Treść opublikowana przez Mauros88
-
Nie włącza się klima
Jak szybki paruja to znaczy ze gdzeis masz nagromadzona wilgoc. Posprawdzaj pod dywanikami czy nie masz mokro Nie powinny parowac od razy szyby bez klimy. Serio osuszacz i parownik dzialaja bez kompresora w trybie auto? Pierwsze slysze szczeze mowiac. Moze to ktos jeszcze potwierdzic???
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Swiadecto jak juz masz kolego to juz nic robic nie musisz Swiadectwo obejmuje C oraz C+E:) Byle bys mial wazne badania lekarskie oraz psychotesty. Co do samocjhodu na egzaminie to w Bielskim Wordzie jest renault premium z tandemem. Laczna dlugosc jak sie nie myle 18m i tunel bez problemu mozna zrobic bez korekty. Wszystko zalezy jak daleko od ostatniej osi w ciezarowce jest zaczep.
-
Prawo jazdy kat. C+E. Przebieg egzaminu i takie tam
Jestem przed egzaminem wlasnie na C+E i na placu masz tak: Spiecie zestawu(max 10 min) Tunel( do przodu jedziesz ciaglym tempem do tylu korekt masz ile chcesz max 5min) Parkowanie skosne przodem Parkowanie prostopadle przodem parkowanie prostopadle tylem. Rozpiecie zestawu max 7min Do parkowan masz jedna korekte na kazda probe. Prob mozesz miec 2 potem miasto A swiadectwo kwalifikacji kolego tez chcesz robic?
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
nie rozpuszczaj sobie kobiety tak bo za pare lat bedziesz jej musial Audi B6 na gwiazdke;) Ale jak juz to bym jej kupil laptopka. Na netbooku sie zle robi po prostu za maly
-
Nie włącza się klima
tak kolego ma byc Okolice 5st i klima sie nie wlaczy. Ten typ tak po prostu ma
-
Audi a4 b5 AFN Problem z przyspieszaniem z dolu LOGI
Przepływomierz mało mierzy w dolnym zakresie bo mało turbo tłoczy powietrza (przepływomierz tez przeczyść).
-
Radio Concert2
Witam. Mam problem z odbiorem stacji na radiu Concert 2.Posiadam antene 4B9 035 501 B domyslam sie ze ze wzmacniaczem, Czy radio zasila wzmacniacz przez kabel antenowy czy trzeba podac dodatkowe zasilanie 12v z radia? Jak jest dobry zasieg radia to odbiera bardzo ladnie ale wystarczy wjechac gdzies w las i od razy pojawiaja sie zaklucenia.Prosze o porade. z gory dzieki
-
Nie wchodzi na obroty...
Moze glupie pytanie Nie zatankowales przez przypadek benzyny??
-
Problem z przyspieszaniem !
kolego VAG w dlon i do auta. Komplet logow i sprawdz bledy
-
Przypalana końcówka wydechu
Końcówka wydechu NIERDZEWNA (BLT 325-1) teczowa (2648303047) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Skok na bungee/ obciążenie kolana
120zitka za skok kasuja jak sie nie myle
-
analiza logów
Log 003 zobacz mase powietrza ile powinno byc a ile mierzy przeplywka. W gornym zakresie obrotow nie mierzy juz tak jak powino.
-
pomoc w doborze kotła CO z podajnikiem
Zamiast podajnika slimakowego szukaj kotla z podajnikiem tlokowym. Zero problemow z urywajacymi sie zabezpieczeniami a jak cos wiekszego do podajnika wpadnie to i tak sobie z tym podajnik tlokowy poradzi.
-
Grzeje sie klema dodatnia
Nie powinna być gorąca . Nagrzewanie klem jest spowodowane najczęściej złym stykiem miedz klema a słupkiem z akumulatora . Odkręć klemy wyczyść porządnie i najlepiej przed skręceniem s powrotem miedzią w sprayu psiknij klemy.
-
Kryteria przy wyborze kasku motocyklowego
zalezy na jakie moto szukasz kasku. Jak na sciga to szukaj takiego zebys przy wyższych predkosciach nie ogluchnal od szumu powietrza, mile widziany bedzie tez antifoog
-
Przeróbka instalacji lamp z h4 na h7
Z tego co dobrze pamietam to trzeba w manetce przelozyc kabelek ale ktory to Ci nie powiem. Gdzies na forum jest opis tego
-
Dorobienie nowego klucza
podjedz do dobrego elektronika samochodowego powinien Ci zczytac PIN z licznika
-
1,9 tdi AFN brak mocy do 2100tyś
Posprawdzaj sobie wezyki podcisnienia
-
wzmacniacz ??
Kolego aktywny tyl czyli graja Ci z tylu glosniki w drzwiach i tuba w bagazniku. Odlaczajac zolta kostke stracisz glos w tylnych glosnikach.
-
Zmiana felg 7jx16h2 et45 na 7j16h2et42
bez najmniejszego problemu wejda te felgi
-
EGR/N75/Przepływomierz/Turbina
to teraz jeszcze kolego pojezdzij od dolnych obrotow ok 1500 na 3 biegu do 4000 żeby sie rozruszala w pelnym zakresie i co jakis czas musisz mu dawac w palnik
-
Prośba o sprawdzenie logów, autko potrafi strasznie zakopcić
Jezeli slyszysz straszny szum i swist to poprzegladaj sobie caly uklad dolotowy czy nie peknal Ci ktorys waz. Szukaj nieszczelnosci i zrob komplet logow dynamicznych
-
Odnawianie wtryskiwaczy allegro
wraz ze zmiana koncowek na wieksze zwiekszylo Ci sie spalanie?
-
Problem z mocą i smoła z rury.
Trzeba zrobic kolego komplet logow wtedy bedzie bardziej wiadomo co sie dzieje. Ale pewnie standardowo kierownice w tubro do czyszczenia, bo jest zapieczone i przeladowuje stad wpadanie w tryb awaryjny.Pozdrawiam
-
LED/SMD/CREE w miejsce wstecznego p21w
te 2 co dales zdjecie to totalne dno. Widocznosc do tylu w nocy zerowa, Swieci praktycznie punktowo. Reszta to nie mam pojecia. Ale mysle ze 3 wersja powinna wygladac i swiecic ok