Treść opublikowana przez Mauros88
-
Brak wspomagania. POMOCY
prad to raczej nie bedzie do niej dochodzic bo to jest mechaniczna pompa nie elektryczna. Sprawdz czy paski masz na swoim miejscu.
-
Audi zapala i gaśnie
poszukaj na forum byl juz nie raz temat o immo. Do czyszczenia stacyjka kolego. jak Ci ten kluczyk mruga tzn ze komputer nie widzi kluczyka i zablokowuje Ci immo
-
Olej wylecial z silnika :(
jak kolego masz takie luzy to niestety ale tyrbo Ci pada i czas sie przygotowac na regeneracje badz poszukac sprawdzonej uzywki. Luz poprzeczny moze miec ok 1mm na zimnym turbie a wzduznego praktycznie wogole. U Ciebie przy takim poprzecznym luzie za chwile wirnik turbiny bedzie o obudowe obcierac i moze calkiem sie rozleciec;/ kolektor ssacy do zdjecia i wypalenia i caly dolot do czyszczenia masz;/
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
kolego nie ma co sie wkur.. bo szkoda nerwow na to i niestety trzeba pamietac ze ten zestaw jedzie najdczesciej inaczej niz ten na ktorym czlowiek sie uczyl. Wiec mam nadzieje ze nie robisz tunelu na pamiec tylko na lusterka
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
ja niestety poleglem na parkowaniu prostopadlym tylem Jak Ci nie zaskoczyl to zawsze mozesz podniesc stope i delikatnie cofnac(szarpnac do tylu). Nie zapomnij nastepnym razem zgasic samochodu.
-
Olej wylecial z silnika :(
kolego sprawdz weze od turba ile tam sie oleju znajduje skoro mowisz ze olej Ci kapie z kolektora ssacego. Co do korka to w kazdym starszym TDI bedzie sdmuchac powietrze.
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
spoko kolego 6 grudnia tez oblalem za pierwszym razem:) u nas przy pierwszym wsiadaniu do samochodu musisz miec pasy zapiete pozniej jak juz wysiadasz sprawdzic jak daleko jeszcze masz do przyczepy to juz nie. Na czym polegles?
-
olej silnikowy zamiast płynu a skrzypienie maglownicy
to niech sie kolega cieszy ze mu nie zrobilo wiecej balaganu we wspomaganiu. I niech nastepnym razem uwaza co gdzie dolewa
-
olej silnikowy zamiast płynu a skrzypienie maglownicy
uklad wposmagania do czyszczenia pewnie juz sie ser zrobil. Niech wymienia i to jak najszybciej na odpowiedni plyn
-
Rozrząd przeskoczył. Naprawa, wymiana? Co robić?
kolego poslkadaj rozrzad na znakach i na blokadach a nie na jakies kreski niebieskie czarwone. MOze sie okazac ze po poskladaniu rozrzadu odpali normalnie i nic mu nie bedzie.
-
Co to za rurka ?
to pewnie po jakiejs kolizji ktos po prostu pas przedni z TDI zalozyl stad ta rura:)
-
Co to za rurka ?
pokaz zdjecie swojego auta. To jest lacznik w przednim pasie pomiedzy turbo a intercoolerem.
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
kolego kurs 500zl badania 100 psychotesty 200 wymiana prawka 85 wymiana karty kierowcy 168zl
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
kolego ale i tak Cie to obejmie bo wszycy beda musiec miec wbite swiadectwo kwalifikacji w prawku. Jak miales dawno temu robione kwalifikacje to Cie tylko okresowe obejmuje. Co do karty kierowcy wydaje ja PWPW i trzeba napisac podanie o wydanie karty kierowcy wraz z kopia prawa jazdy. Oczywiscie musisz miec wazne swiadectwo kwalifikacji. Karta wazna na 5 lat koszt ok 200zl
-
Olej wylecial z silnika :(
juz sie kolego spotkalem wlasnie z przypadkiem wyciekniecia oleju przez czujnik cisnienia oleju. Czujnik sie spieprzyl i nie dal sygnalu o braku cisnienia oleju. Zalej go swierzym olejem wymien czujnik i sporuj zapalic. Skoro silnik nie stanal ani nie dawal oznak zacierania sie to moze nie bedzie tak z nim zle.
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
po okresie 5 lat musisz przebyc kurs okresowy w wymiarze 35 godzin zrobic psychotesty oraz badania lekarskie po czym wymienic prawo jazdy z aktualnym wpisem. Koszt ok 1000zl
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Koszt uzyskania świadectwa kwalifikacji zawodowej po kwalifikacji wstępnej wynosi 5700 zł. Cena obejmuje uczestnictwo w kursie, materiały szkoleniowe, badania lekarskie i badania psychologiczne oraz egzamin państwowy. Dotyczy to osób, które: - uzyskały prawo jazdy kat. D, po 10.09.2008 r. i nie ukończyli 23 lat, - uzyskały prawo jazdy kat. C, po 10.09.2009 r. i nie ukończyli 21 lat. Koszt uzyskania świadectwa kwalifikacji zawodowej po kwalifikacji wstępnej przyspieszonej wynosi 3300 zł. Kursant nie musi już pokrywać żadnych dodatkowych kosztów, ponieważ w cenę wliczone jest nie tylko szkolenie, ale również niezbędne badania lekarskie i psychologiczne oraz materiały edukacyjne. Kwalifikacja wstępna przyspieszona dotyczy kierowców, którzy: - uzyskali prawo jazdy kat. D po 10.09.2008 i ukończyli 23 lat, - uzyskali prawo jazdy kat. C po 10.09.2009 i ukończyli 21 lat. tak to sie teraz klaruje. Czekam wlasnie na egzamin z kwalifikacji. Jedno co jest teraz w kwalifikacji fajne to obowiazkowa wycieczka na plyte poslizgowa ciezarowka:)
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
bardzo dobrze kumasz:) mozesz co chwileczke wysiadac popatrzec zrobic korekte przy spinaniu. Tylkoc czas Cie ogranicza. Kolego z ta skrzynia to dwigienka na dole masz dolna skrzynie tj biegi 1-4, potem dajesz w trakcie jazdy dzwignie na gore i w momencie wcisniecia sprzegla przerzuci Ci na gorna skrzynie 5-8
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
dokladnie tak. I jeszcze losujesz 2 zagadnienia z obslugi pojazdu. No i spiecie rozpiecie samochodu. Nie wiem jak u Ciebie ale w BB jest wazna kolejnosc podlaczania i odlaczania przewodow do przyczemy
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
jak efekty?
-
Pompa wtryskowa słabo ssie paliwo
a filtr nie masz paliwa zapchany? drozne weze do baku?
-
Chiptuning
Hamownia i program dostrojony do samochodu a nie taki badziew ktorym mozesz tylko zajechac auto
-
Dobór programu do interfejsu
Vag Com sobie do tego poszukaj
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
to zapraszam kolego do bielska Mi sie trafil taki egzaminator na C ze z linijka w tunelu gonil i mnie uj***l bo stanalem 102 cm od linii koncowej Az boje sie kogo na C+E trafie na egzaminie Powinno swiecic przeciwmglowe jak w ciezarowce tak w przyczepie.
-
Nie włącza się klima
no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze nie pracuje ani parownik ani osuszacz bo jak skoro kompresor nie tloczy czynnika ??