zł tak więc nie warto się pchać w regeneracje, chyba, że klimatronica lub concerta
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
....... zero skromności z tymi modami za to wychodzi malina
-
Regeneracja włącznika świateł
Jaką farbę polecacie ? Coś sprawdzonego co nie rozpusci kleju pod ikonkami a bedzie wytrzymale i w miare elastyczne ?
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
Odkopuje kotleta : Jakiej firmy i dokładny lakier używacie do regeneracji ? Dobrze gdyby nie rozpuszczał kleju pod ikonkami i był dość wytrzymały co polecacie ?
-
[B6 BFB] B6 1.8T quattro Avant BFB (nowsze zdjęcia)
Właśnie szukam czegoś podobnego, piękna fura, i chyba najlepsza możliwa konfiguracja Kolego mam pytanie, gdzie masz schowany włącznik+wskaźnik poziomu LPG ? I ile Ci to pali z AWD ?
-
turbo w gazie
Koledzy, koleżanki sam przymierzam się do zmiany auta na benie+LPG z przyczyn podatkowych z ciekawości ile daliście za "dobrą" instalkę do waszych 1.8 T ? Kumpel w Mszanie zapłacił 2700 za LPG do BEXa, auto nadal zapierda*a okrutnie i nie ma problemów z junkersem. A wy za ile montowaliscie ? Sry za ot
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
dzięki chłopaki , pozostało posadzenie przodu i wymiana pociętych przez kuny kabli od czujnika poziomu oleju nowa ori felga na aucie wkrótce foty ponieważ furacz będzie na sprzedaż
-
[B6 AVF] Moj Audik A4
Ładny furacz i zgodzę się z wysokością inwestycji, sam już podejmowałem się powoli tematu, ale jest to na tyle nieopłacalne, że lepiej szukać wersji z pakietem S-line w rozsądnej cenie, wiem bo już nie jednemu pomogłem znaleźć taki samochód a własnie szukam dla siebie co nie znaczy, że jeśli się trafiają mega okazje do s line to nie kupować, jeśli masz w planach wymodzić auto po swojemu to przeglądaj allegro bo czasem można szarpnąć dobre okazje
-
montaż oświetlenia nóg pasażerów z tyłu
Kolega CARLO montował u siebie zestaw podśw. bez modułu, napisz do niego bo zrobił to wzorowo i wie w jakie kable sie wpinać. Można to wykonać bez MCE, kable puszczasz jak oryginalne wpinasz się w odpowiednie kolory w słupku i hula. Ponadto działa identycznie jak z MCE, nic się nie przepala, samo auto podobno też się nie spaliło więc nie warto pchać się w wymiane MCE jeśli masz przynajmniej lampki ostrzegawcze z tyłu:wink:
-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
Dobre foty ale chyba lepiej wyglądało na feldze z RS 4 B7
-
Użytkowanie e-papierosa
Kolego szczerze nie polecam mało znanych marek. Cena atrakcyjna ale najlepiej poszukaj opinii na forach efajek. Z doświadczenia jednak wiem, że większość mało znanych marek nie dorówna niewiele droższym jak np. Volish. Dlaczego ? Podróbki (niszowe marki) to cieknące clearomizery, gorsze grzałki = słabe przepalenie liquidu ( a potem sie słyszy, że w ogole nie czują smaku, zapachu:facepalm:), zupełnie inne odczucia smakowe i dymek - a to chyba priorytet w przypadku efajek. Mamy w domu 3 Volishe i 2 tansze e-papierosy, które na wskroś wyglądają identycznie. Niestety liquid z tych efajek ani nie smakuje i daje mało dymu. Dlatego polecam kupić Volisha ego 3. Najlepiej na części (wychodzi taniej) tj. kupujesz osobno baterie, clearomizer a ładowarke możesz kupić dowolnej marki byle pasował gwint i parametry Ktoś mówił, że nie pomaga. Ważna jest siła woli, moja mama paliła przez ponad 20 lat. Od września przeszła na efajki, od tamtej pory ani jednego analoga. Ja paliłem analogi 7 lat. Teraz analoga zapale przy piwku bądź odpowiedniej okazji. + obfita kieszeń (odłożyłem kase na zawias s line, nowe fele i kilka innych dupereli ) + lepszy sen + brak kaszlu i flegmy z rana + nie potrzebuje zapalniczki i nie muszę dymać po zapałki w kryzysowych sytuacjach - nie wystarcza przy piwku lub na dobrej imprezie - niewiele osób w otoczeniu pali e-fajki przez co zwiększa się chęć sięgnięcia po analoga - trzeba pamiętać o naładowanej baterii Najtańszy zestaw jaki znalazłem na allegro, ale jesli masz możliwość w swojej okolicy kupić na czesci to wyjdzie taniej : E-papieros BATERIA VOLISH+CRYSTAL2. !!PROMOCJA!! (3318289607) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Użytkowanie e-papierosa
Panowie ja e fajka palę od pół roku, okazyjnie przy sięgam po analoga. Wypaliłem już wiele przeróżnych liquidów. Polecam desertship i usa mix 18mg od hangsena - chumra dymu, stonowany dobry smak i dobrze gryzie w gardle, a cena bardzo przyzwoita w porównaniu do Milda itp. (Volish EGO 3)
-
podnieść auto
Walery Ty chyba zapytales mnie na allegro ? u mnie na 1 BA kategoria wagowa byla na przod 9 i tyl 10, auto na alufelgach 17 calowych było typowym allroadem w razie czego odsyłam na mój temat z autem, rzuc okiem a w razie czego pisz na priv chetnie sprzedam http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-czarna-ori-b6-219994/
-
[B6 AWX] Czarna Ori B6
Letni zestaw w oczekiwaniu na montaż i pierwsze przymiarki nowej felgi ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 15:13 ---------- Mała aktualizacja. było : jest:
-
[B6 AVF] Full s line juz na avusie, full elektrikos fotele str 5
W tym kolorze nadwozia srebrny AVUS pasuje najbardziej ładny s-line, nieskażony druciarstwem... i kolor pożądany
-
[B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
kiedyś chętnie kupie Twoje auto własnie tak powinny przebiegać mody w B6 swoją drogą te wycieraczki nie stoją za wysoko ? Miałem podobny problem, z tym, że stawały jeszcze wyżej