Treść opublikowana przez Mauros88
-
"bulgotanie" w układzie chłodzenia
Te 120*C byly stanem faktycznym czyli zagotowane auto. W najlepszym wypadku uszczelka pod glowica. W najgorszym szukanie silnika badz glowicy bo od takiej temperatury mogl porzywic sie blok glowica tak samo. Czeka Cie rozbieranie i mierzenie wtedu dopiero bedzie cos wiadomo.
-
problem z immo
Sprobuj przeczyscic petle indukcyjna w stacyjce. jest temat na forum gdzies o czyszczeniu tego
-
wzmacniacz u-Dimension ProZ 2-200 pali główny bezpiecznik
a mase masz konkretna? Sprawdz wzmacniacz u kogos innego czy tak samo pali bezpiecznik.
-
Nie mogę zagrzać silnika
kolego ja mam identycznie i po 4 czujnikach ori i 3 termostatach ori nic sie nie zmienilo. Chlodnice mam zaslonieta cala i nic temperatura miedzy 79-81 i nic wiecej. Dalem sobie juz z tym spokoj. Moj AFN tak po prostu ma.
-
Prośba o opinie replik firmy WSP Italy
Powiem tak ori felga zawsze wiecej Ci wytrzymie niz jakies repliki.
-
Problem z podłączeniem transmitera.
Mialem kilka transmiterow i ani razu sie mi nie zdarzylo zebym mial problem z odbiorem. Sprobuj go w innym aucie uruchomic jak nie bedzie tez dzialac to pewnie jest uszkodzony.
-
[ALL] Nawigacja inaczej - w nawiewach:)
50.8 ma 5 cala wyswietlacz wiec tak czy siak w nawiew tego nie dasz jak tego 35.7 chyba ze na jakims stelarzy lae wtedy bedzie Ci zaslaniac nawiewy.
-
usunięcie listew z drzwi?
potwierdzam. Niestety listewki te sa na kolkach, bo u mnie pozostala dziura jak wyrwal mi jakis duren wlasnie ta listwe;/
-
Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
poszedl glosik:)
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
sprawdz wlasnie sobie swiece i cewke. Jak wykrecisz swiece jest sucha czy mokra?
-
Intake Manifold Pressure Sensor (G71)
po pierwsze logi a dopiero pozniej mozna wywnioskowac co jest nie tak prawdopodobnie zapieczone turbo Logi logi i jeszcze raz logi
-
Brak Wentylacji
jak nie leci Ci wogole powietrze z żadnego nawiewu to albo rezystor nawiewu albo wentylator odmowily posluszenstwa. Do wentylatora dostaniesz sie demontujac schowek pasażera
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
jak tego nie robiles to sam nie rob. Bo trzeba rozrzad rozpinac i dociagac glowice odpowiednim momentem i w odpowiedniej kolejnosci. planowanie kolo 100 uszczelki kolo 200-300 mysle i robocizna
-
A4 1.9 tdi 1997 110 km afn ubywa płynu chłodniczego bardzo szybko
sprawdz na zapalonym aucie czy na odkreconym korku w zbiorniczku wyrownawczym pojawiaja sie bombelki powietrza? mozesz rowniez zajechac na wykrywacz spalin w plynie chlodniczym
-
Zgasło podczas jazdy i nie odpala pomocy ....
czemu miala by byc lipa? Jak jest blad ktory nie jest sporadyczny to jak najbardziej bedzie zapisany w pamieci mimo ze odpiales aku
-
Prosze o analize logow turbiny.
posprawdzajcie weze podcisnienia wszystkie byc moze tu jest problem
-
Podłączenie wzmacniacza
Tam gdzie sa weze od klimy nie puszczal bym kabli. Ja juz sie bolesnie o tym przekonalem. Zatkaja sie odplywy pod aku i woda calutka wplywa do srodka. Najlepiej przez obudowe ECU.
-
Powidzcie co sądzicie o takim wyglądzie :)
jak sie kliknie na miniaturke to zdjecie pokazuje sie w pelnym rozmiarze
-
Prosze o analize logów, problem z tubina i trybem awaryjnym
to najlepiej kolego teraz logi zrob jak wpadlo ci auto w tryb awaryjny.
-
Wtryski 1.9 TDi
bardziej na czarno by kopcil. Nie znika Ci olej czasem z silnika? Niebieski bardziej na przepalony olej wyglada
-
Konektory do wzmacniacza
Kowi a masę masz porządna? Bo może być właśnie problem z masa wtedy zdarza się że występują takie trzaski. Ewentualnie wez kabel i zacynuj go calego.
-
Konektory do wzmacniacza
kolego ja mam takie podlaczenie w bezpieczniku do wzmacniacza i nie dawalem zadnej tulejki tylko porzadnie skrecilem to razem. Sa specjalne zaciskarki do tych tulejek sam takowa posiadam. Sprobuj tym jeszcze.
-
Prosze o analize logów, problem z tubina i trybem awaryjnym
Pierwszy blad to blad immo drugi blad to blad przekroczonego cisnienia doladowania. Tak jak kolega spanky napisal potrzeba logi z awaryjnym trybem
-
problem z ogrzewaniem bład 01582
to ze strasznie dluggo sie nagrzewa nie musi byc spowodowane uszkodzeniem czujnika temperatur tylko termostat juz po porostu nie domaga.Sprawdz w vagu jakie temperatury pokazuje silnik.
-
Prosze o analize logów, problem z tubina i trybem awaryjnym
jedyne co widze to to ze przeplywka slabo juz mierzy. Obcina Ci znacznie powietrze. Sprobuj podminic z kims a ta do czyszczenia badz wymiana na nowa