Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. pewnie zawor zwrotny w pompie szlak trafil i temu Ci paliwo ucieka wraca do baku i sie zapowietrza. Proponuje na ten przezroczysty wezyk zalozyc zaworek zwrotny powinno pomoc. Jak nie to gdzies powietrze zasysa. pozspawrdzaj cz nie cieknie gdzies ropa.
  2. Zobacz sobie kolego na stan w jakim masz tarcze oraz klocki, czesto wlasnie podczas chamowania jak sa na wykonczeniu to drzy kierownica im szybciej tym bardziej drzy, moze tez byc krzywa tarcza i stad tez drgania
  3. Szczerze? To one tylko plukaja szklo a nie myja cisnienie wieksze mam jak ide do toalety Zostawione jest to u mnie tylko tymczasowo w razie konroli misiaczkow szkoda na to kasy niestety lepiej dozbierac i szukac czegos ala ori badz jak to http://moto.allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-i-i1418546055.html
  4. Kupilem taki zestaw co podales w linku i nie jestem zadowolony szczerze to kasa wywalona w bloto. mocowanie zbiorniczka do d*py zbiornik caly czas z tego wypada, spryskiwacze takie sobie popmpka ledwo co daje cisnienie, jedyne co zostawilem z tego zestawu to spryskiwacze i podlaczylem je zamiast sprysku na tylna wycieraczka. lepiej brac ten 2 zestaw niz to cos. Co do wygladu sa male i niezbyt je widac. Chyba jedyny plus tego zestawu
  5. Zdes zajebiaszczy idealny do jazdy po zabitych dechami wiochach
  6. Szampańskiej imprezy do białego rana i szczesliwego nowego roku:) nie szczedzic sobie :drunk: :drunk: :naughty:
  7. Hestia za rok 449zl :)juz kolejne auto tam ubezpieczam i jestem w pelni zadowolony z nich
  8. Kolego w mojej B5 AFN mam identyczny problem( auto zamulone po poprzedniej wlascicielce) u mnie pomoglo przedmuchanie samochodu na trasie. 3 bieg i kita tak gdzies do pow 4tys kilka razy. Na poczatku dochodzilm tylko do 2,5 tys teraz juz jest spokoj. Trzeba po prostu deptac troche ten silniczek bo zawor sterujacy praca turbiny po prostu malo uzywany na wyzszych obrotach zaczyna sie zacinac i wlasnie zgaszenie auta i ponowne odpalenie i wszystko wraca do normy sa tego objawem. Jezeli to co innego to wybacz. U mnie zadzialala taka metoda
  9. Witam wszystkich serdecznie Mam na imie Marek i od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem Audi a4 b5 Avant z 98 roku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.