Treść opublikowana przez siemasz007
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Orientowałeś się może jaki byłby koszt przekładki a4 B8:naughty: ? Kilku forumowiczów posiada poprzekładane B6 i tam przynajmniej nic nie trzeba było spawać, ciekaw jestem jak to w B8...a i przy jakim przebiegu wymienili Ci dwumas i sprzęgło ? Pytam na przyszłość bo B8 jest w planach po B6
-
[B6 AVF] a4 1.9 tdi avant s-line
pysk S line... jaki był kompletny koszt zmiany zderzaka z przodu ? I czy mi się wydaje czy prawy bix troche zaparowany ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dokładnie tak jest jak napisałes. Ale mozna tez zapłacic za 5L bańke 130 zl bardzo dobrego oleju QUAKER STATE 5W40 Tez jest jakas alternatywa. Nie musi byc tylko Motul. Omijajmy raczej tylko Mobil i Castrol, bo to nawet nie wiadomo "czasami" co jest w butelce. Ale jak ktos chce, to dlaczego nie. "Kazdy kowalem swego losu bywa sam" Z tym mobilem co forum to inna historia. Ja własnie kończe 15tys. km na mobilu ESP i póki co jest bdb. Stan oleju od wymiany do dnia dzisiejszego w normie, ani razu nie dolewałem, ubytek oleju minimalny, z tym, że silnik igła i ori przebieg. Na dniach zaleje motula, wypowiem się po miesiącu, liczę, ze równie pozytywnie jak reszta kolegów. A zachwalają tego motula jakby prowizje od sprzedaży mieli
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Klubowicz Buła kupił te same do A4 B7 ale na A6 chyba lepiej wypadną, Rafał foty pstrykasz lustrzanką ? czy cyfrówka i edycja zdjęć w jakimś programie bo wychodzą profi albo masz ukryty talent ? ładny ten avant....
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zwykłe białe Audi w wersji sedan...a na powage to chyba najbardziej pożądane auto na tym forum pozazdrościć- [B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
I takie wypasione fabryki lubie dobry wybór kolego- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:bry:2 razy Cię dzisiaj mijałem w Gorzycach(czarny seat), umyłbyś w końcu tego brudasa , panienki na brudnej masce się nie położą- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Podobno można, pod warunkiem, że oliwa posiada te same normy i tą samą klase lepkości, w benzynie kiedyś przerabialiśmy temat, ale to była sytuacja kryzysowa w trasie więc nie było wyjścia.- [Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
B7 malina jak z komfortem na gwincie technixa o ile w ogóle może być o nim mowa ? Bo zastanawiam sie jeszcze nad jego kupnem zanim wrzuce zawias 1BE tylne koło pięknie wpasowało się w nadkole, montowałeś dystans ?- [A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
No to czekamy na relacje, bo 70% opinii jakie znam to 3.0 Tdi gdyż tego jeździ najwięcej, a jak wygląda spalanie z Twoją nogą ?- [A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
Kolego jak to jedzie w tych 2 litrach ? Do tej pory duuużo najeździłem się 3.0tdi i troche 2.7tdi, oba silniki z vervą i dobrze się odpychają, a jak z tym 2.0Tdi i 170 kucy ? Często odczuwasz brak mocy ? Mam na myśli wyprzedzanie, długie ostrzejsze wzniesienia itp.- [B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
No i jest . Co z tym emblematem na klapie ? Wrzuć jakie foto- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
uwielbiam ten wątek 5w40 Motula zamówiony, zdam relacje po pierwszych 3 tys km- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kolego norme 507 spokojnie możesz lać do silnika bez DPF, rok przechulałem na Mobilu ESP, a teraz przechodze z 507 na 505.01 i ważne żeby nie schodzić poniżej wspomnianej normy, warto też sprawdzić co pisze producent. Inni proponowali 5w40 ze względu na lepsze właściwości. Auta nie katuje, normalna jazda w PL warunkach i niestety 70% przebiegu krótkie trasy, ale skoro innym nie zaszkodził, a tak zachwalają to chyba spróbuje- Amortyzatory zamiana z 1BV na 1BE
http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/ Kolego pod tym linkiem masz wszystko napisane, rzuć okiem- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pany...AWX przebieg obecny 240.000 km do tej pory zalewany syntetykiem 5w30 (nie łyka grama oleju) jest sens lać inną klase lepkości np. 5w40 ?- Czarny sedanik,nowe fotki :)
I co to za wyświetlacz pomiędzy środkową kratką nawiewu, a wizytownikiem ?- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
wozidło kosa, widziałem, potwierdzam, auto zmodzone ze smakiem... a nie na odpierd*l- Czarny sedanik,nowe fotki :)
Moim zdaniem lepiej by wyglądał z ori grillem pomalowanym na czarno, a tak to niezła sztuka, ale na ziemie z nią i wydaje mi się czy tylnie koła wystają poza nadkole ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
Różnica po modzie z lampami kolosalna:shock3: fajna kosa z tej B6 i dobrze siedzi na tych weitecach, ale nie lepiej gwint ?- Amortyzatory zamiana z 1BV na 1BE
W razie czego bede miał na sprzedaż moje amory ze springami z Avanta AWX w manualu, wydruk ze stacji diagnostycznej sprzed miesiąca do wglądu- [B6 AVF] (Sedan) by Kuna // POLERKA - BLINK-BLINK
Środek prawie jak u mnie. Gdzie umieściłeś adapter pod aux ? Wszystko cacy piękne, a zamek podłokietnika sprawny ? Ten uchwyt pod telefon strasznie szpeci wnętrza...- [B6 AVF] BLACK A4 avant DIESEL S-LINE (klika nowych fotek) QUATTRO?
Kolego jaki komfort jazdy na 18' i zawiasie s line, nie ma tragedii ? U mnie ten sam zestaw ląduje na lato, a mieszkam na Śląsku i nie wiadomo czego się spodziewać. Napisz jeszcze jaki zawias 1BE czy 1BV ? Przekonałem się do schwarz pakietu - AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE