Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. za obicie ryja to moze pozniej miec problemy a tak to pip i reszta zrobia swoje jak mu zaczna kontrole nasylac:)
  2. na dojazd do domu wypierdziel termostat. Auto widocznie jezdzi na malym obiegu i temu Ci sie grzeje.
  3. donos do PIP do ZUS i do Skarbówki tez byc cos naszkrobał Fajnego masz kolege skoro Cie wydymal.
  4. ja juz tez uzytkuje 2 rok modul SD2 i powiem ze smiga jak sie patrzy. Na przeglad nawet tego nie wylaczam tylko jade tak. Przy kontroli sie nie doczepiaja wiec jest wszystko ok. Co do palacych sie modulow to pewnie dlatego ze zostawiacie manetki w pozycji dlugich. Wtedy potrafia sie spalic wnetrznosci modulu.
  5. sprawdzales wentylator z klimy czy Ci sie wogole zalacza? Szczegolnie jak piszesz ze na autostradzie zamarza a na postoju nie chce chlodzic. U mnie jak byl zepsuty wentylator to klima tez chlodzic nie chciala. Po wymianie chlodzi tak jak ma.
  6. Blad z przeladowania(tryb awaryjny) zrob te logi to bedziesz wiedziec czym jest spowodowany.
  7. zanim zaczniesz rozbierac zrob komplet logow. To jest priorytet. Co do czyszczenia tu masz temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=49491
  8. Komputer w dlon i jazda z logami. Pewnie turbo zapieczone na maxa. Sprawdz jakie bledy pokaze po podlaczeniu komputera
  9. ciekaqwy stan oleju kolego miales skoro 3litry dolales:) Musisz sprawdzic tak jak kolego wyzej pisze.Mogly sie uszczelniacze na zaworach albo pierscienie juzsie poszly pasc itp. Sprawdz czy pozosawiasz niebieski dymek podczas jazdy. Najlepiej jak ktos pojedzie za Toba
  10. pasuje tylkoi bedzie problem z plywakiem Tu masz caly temat o liczniku z A6 http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?72463
  11. Mauros88 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/uniwersalny-komputer-pokladowy-ukp-telwis-i2264327744.html mowa o tym UKP wg opisu mozliwosci nawet sporo tego jest. Tylko faktycznie czy ktos to zakladal juz u siebie?
  12. a nieczasem spryskiwacz tylnej szybki jest zrobiony na tej samej pompce co przedniej szyby?
  13. Z tego co widac to turbo Ci bardzo mocno przeladowuje. Sprawdz kolego jak Ci sie rusza sztanga od turbo.
  14. Jak Ci kolego przybywa oleju a ubywa plynu to najprawdopodobniej uszczelka pod glowica odmowila juz posluszenstwa. Jak zacznie sie pojawiac maz na korku badz w oleju to prawie na 100% uszczelka
  15. Odboje i oslonki bym albo kupil nowe albo przelozyl ze starych jak sa w dobrym stanie
  16. Co do wymiany samego glosnika w subie Nokii to efektu za duzego nie uzyskasz bo tam dosc ze jest glosnik 10cm (jak sie nie myle) to glosnik ten jest obliczony do tej malej puszki. Jak nie chcesz rezac za wiele to sub Bosse Cie ratuje. Co do reszty to jak juz uwazasz. najlepiej na przod odseparowane 16 i wygluszenie drzwi
  17. Przewertluj dzial Car Audio a znajdziesz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania
  18. Jest na forum opis co i jak rozebrac i wyczyscic. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?49491
  19. Tak kolego w turbinie jest zmienna geometria. Kolego kabel laptop w dlon i zrob logi komplente. Bedzie obraz co sie dzieje.
  20. Kolego albo znow turbo Ci przeladowuje albo map sensor jest uszkodzony i zawyza cisnienie. Poza tym dluzej loguj auto a nie po kilka sec
  21. zajedz do kogos kto ma manometr i niech Ci sprawdzi jakie cisnienie masz oleju. Byc moze tylko smok jest przytkany.
  22. W sklepie za taki sam ori czujnik placilem 35 zl wiec cena ok . Wiec mysle ze ten z linku tez jest ori.
  23. Wymien te węże podcisnienia i zrob logi dynamiczne 011 zobaczysz jak turbo wstaje i czy ten objaw co opisujesz jest niepokojacy. Dodam ze u mnie takie samo mam wrazenie ale wszystko jest wporzadku
  24. kolego na krotko jak odpalas to wiatrach chodzi tak jak na 2 biegu wiec moze nie wpadac w wibracje. Zalezy jaki masz silnik. U mnie w AFN nie musialem przodu rozbierac zeby wymienic wiatrak. Troche trzeba sie nagimnastykowac ale wszystko sie da ogarnac:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.