Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. Rozne przypadki sie zdarzaja moglabyc wadliwa pompa oleju i stad sie zapalila kontrolka. No ale niestety trzeba bylo go zgasic a nie zostawiac na wolnych obrotach.
  2. Mauros88 odpowiedział(a) na gulo10 temat w Audi A4 B6/B7
    powinno byc ok 600 ale jak bedzie w cieplym ten aku i go dobrze orzeladujeszto jutro powinienes zapalic
  3. Ewidentny zwis Bendiksa w rozruszniku:) Czasem wystarczy w niego puknac kluczen i go puszcza Ale to jest tylko polsrodek Czeka Cie wyciagniecie naprawa go
  4. Mauros88 odpowiedział(a) na gulo10 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego jak na diesla to troche maly ten aku;/ Diesel potrzebuje o wiele wiecej pradu do rozruchu niz bezyna. 72Ah jest odpowiednim aku. Przy 55Ah moze braknac w pewnym momencie tego pradu do rozruchu
  5. Wystarczy ogrzac wszystko a zapali Ropa jak sie ogrzeje to parafina (kaszka) rozpusci sie ponownie bez sladu
  6. Kontrolka oleju nie zaswieca sie ot tak. W momencie zaswiecenia trzeba bylo sprawdzic cisnienie oleju w silniku i zweryfikowac czy to tylko czujnik cisnienia czy faktycznie nie ma cisnienia w silniku.Z tego co piszesz to silnik prawdopodobnie nie mial smarowania a jak sie zagrzal to spuchl na wieki wiekow niestety.
  7. Mauros88 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Widze ze sprzet tez masz konkretny do prac
  8. Kolego lepiej poszukaj sobie programik Vag com bo polskim vagiem to mozna sobie bledy pokasowac nic poza tym Jest obszerny temat diagnostyki vag dowiesz sie co i jak zrobic
  9. Brawo kolego za te przegazowania zimnego silnika do 4-5 tys. Zrob sobie komplet logow i wystaw je na forum przynajniej bedzie obraz co sie dzieje.
  10. 3 dni temu tankowalem busa na orlenie a na nastepny dzien rano juz nie zapalil mimo tylko -20 takze uwazal bym z tym paliwem
  11. Na probe odepnij to CBradio i zobacz czy problem sie jeszcze pojawi, chociaz i tak bardziej obstawiam zbieg okolicznosci:)
  12. Projektmega :)Powodzenia w dopieciu wszystkiego
  13. 1 klima 3 wentylator reszta to nie wiem
  14. Mauros88 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Kozactwo. Czekam na dalsze efekty:)
  15. U kolegi pojawial sie ten blad po zmianie walkow i zleustawionym kacie poczatku wtrysku.Po ustawieniu dobrze kąta auto ozylo aq blad po dzien dzisiejszy juz sie nie pojawil
  16. Mauros88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Bio paliwo jest dobre do starej ciezarowki i do starego traktora nie do naszych AFN. Przepalic przepali ale straci na dynamice i wzrosnie spalanie.
  17. dokladnie tam gdzie zaznaczyles na zdjeciu. Odchylisz ta gume co otacza weze klimy i smialo mozna przewody tamtedy puscic. Zeby zrobic sobie wiecej miejsca do manewrowania to odkrcilem zaslepke od filtra kabinowego
  18. Mozesz smialo rozpinac sygnal liniowy na 2 3 4 wzmacniacze. Jak masz juz zrobione RCA to kup sobie takie cos http://allegro.pl/rozgaleznik-rca-cinch-wtyk-2xgniazda-gold-458-i2040118136.html i rozepnij sygnal na 2 wzmacniacze.
  19. tak samo pomiedzy wezami z klimatyzacji mozesz przejsc . Ja tak mam u siebie
  20. popieram rowniez mam 2 swiatelka z tylu tylko ze musialem na nie zrobic miejsce w lampie bo dziury nie bylo ale za to instalacja juz byla gotowa. Polskie prawo dopuszcza 2 przeciwmglowe z tylu
  21. No to kolego kompresje wali Ci do ukladu chlodniczego temu Ci wywala od rau plyn. Podtrzymuje ze uszczelka pekla. I niekoniecznie musi byc olej w plynie badz na odwrot jak strzeli uszczelka.
  22. Jezeli masz bardzo duze cisnienie w ukladzie chlodzenia to obstawial bym uszkodzona uszczelke pod glowica.
  23. Czytaj caly tekst Bez sciagniecia glowicy raczej nie dowiesz sie co padlo. A ze wszystko zaczelo sie po zmianie termostatu to mogl byc tylko zbieg okolicznosci. Uszkodzona uszczelka nie koniecznie wiaze sie z mlekiem w oleju badz oleju w plynie. Mogla peknac tak ze woda idzie bezposrednio na cylider i sie spala stad bialy dym moze byc.
  24. Najlepsza opcja jest multum watkow co jak i gdzie na temat car audio
  25. polecam odrdzewiacz z Forch-a potrafi zdzialac cuda z zardzewialymi srubkami:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.