Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mauros88

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mauros88

  1. Mauros88 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Wpierw odpowietrzenie pompy ABS Vag-iem pozniej Odpowietrzanie zaczynasz od najdalej wysunietego kola od pompy ABS tzn od lewego tylnego kola pozniej prawy tyl lewy przod prawy przod.
  2. vag com kolego w 100%wystarczy
  3. VNT15-Turbo moze to Ci sie przyda
  4. to sprawdz sobie ile% masz przy wcisnietym gazie na maxa. Log 10. moze Ci sie pedal gdzies przycina
  5. logi robi sie na zagrzanym motorku a ty miales tylko 65*C. Albo N75 padl albo turbina stoi sztywno. Sprawdz ruch sztangi przy turbo bo jak tak dalej bedziesz jezdzic to turbine szlak trafi. Tloczy 0,5 bara wiecej niz powinna. Stad ten mul
  6. wygladja na samorobki te halogeny. Nie ma to jak do audi wpizgolic licznik klime i radio z VW. Abdule mialy pomysl hehe
  7. Mauros88 odpowiedział(a) na MarcinWLCK temat w Lifestyle i Hydepark
    Bo posty liczone sa tylko w dzialach technicznych a w reszcie dzialow nie licza sie posty
  8. po prostu nie mulic auta i dac mu czasem ostro w palnik i bedzie dobrze:)
  9. kat wtrysku do delikatnej poprawy kolego. i jeszcze raz musisz dynamiczne zrobic ale tym razem z pedalem w podlodze bo teraz miales 85% gazu.
  10. Kolego zrob logi dynamiczne i bedzie wiadomo co mu dolega. Ale najprawdopodobniej zapieczone kierownice w turbo i przeladowuje. Stad to oslabienie
  11. zewnetrzny wymieniasz kolego. Jak sie nie myle to masz na maly wieloklin przegub
  12. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-afn-1z-montaz-tempomatu-227619/ milego czytania
  13. sorki nie doczytalem Myslalem ze o B5 chodzi Moj blad
  14. Spoko nie masz co sie zalic i rozpaczac bo to jest leteria lzalezy na kogo trafisz. Mi sie udalo popoludniu zdac. Na placu ciemno to nie widzial egzaminator zbytnio czy na linie najechalem a wiem ze najechalem;) no a na miescie pusciutko juz przynajmniej bylo. Pociesze Cie ze z mojego kursu co bylo 15 osob zdaly dopiero 4 osoby a reszta juz 4-5 raz podchodzi wiec nie przejmuj sie
  15. w poliftowym liczniku wiem ze taka opcja byla ale w przedlifcie wydaje mi sie ze nie ma takiej mozliwosci niestety
  16. na cale szczescie za 2 razem sie udalo Za pierwszym nie trafilem tylem parkingu:)
  17. robilem niedawno C oraz C+E i mialem na jednym badaniu wpisane C i C+E. Jak miales samo C wpsiane to niestety czeka Cie jeszcze raz badanie na C+E. Mi sie udalo 3 dni przed nowymi zasadami zdac C+E takze nie wiem jak jest teraz. Podobno tylko koszt sie zwiekszyl na C+E i nic wiecej.
  18. przeplywka jest na 3 bloku pomiarowym kolego nie na tych co robiles
  19. Wymien ten czujnik temperatury i zobaczysz co bedzie sie dziac dalej. Jak sie nie myle to ten wentylator jest na wisco i powinien sie krecic bo jest napedzany z paska wielorowkowego
  20. W pewnym momencie po prostu skonczy swoj zywot i nie bedziesz mogl ruszyc. Wymien go szybko
  21. Chcialbym Ci zapodac ale niestety nie mam fotek bo mam te felgi na lato Ale jedno moge Ci powiedziec sa to pancerne felgi. Na byle dziurce sie nie skrzywia:)
  22. nie ma fabrycznej instalacji. Trzeba kabelki ciagnac i czujnik dolozyc
  23. na wszystkie 3 typy felg oponki założysz bez problemu. co do felg to Kwestia gustu. Mi sie te 2 podobaja sam na takich jezdze;)
  24. Skoro nie ma fisa to nie bedzie spalania pokazanego na tym liczniku z angola
  25. Kolego na wszelki wypadek podjedz do kogos na pomiar cisnienia oleju. Zmierz sobie cisnienie na zimnym i po rozgrzaniu. bedziesz wiedziec czy to usterka po stronie elektryki czy mechaniki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.