Treść opublikowana przez Mauros88
-
Majonez na korku wlewu oleju
Obserwuj kolego poziom plynu chlodniczego. Krotkie trasy i niestety efekty sa na korku.
-
[B5 AHU] Zgasł podczas jazdy i nie odpala.Czy to rozrząd?
sprawdz jeszcze raz dokladnie stan paska rozrzadu. Jak bedzie ok to niestety ale chyba bedziesz miec do zwalenia glowice i zobaczyc co sie stalo ;/
-
A4 b5 brak basu w 2 głośnikach
niestety zeby sie dostac do glosnika musisz zdjac calyboczek inaczej sie nie dostaniesz do nich
-
A4 b5 brak basu w 2 głośnikach
A glosniki sprawne sa? Wymontuj je i sprawdz gdzie indziej
-
[B6 AWX] Po wymianie turbo muł
Kolego zroblogi dynamiczne to bedziesz mial obraz jak teraz ciagnie turbo
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
a jakie przeloty miedzy wymianami?
-
Antybiotyki a alkohol .... macie doświadczenia ?
Raz tylko mialem okazje sie napic 2 piw 16 godzin po antybiotyku i zaliczylem nokauta;d Jak sie chceszszybko zbetonic polecam;) Glowa jakas sie taka slaba bardzo robi;D
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
sprawdzic jej droznosc a w ostatecznosci zalozyc dodatkowy separator olejowy. Wyczysc sobie caly dolot z oleju, złóż i po jakims czasie zajrzyj tam znow zobaczysz co sie bedzie dzialo. Ile dolewaszoleju miedzy wymianami ijaki olej masz zalany?
-
[B6 AVJ] Sporych rozmiarów syfy w układzie paliwowym- ciekawa historyjka
Kolego aczy nie lales czegos do czyszczenia wtryskow?
-
[B5 AFN] Problem z turbo
Szkoda ze nie jestes blizej bielska to bym Ci pomogl z logami. Poszukaj kogos w okolicy
-
[ALL B5] Nie mogę skasować INS1
Moze opanowal juz a nie chce sie pochwalic;)
-
[B5 AFN] Jaka maglownica do b5 1.9 afn '99 avant?
Kupowalismy dokladnie ten zestaw naprawczy maglownicy. Tylko tam byla maglownica ZF z tlumikiem drgan wiec nie wiem czy to jest to samo http://www.czescidoaut.pl/sklep/WPZamow3.aspx?towkod=AS+11972
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Hehe nie ma to jak dzialac w niedziele:)
-
[ALL B6] Ustawienie spryskiwaczy reflektorów
Przez cisnienie w ukladzie spryskiwania szyb wysowaja sie spryskiwacze. Wez nkogos niech Ci wlaczy spryskiwacze a tyidz i je lap:)
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
zalezy wjakiej ilosci ten olej sie wylewa. w silnikach z tubro zawsze bedzie film olejowy w dolocie. No chyba ze juz zaczyna sie wylewac znaczna ilosc to moze byc turbo ale moze tez przez odme wywalac olej do dolotu
-
[B5 AFN] Problem z turbo
Kolego zrobi logi gdzies one prawde Ci powiedza szkoda pieniedzy na wymienianie wszystkiego pokolei
-
Wypadanie włosów:)
Jak zakola sie powiekszaja to zawsze mozna mowic ze zona ma za szorstkie uda;) Podobno ten caly DX2 daje jakies efekty
-
[B5 AFN] Jaka maglownica do b5 1.9 afn '99 avant?
Jezeli tylko cieknie to jest z i nic wiecej nie jest uszkodzone to ja bym sie pokusil o wymiane tylko uszczelniaczy simeringow oringow itp itd. Ostatnio tak zrobilismy z kolega w b5 2,5TDI i 4 miesiac jezdzi bez wyciekow. Koszt uszczelniaczy wyszedl niecale 200zl
-
[ALL B5] Klimatyzacja problem..
Pod radiem zawsze bzyczy bo tam jest umieszczony maly silniczek ktory jak sie nie ,myle zasysa powietrze i mierzy jego temperature. Sciag ssobie schowek pasażerabedziesz miec dostep do silniczka nawiewu.Pozdrawiam
-
Droga dojazdowa porada.
wystarczy wacker ale minimum 150kg i klika razy po tym samym pojezdzij. No chyba ze masz dostep do walca z vibratorem
-
[B6 AVF] Nie działa wspomaganie w prawo po odpaleniu, blokowanie kiery podczas jazdy
Wydaje mi sie ze blokuje maglownica w srodku stad te problemy
-
Droga dojazdowa porada.
Na geowłókninę najlepiej mieszanka tlucznia 0-40 lub 0-50 bardzo dobrze sie zageszcza. Na to warstwa klinca 0-30 na koniec kora asfaltowa i Ci nic nie ruszy tej drogi
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, grupa 003, 011
Kolego jak niemasz kata to dla turbo dobrze tak czy siak zprawdzil bym te wtryski. A jak mu depniesz to zadymia na czarno?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Tak czy siak sie doczekac nie moge efektu koncowego devastation a pamietasz jaki Ci wyszedl koszt tego ?
-
[B5 AHU] Dymi, traci moc
dobrze mi sie wydaje ze przeplywka zaniza w calym zakresie obrotow w dynamicznych 003?