Treść opublikowana przez Mauros88
-
problem po regeneracji zacisku
Wpierw odpowietrzenie pompy ABS Vag-iem pozniej Odpowietrzanie zaczynasz od najdalej wysunietego kola od pompy ABS tzn od lewego tylnego kola pozniej prawy tyl lewy przod prawy przod.
-
Prosze o analize logow...
vag com kolego w 100%wystarczy
-
Prosze o analize logow...
VNT15-Turbo moze to Ci sie przyda
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
to sprawdz sobie ile% masz przy wcisnietym gazie na maxa. Log 10. moze Ci sie pedal gdzies przycina
-
Prosze o analize logow...
logi robi sie na zagrzanym motorku a ty miales tylko 65*C. Albo N75 padl albo turbina stoi sztywno. Sprawdz ruch sztangi przy turbo bo jak tak dalej bedziesz jezdzic to turbine szlak trafi. Tloczy 0,5 bara wiecej niz powinna. Stad ten mul
-
okragłe halogeny i kratki do przedlifta
wygladja na samorobki te halogeny. Nie ma to jak do audi wpizgolic licznik klime i radio z VW. Abdule mialy pomysl hehe
-
Rangi
Bo posty liczone sa tylko w dzialach technicznych a w reszcie dzialow nie licza sie posty
-
Turbo, EGR, zawór N75 ?
po prostu nie mulic auta i dac mu czasem ostro w palnik i bedzie dobrze:)
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
kat wtrysku do delikatnej poprawy kolego. i jeszcze raz musisz dynamiczne zrobic ale tym razem z pedalem w podlodze bo teraz miales 85% gazu.
-
Turbo, EGR, zawór N75 ?
Kolego zrob logi dynamiczne i bedzie wiadomo co mu dolega. Ale najprawdopodobniej zapieczone kierownice w turbo i przeladowuje. Stad to oslabienie
-
Stuki przy kole
zewnetrzny wymieniasz kolego. Jak sie nie myle to masz na maly wieloklin przegub
-
problem tempomat audi a4 b5 lift
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-1z-montaz-tempomatu-227619/ milego czytania
-
Pełny FIS jak w B6/B7
sorki nie doczytalem Myslalem ze o B5 chodzi Moj blad
-
prawo jazdy na C,C+E
Spoko nie masz co sie zalic i rozpaczac bo to jest leteria lzalezy na kogo trafisz. Mi sie udalo popoludniu zdac. Na placu ciemno to nie widzial egzaminator zbytnio czy na linie najechalem a wiem ze najechalem;) no a na miescie pusciutko juz przynajmniej bylo. Pociesze Cie ze z mojego kursu co bylo 15 osob zdaly dopiero 4 osoby a reszta juz 4-5 raz podchodzi wiec nie przejmuj sie
-
Pełny FIS jak w B6/B7
w poliftowym liczniku wiem ze taka opcja byla ale w przedlifcie wydaje mi sie ze nie ma takiej mozliwosci niestety
-
prawo jazdy na C,C+E
na cale szczescie za 2 razem sie udalo Za pierwszym nie trafilem tylem parkingu:)
-
prawo jazdy na C,C+E
robilem niedawno C oraz C+E i mialem na jednym badaniu wpisane C i C+E. Jak miales samo C wpsiane to niestety czeka Cie jeszcze raz badanie na C+E. Mi sie udalo 3 dni przed nowymi zasadami zdac C+E takze nie wiem jak jest teraz. Podobno tylko koszt sie zwiekszyl na C+E i nic wiecej.
-
prośba o analizę logów - przepływka
przeplywka jest na 3 bloku pomiarowym kolego nie na tych co robiles
-
ESP problem
Wymien ten czujnik temperatury i zobaczysz co bedzie sie dziac dalej. Jak sie nie myle to ten wentylator jest na wisco i powinien sie krecic bo jest napedzany z paska wielorowkowego
-
Stuki przy kole
W pewnym momencie po prostu skonczy swoj zywot i nie bedziesz mogl ruszyc. Wymien go szybko
-
czy te felgi podejdą
Chcialbym Ci zapodac ale niestety nie mam fotek bo mam te felgi na lato Ale jedno moge Ci powiedziec sa to pancerne felgi. Na byle dziurce sie nie skrzywia:)
-
Zmiana zwykłego licznika na licznik ze wskaznikiem ładowania i temperatury oleju.
nie ma fabrycznej instalacji. Trzeba kabelki ciagnac i czujnik dolozyc
-
czy te felgi podejdą
na wszystkie 3 typy felg oponki założysz bez problemu. co do felg to Kwestia gustu. Mi sie te 2 podobaja sam na takich jezdze;)
-
wymiana zepsutego licznika na licznik z angola
Skoro nie ma fisa to nie bedzie spalania pokazanego na tym liczniku z angola
-
czy jest jakies powiązanie ?? pilne
Kolego na wszelki wypadek podjedz do kogos na pomiar cisnienia oleju. Zmierz sobie cisnienie na zimnym i po rozgrzaniu. bedziesz wiedziec czy to usterka po stronie elektryki czy mechaniki.