Treść opublikowana przez Mauros88
-
[B5 AHL] Po mrozie migająca kontrolka oleju, blokada silnika.. zatarty?;/
Rozne przypadki sie zdarzaja moglabyc wadliwa pompa oleju i stad sie zapalila kontrolka. No ale niestety trzeba bylo go zgasic a nie zostawiac na wolnych obrotach.
-
[B6 AVF] Padniety aku?
powinno byc ok 600 ale jak bedzie w cieplym ten aku i go dobrze orzeladujeszto jutro powinienes zapalic
-
[ALL] dziwne zachowanie rozrusznika
Ewidentny zwis Bendiksa w rozruszniku:) Czasem wystarczy w niego puknac kluczen i go puszcza Ale to jest tylko polsrodek Czeka Cie wyciagniecie naprawa go
-
[B6 AVF] Padniety aku?
Kolego jak na diesla to troche maly ten aku;/ Diesel potrzebuje o wiele wiecej pradu do rozruchu niz bezyna. 72Ah jest odpowiednim aku. Przy 55Ah moze braknac w pewnym momencie tego pradu do rozruchu
-
[ALL] Zamarzła ropa w a4
Wystarczy ogrzac wszystko a zapali Ropa jak sie ogrzeje to parafina (kaszka) rozpusci sie ponownie bez sladu
-
[B5 AHL] Po mrozie migająca kontrolka oleju, blokada silnika.. zatarty?;/
Kontrolka oleju nie zaswieca sie ot tak. W momencie zaswiecenia trzeba bylo sprawdzic cisnienie oleju w silniku i zweryfikowac czy to tylko czujnik cisnienia czy faktycznie nie ma cisnienia w silniku.Z tego co piszesz to silnik prawdopodobnie nie mial smarowania a jak sie zagrzal to spuchl na wieki wiekow niestety.
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Widze ze sprzet tez masz konkretny do prac
-
[B5 AFN] Kilka problemów z moją nową Audianą
Kolego lepiej poszukaj sobie programik Vag com bo polskim vagiem to mozna sobie bledy pokasowac nic poza tym Jest obszerny temat diagnostyki vag dowiesz sie co i jak zrobic
-
[B5 AFN] Drży na zimnym silniku
Brawo kolego za te przegazowania zimnego silnika do 4-5 tys. Zrob sobie komplet logow i wystaw je na forum przynajniej bedzie obraz co sie dzieje.
-
Info dla tankujących na Orlenie/Bliskiej Południe Polski :)
3 dni temu tankowalem busa na orlenie a na nastepny dzien rano juz nie zapalil mimo tylko -20 takze uwazal bym z tym paliwem
-
[B5 AJM] Problem, chyba po zamontowaniu cb
Na probe odepnij to CBradio i zobacz czy problem sie jeszcze pojawi, chociaz i tak bardziej obstawiam zbieg okolicznosci:)
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Projektmega :)Powodzenia w dopieciu wszystkiego
-
[B5 AHU] Proszę o opisanie zaznaczonych połączeń.
1 klima 3 wentylator reszta to nie wiem
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Kozactwo. Czekam na dalsze efekty:)
-
[B5 AFB] Błąd 0550 regulacja kąta początku wtrysku
U kolegi pojawial sie ten blad po zmianie walkow i zleustawionym kacie poczatku wtrysku.Po ustawieniu dobrze kąta auto ozylo aq blad po dzien dzisiejszy juz sie nie pojawil
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
Bio paliwo jest dobre do starej ciezarowki i do starego traktora nie do naszych AFN. Przepalic przepali ale straci na dynamice i wzrosnie spalanie.
-
[ALL B5] Jak najłatwiej przepuścić kabel przez ścianę grodziową?
dokladnie tam gdzie zaznaczyles na zdjeciu. Odchylisz ta gume co otacza weze klimy i smialo mozna przewody tamtedy puscic. Zeby zrobic sobie wiecej miejsca do manewrowania to odkrcilem zaslepke od filtra kabinowego
-
[ALL] jak podłączyć dwa wzmacniacze pod jedno RCA (wyjście liniowe)
Mozesz smialo rozpinac sygnal liniowy na 2 3 4 wzmacniacze. Jak masz juz zrobione RCA to kup sobie takie cos http://allegro.pl/rozgaleznik-rca-cinch-wtyk-2xgniazda-gold-458-i2040118136.html i rozepnij sygnal na 2 wzmacniacze.
-
[ALL B5] Jak najłatwiej przepuścić kabel przez ścianę grodziową?
tak samo pomiedzy wezami z klimatyzacji mozesz przejsc . Ja tak mam u siebie
-
[B5 ALF] Dołożenie żarówki świateł przeciwmgielnych w tylnej lampie
popieram rowniez mam 2 swiatelka z tylu tylko ze musialem na nie zrobic miejsce w lampie bo dziury nie bylo ale za to instalacja juz byla gotowa. Polskie prawo dopuszcza 2 przeciwmglowe z tylu
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego- duże cisnienie w zbiorniku wyrównawczym
No to kolego kompresje wali Ci do ukladu chlodniczego temu Ci wywala od rau plyn. Podtrzymuje ze uszczelka pekla. I niekoniecznie musi byc olej w plynie badz na odwrot jak strzeli uszczelka.
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodniczego- duże cisnienie w zbiorniku wyrównawczym
Jezeli masz bardzo duze cisnienie w ukladzie chlodzenia to obstawial bym uszkodzona uszczelke pod glowica.
-
[B5 ARM] Dymi na biało po wymianie termostatu (chwilowe spadki mocy)
Czytaj caly tekst Bez sciagniecia glowicy raczej nie dowiesz sie co padlo. A ze wszystko zaczelo sie po zmianie termostatu to mogl byc tylko zbieg okolicznosci. Uszkodzona uszczelka nie koniecznie wiaze sie z mlekiem w oleju badz oleju w plynie. Mogla peknac tak ze woda idzie bezposrednio na cylider i sie spala stad bialy dym moze byc.
-
[ALL B5] Radio audi chorus zmiana na inne
Najlepsza opcja jest multum watkow co jak i gdzie na temat car audio
-
[ALL B6] Zapieczona nakretka tylnej wycieraczki
polecam odrdzewiacz z Forch-a potrafi zdzialac cuda z zardzewialymi srubkami:)