Treść opublikowana przez Mauros88
-
Pracodawca - oszust i ukrócenie procederu zatrudniania "na czarno".
za obicie ryja to moze pozniej miec problemy a tak to pip i reszta zrobia swoje jak mu zaczna kontrole nasylac:)
-
Rośnie temperatura!
na dojazd do domu wypierdziel termostat. Auto widocznie jezdzi na malym obiegu i temu Ci sie grzeje.
-
Pracodawca - oszust i ukrócenie procederu zatrudniania "na czarno".
donos do PIP do ZUS i do Skarbówki tez byc cos naszkrobał Fajnego masz kolege skoro Cie wydymal.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
ja juz tez uzytkuje 2 rok modul SD2 i powiem ze smiga jak sie patrzy. Na przeglad nawet tego nie wylaczam tylko jade tak. Przy kontroli sie nie doczepiaja wiec jest wszystko ok. Co do palacych sie modulow to pewnie dlatego ze zostawiacie manetki w pozycji dlugich. Wtedy potrafia sie spalic wnetrznosci modulu.
-
Przygarne ziemie na wyrownanie dzialki, slask Ledziny
ile tej ziemi potrzeba?
-
Akcja klimatyzacja
sprawdzales wentylator z klimy czy Ci sie wogole zalacza? Szczegolnie jak piszesz ze na autostradzie zamarza a na postoju nie chce chlodzic. U mnie jak byl zepsuty wentylator to klima tez chlodzic nie chciala. Po wymianie chlodzi tak jak ma.
-
Odcina mi turbo
Blad z przeladowania(tryb awaryjny) zrob te logi to bedziesz wiedziec czym jest spowodowany.
-
Odcina mi turbo
zanim zaczniesz rozbierac zrob komplet logow. To jest priorytet. Co do czyszczenia tu masz temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=49491
-
Odcina mi turbo
Komputer w dlon i jazda z logami. Pewnie turbo zapieczone na maxa. Sprawdz jakie bledy pokaze po podlaczeniu komputera
-
Spala olej bora 1.6s a6v , de-cat
ciekaqwy stan oleju kolego miales skoro 3litry dolales:) Musisz sprawdzic tak jak kolego wyzej pisze.Mogly sie uszczelniacze na zaworach albo pierscienie juzsie poszly pasc itp. Sprawdz czy pozosawiasz niebieski dymek podczas jazdy. Najlepiej jak ktos pojedzie za Toba
-
Białe zegary z audi A6 C5
pasuje tylkoi bedzie problem z plywakiem Tu masz caly temat o liczniku z A6 http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?72463
-
[ALL B5] Audi custom FIS
http://allegro.pl/uniwersalny-komputer-pokladowy-ukp-telwis-i2264327744.html mowa o tym UKP wg opisu mozliwosci nawet sporo tego jest. Tylko faktycznie czy ktos to zakladal juz u siebie?
-
Spryskiwacz tył AVANT polift - GDZIE ON!!!
a nieczasem spryskiwacz tylnej szybki jest zrobiony na tej samej pompce co przedniej szyby?
-
Prośba o analizę logów
Z tego co widac to turbo Ci bardzo mocno przeladowuje. Sprawdz kolego jak Ci sie rusza sztanga od turbo.
-
olej vs plyn chłodzący .
Jak Ci kolego przybywa oleju a ubywa plynu to najprawdopodobniej uszczelka pod glowica odmowila juz posluszenstwa. Jak zacznie sie pojawiac maz na korku badz w oleju to prawie na 100% uszczelka
-
POMOC!!!! Eibach B12 Pro-Kit
Odboje i oslonki bym albo kupil nowe albo przelozyl ze starych jak sa w dobrym stanie
-
Wymiana glosnikow
Co do wymiany samego glosnika w subie Nokii to efektu za duzego nie uzyskasz bo tam dosc ze jest glosnik 10cm (jak sie nie myle) to glosnik ten jest obliczony do tej malej puszki. Jak nie chcesz rezac za wiele to sub Bosse Cie ratuje. Co do reszty to jak juz uwazasz. najlepiej na przod odseparowane 16 i wygluszenie drzwi
-
Dołożenie suba/głośniki przód 16cm
Przewertluj dzial Car Audio a znajdziesz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania
-
Nie ma mocy do 2,5/3tys obrotów
Jest na forum opis co i jak rozebrac i wyczyscic. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?49491
-
Nie ma mocy do 2,5/3tys obrotów
Tak kolego w turbinie jest zmienna geometria. Kolego kabel laptop w dlon i zrob logi komplente. Bedzie obraz co sie dzieje.
-
Logi do oceny
Kolego albo znow turbo Ci przeladowuje albo map sensor jest uszkodzony i zawyza cisnienie. Poza tym dluzej loguj auto a nie po kilka sec
-
Niskie ciśnienie oleju :(
zajedz do kogos kto ma manometr i niech Ci sprawdzi jakie cisnienie masz oleju. Byc moze tylko smok jest przytkany.
-
czujnik temperatury cieczy
W sklepie za taki sam ori czujnik placilem 35 zl wiec cena ok . Wiec mysle ze ten z linku tez jest ori.
-
Słabe podciśnienie?
Wymien te węże podcisnienia i zrob logi dynamiczne 011 zobaczysz jak turbo wstaje i czy ten objaw co opisujesz jest niepokojacy. Dodam ze u mnie takie samo mam wrazenie ale wszystko jest wporzadku
-
Problem z wiatrakiem klimatyzacji
kolego na krotko jak odpalas to wiatrach chodzi tak jak na 2 biegu wiec moze nie wpadac w wibracje. Zalezy jaki masz silnik. U mnie w AFN nie musialem przodu rozbierac zeby wymienic wiatrak. Troche trzeba sie nagimnastykowac ale wszystko sie da ogarnac:)