Treść opublikowana przez siemasz007
-
[ALL B6] 18'' SLINE 235/40 czy 225/40 do TDIka
To jak koledzy ? bedzie optymalnie 225 na 18' i zawiasie -20mm 1BE ? Bo mam ten sam dylemat
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja mogę polecić Bednarczyka z Mszanej, ale sądze, że będziesz miał kogoś bliżej, a dlaczego reszta z Rybnika się nie wypowiada nie wiem......zapewne jeszcze trzezwieją
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Śmiało zmieniaj, twój silnik nie potrzebuje normy 507.00, także bez obaw dla silnika zalewaj 505.01 Dzięki Carlos, mechanik wspominał, że nie powinno sie schodzić z wyższej normy na niższą, ale jeśli 505.01 jest zalecany dla tego silnika to chyba go nie zaboli
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Panowie czy można spokojnie zmienić olej z normy 507.00 na 505.01 ? Czy taka praktyka szkodzi silnikowi?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A4 na bogato ciekaw jestem czy jest gdzieś w PL druga tak doposażona B8 ... rezaj dalej
-
18" a org zawieszenie
Koza jak u mnie...po przeczytaniu wielu wątków i postów stwierdzam, że przy feldze 18' trzeba auto posadzić minimum -30mm względem oryginału, żeby jakoś to wyglądało. Wrzuce foty jak zamontuje 1BE i nowe koło 18'. Ale już czuje niedosyt i chyba zbieram na dobry gwint.
-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
Dobra rezanina Na 1 focie Twoja B6 z samym pyskiem S line wyglądała kosa, z tą dokładką na d*pie to już w ogóle bajka. Kolego dolny grill z Rs6 ma te same rozmiary co w naszych B6 ? I jaki koszt za springi H&R ?
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
ciemny sufit... stołki skórzane z alkantarą i będzie total kosa
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Dobrze, że Wodzisław może szczycić się Twoją rezaniną bo drugiej takiej dopieszczonej na naszej dzielni nie ma...mod na duży plus
-
Pierścienie centrujące
No to mnie uspokoiłeś bo z tego co się orientowałem za 2 tygodnie jak tylko temp nie spadnie poniżej 0 wkładam 1BE i nowe 18'
-
Pierścienie centrujące
Kupione, również z tworzywa wzmacnianego jakimis kompozytami. Wymiary są ok. Ale mam pytanie, jak wkładam je w otwór centrujący nie wchodzą ciasno, nie latają po otworze ale są luźne i bardzo delikatnie odstają. Rozumiem, że tak jest tylko do pierwszego założenia koła a potem się jakoś "ubiją" ? jak było u was z tymi z tworzywa ? Mam porównanie do pierścieni z aluminium chyba, ale tam jak siadły to po pierwszej jeździe ciężko je było wyciągnąć z felgi...
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Z racji alu dekorów knefle wyglądają ok
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Zostaw ten emblemat na klapie psuju Buła jakiś upgrade w projekcie i kiedy ciśniesz na jakiegoś spota ?
-
[B6 AVF] A4 BY West
za***isty kolor, dużo lepszy od oklepanej czerni... dawaj foty wnętrza
-
Felgi 19-ski i opony 225/35
Pucek jak się ma Twoje zawieszenie przy tej 19' ? Bratowe a6 na feldze 19' (opona 255/35) zrobiło około 30-40tys km po PL od momentu sprowadzenia z niemcowni, dzisiaj mała rundka po dzielni tym autem i niestety słychać już pierwsze objawy zmęczenia zawiasu z przodu...
-
[ALL B8] A4 b8 artix.sweden- jest troche mocy ;)
Xen potrzebny w tej gablocie a poza tym wygląda na zadbaną, czarna felga, xenon, lekka gleba i będzie malina
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To ori podświetlenie schowków ? Jaram się Twoją B8 gdybym był złodziejem samochodów Twoje auto było by na liscie jako 1
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie a swoją drogą, gdzie waszym zdaniem w naszej okolicy da rade kupić najtaniej części ? Mam na mysli Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie...i jakich sklepów unikać waszym zdaniem ? Ja odradzam Inter Cars a póki co mogę polecić Sosulskiego z Mszanej bo nie zabija "marżą" a chodzi o wahacze, filtry i reszte tego typu elementów, hmm ?
-
Grill ala S4
Spidzior jeszcze nie udrzyłem do kumpla a nie chce mu tego tłumaczyć przez telefon, na początku tygodnia musze wpaść i przedstawić mu temat, lepiej na spokojnie co by dobrze wyjdzie, a ziomek zajmuje się nierdzewką i sporadycznie niklowaniem więc wyjaśni co i jak
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
dobra sztuka, dużo tych modów jak na 3 strony tematu i wszystkie na plus. Twój przykład chyba przekonał mnie do przjeścia na biksenon kupiony czy rezany u Qwertego ?
-
Podswietlenie kubka i wizytownika z allegro? ma ktos?
kolego ja podkleiłem koniec paska od spodu i z boków, w ori końcówka paska jest podklejona sreberkiem żeby światło w dół nie padało ale też lekka poświata jest ori podświetlenie, telefonem robione zdjęcie i słabo widać http://s18.postimage.org/icxc7uedh/20121229_161430_Kopia.jpg Dzisiaj jeszcze raz próbowałem ustawić plekse w wizytowniku, do przodu, do tyłu w lewo w prawo, nadal świeci marnie. Nie wiem co zrobić, zauważyłem przy montażu, że jedna pleksa była delikatnie krzywo zeszlifowana, przez to światło ucieka delikatnie w bok a nie centralnie w ikonke. Kubek świeci zajebioza. Tak więc zestawy od Bazy nie są złe, ale zwróćcie uwage czy szlif jest równy...bo mi żadne ustawienie pleksy nie pomogło. Dobry patent kolego z sreberkiem, ja podkleiłem szkotem i jest ok
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
Pamietam to auto z forum A6....w tamtych czasach chyba najlepszy projekt na forum potem doszedł jeszcze projekt Radka_S4, oboje daliście niezły pokaz z tymi autami
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Miałem kupić takie auto ale trafiła się ładna B6, za E46 w ori M pakiecie to najpiękniejsza 3' jaką wyprodukowali E90 i wszystkie powyżej nie mają w sobie już tego "czegoś"
-
Kupno mieszkania /// wynajem ...?
Kolego gdybyś szukał czegoś w okolicach powiatu wodzisławskiego to zapraszam do siebie Nieruchomości Rybnik, Wodzisław Śląski - Domy, Mieszkania, Apartamenty wracając do Twojego pytania, kupno mieszkania z docelowym wynajmem to świetny pomysł. Pierwsze pytanie o jakie miasto chodzi, jaki jest przekrój ludności(starzejące się czy intensywny napływ nowych i młodych), statusy społeczne, czy teren sie rozwija, czy ma perspektywy, czy są w okolicy duże ośrodki przemysłowe/gospodarcze etc. te kryteria często decydują o cenach za wynajem. W dużych miastach kupno mieszkania pod najem jest świentym pomysłem. Sam wynajmuje mieszkanie w Kudowie - Bułgarom, zero problemów jak narazie i tak już 2 lata. Zawsze to parę stówek więcej w kieszeni a pieniądze bezpiecznie ulokowane. Zawsze możesz kupić mieszkanie na kredyt, a z wynajmu spłacać hipoteke z kolei pieniądze ulokować gdzie indziej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście