Treść opublikowana przez Mauros88
-
[B6 AVJ] Sporych rozmiarów syfy w układzie paliwowym- ciekawa historyjka
radze zajzec do filtra bo tam moze by o wiele wiecej tego syfu. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Nie mogę skasować INS1
Ja zawsze do kasacji inspekcji uzywam polskiego vaga i jeszcze mnie nie zawiodl
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów, grupa 003, 011
Przy czyszczeniu zobaczcie w jakim stanie jest katalizator,bo przez cos sie to turbo tak szybko zapieklo.Wtryski sobie tez zweryfikuj.
-
[B5 ADR] Pstrykanie pod deską rozdzielczą
kolego topstrykanie to zalaczanie i wylaczanie klimatzacji. a to zeswiatla przygasaja delikatnie to normalne bo sprezarka klimy powoduje lekkie obciazenie silnika. PS niezlego starego kotleta ogdgrzebales:)
-
Droga dojazdowa porada.
Kolego jezeli masz wolna kase to polecam pod to wszystko dac geowłókninę na to dac tak jak juz mowisz piasek gruz i kore asfaltowa. Koramysle ze wystarczy ok 5-10 cm. Tylko pamietaj aby kazda warstwe dobrze zagescic Pozdrawiam
-
[B5] Tylne głośniki i sub
mozesz pokazac co to jest za adapter? Ma sie rozumiec ze w tym radiu nie masz line-out?
-
[B5] Tylne głośniki i sub
Kolego dobrze widze ze tylne glosniki masz podpiete do radia kabelkami? Bo jak tak to moze nie dzialac bo powinny byc podlaczone pod wyjscia chinch w radiu (wyjscie liniowe)
-
[B5 ADR] Zagotowany płyn! ! ! ! Czy to przez wiatr?
jezeli cal czas dolny waz jest zimny to Ci sie nie otwiera termostat i nie puszcza Ci wody na duzy obieg. Jazda z niesprawnym termostatem moze skonczyc sie przegrzaniem silnika itd
-
[A4 B5] Po czym poznać dobry sprzęt do geometrii kół
Kolego sprzet ktos moze miec najnowszej generacji nalepszy i najdorzszy ale jak ten sprzet jest obslugiwany przez niekompetentne osoby to nic z niego nie ma. Liczy sie fachowosc a nie sprzet
-
[B5 1Z] Rączka boczka.
Musisz zdjac tapicerke. Raczki sa przykrecone od tylu do boczka chyba na 2 srubkach
-
[B5 1Z] Rozrząd 1Z
Contitech jak sie nie myle przewiduje co 60tys km zmiane lub co 5 lat. Lepiej wczesniej wymienic niz pozniej mialby peknac
-
[ALL B5] Nie można zredukowac na 3-ci bieg
Prawdopodobnie synchronizator sie konczy badz sie skonczyl. Skrzynia do sciagniecia i do ogledzin
-
Czy maglownica z anglika A4 B5 podejdzie do europejczyka?
Nie spasje bo jest odwrotna
-
[B5 AFN] Czy po wymianie napinacza konieczna jest zmiana paska?
Mozliwe ze lozyska alternatora badz sprzegielko ma juz dosyc. Jakmiales zdjety pasek mogles przekrecic alternatoremi posluchac czy to z niego szumi.
-
[ALL B5] Rantowanie tarcz hamulcowych w Audi A4 B5 AFN
Tylko koledze na wszystkich tarczach wystepuja ranty wiec chyba nie mozliwe ze wszystkie zaciski beda do regeneracji. Obstawiam za twarde klocki nadal. U siebie mam tarcze TRW, klocki nie pamietam. Tarcze po 30tys km wygladaja jak nowe
-
[ALL B5] Wymiana radia.
Nie fabryczne radio chyba Ci nie wyswietli na FIS RDS itp. Tylko ori radio jak sie nie myle
-
[ALL B5] Rantowanie tarcz hamulcowych w Audi A4 B5 AFN
Wydaje mi sie ze masz za twarde klocki i temu zamiast sie zdzierac klocki zdziera tarcze.
-
[ALL B6] Odcięcie Prądu
2000wat P.M.P.O to bym sie zgodzil Skoro bezpiecznik 10A to max moc ok 120wat. Tak jak koledzy mowili sprawdz gdzie Ci sie prad traci.
-
[B5 AFN] Czy po wymianie napinacza konieczna jest zmiana paska?
Uszkodzona rolka mogla uszkodzic Ci tak samo pasek i dlatego Ci teraz piszcz. Od razu powinienes wymienic pasek i sie nawet nie zastanawiac nad tym
-
[ALL B5] Po dokręceniu łożyska w tylnim kole świeci ktrl abs i piszczy.co jest?
Kolego widocznie gdzies czujnik nie odczytuje predkosci obrotowej z kola. Sprawdz vagiem ktor to czujnik. Czasem wystarczy delikatnie docisc czujnik
-
[ALL B5] Woda się leje z rury
Zapomniales dodac ze przy LPG jest o wiele wiecej wody w wydechu
-
[ALL B6] Czy to oznaka końca ksenonu???
Wydaje mi sie ale jak masz ori xenon to powinien typ zarowki byc nabity na kloszu, badz na tylnej czesci lampy
-
[B5 AFN] Problem z prądem w akumulatorze
Wydajemi sie ze teraz to troche za niskie napiecie ladowania masz. Sprawdzil bym regulator napiecia.
-
[ALL] Jaki podłokietnik do takiego mocowania?
http://allegro.pl/podlokietnik-passat-b5-i-audi-a4-wszystkie-kolory-i2090798111.html Cos takeigo kolego. Nie wiem czy wiesz ale potrzebowac bedziesz jeszcze tunel dostosowany do podlokietnika no chyba ze ten swoj stary przerobisz i wytniesz dziure w nim
-
[ALL B5] Regeneracja oryginalnego alternatora-po jakim przebiegu ją zrobić?
KOlego skoro jest cichy ladowanie ma w normie to po co go dotykac?