Treść opublikowana przez Mauros88
-
Prośba o analize Logów stat,BS i dyna po reg turbo i wymiany Przepływki
to wstawanie powinno się polepszyć po skróceniu sztangi.Tragedii nie ma z przepływką zobaczymy jak bedzie mierzyć jak juz turbo bedzie wstawać wczesniej.
-
Prośba o analize Logów stat,BS i dyna po reg turbo i wymiany Przepływki
bez wyciągania ja skrócisz kolego. Przepływka lekko zaniża pomiar. Lekkie czyszczenie by się jej przydało. Nadaj tak mułowato jeździ?
-
Prośba o analize Logów stat,BS i dyna po reg turbo i wymiany Przepływki
popraw003 dyn bo sie nie chce powiekszyc. Turbo troszeczke pozniej wstaje ale doladowanie jest ok. Spróbuj skrócic sztange o 1 obrót powinna lepiej wstać.
-
czy jest jakies powiązanie ?? pilne
Kolego takie czułe to to napewno nie jest. Sprawdzałeś ciśnienie oleju manometrem? Przy stanie 3/4 nie ma prawa zaświecić ciśnienie oleju jak wszystko jest sprawne.
-
Proszę o odczytanie kodów - brak mocy w samochodzie przy osiągnieciu 110 km/h
zrob komplet logow to zobaczymy co jest grane. najprawdopodobniej zapieczone turbo
-
A4 1.9TDI pęknięta rura
a patrzyl ty date ostatniego posta?
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
litr kolego to nie jest jeszcze jakis tragiczny wynik. Obserwuj sytuacje czy wiecej nie zacznie czasem pochlaniac oleju. Wtedy bym sie zaczal tym martwic.
-
po przejechaniu 5km brakuje napiecia i nie odpala
najprawdopodobniej alternator za slabe daje ładowanie. Pewnie szczotkotrzymacz sie skonczyl. Miernik w dłoń i sprawdź ładowanie.
-
zapala mi się kontrolka (!)
w zbiorniczku wyrownawczym z dolu masz wtyczke. Odłacz ją i zrób zworke tych 2 pinów. Jak przestanie świecić to znaczy ze zbiorniczek do wymiany. U mnie bylo identycznie.
-
[A4 B5 AFN 97r] Brak mocy po zmianie turbiny
kolego zrob sobie logi zobaczysz jak dokladnie wstaje turbo.
-
Czy na takim zasilaczu mogę spokojnie podkręcać taki zestaw czy może jest za słaby?
Musisz sprobowac. Byc moze wystarczy Ci ten ale wydaje mi sie ze moze go braknac. Jak zacznie ci sie wylaczac na takim Setupie to znaczy ze go brakuje.
-
Dziwny dzwięk podczas jazdy.
Moze to i glupie ale sprawdz kola czy masz dociagniete, mi sie taki dzwiek pojawial jak mialem popuszczone kolo z przodu. obcieralo a jak zahamowałem to przestawalło stukać
-
Błedy w silniku,prosze o pomoc.
ten 2 to 17545 FUEL TRIM BANK1 (ADD) System too lean P1137-35-00--... 17545 - Zbyt bogata mieszanka powietrze-paliwo... Co do zlego palenia to moze wlasnie czujnik polozenia walu robic problemy
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
dlatego najlepiej jest podgrzac go to wtedy mozna powiedziec ze schodzi w palcach
-
Rejestarcja w Urzędzie Pracy jako bezrobotny
musialbys przepracowac 12 miesiecy w ciagu zeby dostac jakies ochlapki Na nic nie lcz ze znajda Ci jakas prace. Aha nie zapomnij swiadectwa pracy jak pracowales na normalna umowe badz zaswiadczenia od pracodawcy ze pracowales u niego na umowe (śmieciowa) zlecenie
-
Hamulce na tył z łozyskami klockami
jak nagrzejesz stara tarcze to ściągniesz pierścień ABS z niej i założysz na nową tarcze
-
naprawa wgniecionego zderzaka
grzej kolego wieksza powieszchnie niz masz wgniecenie. Unikniesz pekania lakieru. ATylko nie przesadz z grzaniem bo lakier sie przypali:)
-
Opona czy się nadaje
Widze ze kolego bez powietrza tez juz jezdziles. Opona definitywny szrot
-
Problem z tylnymi kołami
Najprawdopodobniej po tym spotkaniu z krawężnikiem skrzywiłeś sobie belkę. Jedynie jak kolejga wyzej napisal jedz na geometrie. Ale wydaje mi sie ze czeka Cie wymiana belki
-
prośba o analize logów - niedoładowanie
no do 2700 obrotow nie mierzy bo turbo nie tloczy powietrza. Pow 2700 turbo juz chodzi i mierzy ponad 1000mg wiec powinno byc z nia wszysto ok. Tylko to doladowanie kuleje;/
-
prośba o analize logów - niedoładowanie
cos sie stalo z doladowaniem turbiny. W momencie jak turbina tloczy żądana wartosc przeplywka tez dobrze mierzy. Wpierw trzeba by bylo dojs do ladu z doladowaniem. Sprawdzcie czy czasem waz podcisnienia nie strzelil. tylko to mi do glowy przychodzi. Moze ktos cos wiecej jeszcze zauwazy
-
Pytanie o symbol na desce
kolego to jest kontrolka od zużytych hamulców powoli przygotuj sie na ich wymiane
-
Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
a przeplywke wyczysciles czy nie dotykałeś? Bo nadal obcina przy wyzszych obrotach
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
Polerka na zime lekkiego sensu nie ma zajdzie szybko badziewiem lepiej wypiaskowac i pomalowac proszkowo na srebrno
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
EGR zostaw w spokoju bo dziala jak ma dzialac. Turbo wyczysc i dojdz do ladu z tym gazem zeby byl w 100% wcisniety No to faktycznie auta bym nie ruszal skoro w pogotowiu musi byc;) Powodzonka