Treść opublikowana przez Mauros88
-
Rezanie bixenonu
Bidzio jaki orientacyjny koszt samych BiLed? O ile mozna wiedziec
-
Rezanie bixenonu
Fafnasty z czego zamontowales BiLed do tych lamp?
-
Gdzie zrobić przegląd techniczny po swapie z 2.5 na 1.9 ?
Rok temu robilem taki przeglad wlasnie z 2.5 na 1.9 na OSKP i nic nie chcieli żadnych papierow gdzie to bylo robione przez kogo, totalnie nic. Wystawili swistek o zmianie silnika pozniej do UK i po sprawie
-
Analiza logów
to nie jest dawka tylko ilosc powietrza zasysanego przez turbine. Wpierw dojdz do ladu z doladowaniem pozniej zajmij sie przeplywka
-
Analiza logów
Geometria do przejrzenia ew turbina do przeczyszczenia bo widac ze sie scina
-
Analiza logów
A nie mowilem Dobrze ze problem rozwiazany
-
Rezanie bixenonu
Na jaka temperature nastawic i jak dlugo ma byc w piekarniku? Sznur butylowy szer 15mm czy inny?
-
Rezanie bixenonu
Co jest delikatne klosz? tzn na jaki klej nazwe mozesz podac? Bo wlasnie mam a6 c5 i chce przerobic na bixa tylko nie chce na klej do szyb tego kleic
-
pomocy
Motor zawsze da sie zmienic wiec nie masz co sie zalamywac Tylko do przodu
-
Rezanie bixenonu
A czym najlepiej skleic lampe żeby w razie czego dało sie ja ponownie rozkleic
-
pomocy
Lekka batalia przed Tobą jest. Wpierw zajmij sie cisnieniem oleju sprawdz. jak bedzei male micha na dól smok wyczyscic ew. pompe oleju wymienic i sprawdzic cisnienie. Co do obrotow to przyczyn moze byc duzo. Bez kompa ani rusz. Moze byc wszystko. Przepustnica podcisnienia nieszczelnosc w dolocie cewki kable WN swiece przestawiony rozrzad zle ustawiony rozrzad...
-
Analiza logów
jak nie dawno sciagales turbo to nie bedziesz miec problemu ze zdjeciem
-
pomocy
Nie sluchaj go tylko podjedz na pomiar cisnienia oleju manometrem wkrecanym zamiast tego czujnika i sie dowiesz. Byc moze ma racje a byc moze nie masz cisnienia jak sie rozgrzeje silnik. Metaliczne stukanie moze byc efektem slabego cisnienia oleju
-
Analiza logów
n75 coraz bardziej wysterowuje zeby zbijac a cisnienie rosnie tak jakby byl na odwrot załozony wlasnie pierscien
-
Analiza logów
Pierscien dobrze zalozony po czyszczeniu?
-
ocena logów grupa 3 i 11
jak kat wtrysku masz 30 to musisz porpawic do 49-51 tylko mechanicznie sie to da zrobic przestawiajac pompe. Przeplywka lekko kuleje
-
KOntrolka oleju nie gaśnie
jak Ci spada do zera na manometrze to masz zaj. problem i maly krok od zajechania silnika.
-
Kierownica prosto, koła skrecone ...
Kola skrecone o 1 obrot
-
Interfejs Bluetooth (Elm327) + android = Bloki pomiarowe
A starsze samochodziki tez beda obslugiwane? A6c5 2002r?
-
Urwana swieca :/
Jak zdupcyło sie w warsztacie i oni ja urwali to powinien naprawic warsztat a nie ze rece umywa.
-
Wahacze SKV
Sam jestem ciekaw efektow testów
-
zmiana z 288 na 312?
Zwrotnica pisata zostaje ta co masz tylko jarzmo do zmiany i tarcza
-
ubytek oleju 100ml na 100km
Nikt ci nie powie kolego na 100% czy to jest turbo przez internet. Tak czy siak wirnik wyglada jakby cos Ci do niego wpadlo łopatki poobdzierane. Jak silnik ma taki apetyt na olej to powinien kopcic jak cholera na niebiesko. Zdejmij waż od intercoolera i sprawdz ile w nim jest oleju
-
Rezanie bixenonu
Napisz temat w odpowiednim dziale i temacie. Zmostkuj przy liczniku i bedziesz miec spokój
-
Przeróbka lamp A4 b5 z anglika na europe
jak chcesz lapmy anglika kupowac to tylko poliftowe bo mozna zmieniac przeslone w soczewce z angielskich na europejskie. Przedliftowe lapmy z anglika odpadaja