Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. a wymieniales ten czujnik? Moze on podaje caly czas duza wartosc temperatury i stad problem z paleniem. vaga podepnij i zobacz jakie bledy wywali
  2. Mauros88 odpowiedział(a) na pieron temat w 1.9TDI
    Nie sprawna spacja +przemęczenie po pracy i efekty widać w poprzednim poście.Jak ktoś nie zrozumiał o co mi chodziło to sorki.
  3. Mauros88 odpowiedział(a) na pieron temat w 1.9TDI
    mialem identow swoim AFN tez mial tak jak u Ciebie ze spadala wmomencie temperatura.Zmienilem czujnikcieczy i wszystko ok juz bylodotego termostat wymienilem iwszaystko w najlepszym pozadku jest teraz:)
  4. sprawdz wpierw alternator czy wszystko ok z nim jest bo takie przepiecia to moga nietylko uwalic wzmacniacz ale jeszcze wiecej popalic.Owszem kondensator zalatwi sprawe bo bedzieutrzymywal napiecie ale i tak musisz ogarnac temat przepiec
  5. tamnie malozyska bo amor nie jest skretnyjak wmcpersonie. Tylko poduszka tam sie znajduje i nic poza tym
  6. kolego dziurka w dolocie nie konieczie musi powodowac spadek mocy. Ja mialem dziure w dolocie ze mi palec wchodzil do niej i jakos nie zauwazylem zeby moc strasznie spadla a kopcil na czarno jak szalony. Pospawajintercooler i zobaczysz co bedzie dalej. Pozdrawiam
  7. W AFN tak samo nie pokazuje korekcji na 4 cyl w polifcie dopiero pokazuje korekcje na 4. Wiec u Ciebie tak samo nie bedzie pokazywac korekcji na 4 cy. Nie przejmuj sie. Trzeba zrobic komplet logow i dopiero cos sie uzna.
  8. polecam srodek do kamienia i fasad z Karchera. Miplamypo DOT4 po robie i po oleju zmyl calkowicie:) Oczywiscie splukiwanie karcherem
  9. Remote Control z radia podlaczyles?Niebieski albo niebiesko bialy kabelek do tego adaptera
  10. Audi sam narpawiam polecam.Doprzykrecenia jej potrzebujesz klucz dynamometryczny i wg. zalecen producenta ja odpowiednio dokrecac z odpowiednia sila.Kolejknosc dokrecania tez nie byle jaka i byle nie na okoloje dokrecac.
  11. wstaw silnik ze fiata 127 i masz po problemie:P jak nie to walek od swiatka:)
  12. jak CI sie czujnik uwalil to i tak sie ABS wylaczyl tylko swiecic bedzie na desce ABS. Gwintu moze juz faktycznie nie byc po tym;/
  13. niestety zbliza sie ta pora slisko mokro itp itd;/ oby nie bylo wiecej takich tematow
  14. da rade i z tego co kojaze to po zmienieniu tarczki i kodowania zegarow mozna go przerobic na diesla. Chyba ze sie myle
  15. Kolego dobrze ze wyszedles caloz tego.Drzewo bylo spotkane?
  16. Przeszukaj allegro kolego bo tak bedzie najszybciej. Moze akurat znajdziesz z warszawy
  17. Mauros88 odpowiedział(a) na max_117 temat w 1.8
    wjezdzajac na kanal bedziesz wiedziec jaka masz miche ito CI odpowiena pytanie jaka uszczelka czy silikon ma byc.
  18. Tylko najlepiej wyszysc przegub ze starego smaru i z zanieczyszczen bo jak zostana zanieczyszczenia to Cimoga uszkodzic ten przegub. Tanij zmienic gume wyczyscic i smardar nowy niz caly przegub wymienic:)
  19. nie da sie bo maja calkiem inny wyglad konstrukcje itp itd. Zaloz sobie z pelnym fis z B5 jak pol fis Cie nie zadowala
  20. wAFN 98 tezprobowalem jakos go wyciagnac i wyczyscic bo sie zawiesil i nie ma szans.Zatopiony. Chyba pozostaje kupno nowego zbiorniczka
  21. zaciety moze nie bo chlodnica by caly czas byla zimna, ale moze za malo sie otwierac i nie nadarza przy wyzszych obrotach przepuszczac plynu. Tak czy siak termostat wpierw do sprawdzenia
  22. jezeli z pompka bylo by cos nie tegoes to byl by chyba tak samo problem przy otwieraniu auta.Ja obstawiam nieszczelnosc gdzies

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.