Treść opublikowana przez Mauros88
-
Demontaż i montaż chromów szyb w avancie
Do zalozenia chromów musisz wyciac szybe z tylu. Inaczej sie nie da. Chyba ze kupiles chromu na metry ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- poza tym to polecam poczytać http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-chromowanych-listw-avancie-253401/
-
Flmik - DUŻO DYMU Z WYDECHU, GŁOŚNA PRACA
A plyn Ci ubywa ze zbiorniczka?
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
dokladnie.
-
Podświetlenie licznika przed/po lift
bo ten jest po małym lifcie z 98 roku
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
A kto powiedział ze hamuje podczas wyprzedzania?
-
Wciśnięcie pedału hamulca + gazu = tryb testowy?
lewa noga przydaje sie w zimie przy wyjezdzaniu pod gore i czasem przeszkadza to odciecie gazu. Ale wystarczy odpuscic gaz na chwile i dodac przy wcisnietym hamulcu i juz nie dziala odciecie gazu
-
wariuje xsenon pomocy;/
Jak udało Ci sie nie uszkodzić przetwornicy to po wymianie na palnik nie chiński powinno ustać. Osobiscie juz jezdze 4 rok na palnikach Philips D2S i warto czasem dopłacić i mieć spokój
-
Piła spalinowa jaka
PIŁA PILARKA SPALINOWA 4,7KM ŁAŃCUCH 45CM POWERMAT (3974689805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z ręką na sercu moge polecic piłe PowerMat. Zakupiłem ja 4 lata temu i po dzień dzisiejszy działa a rocznie ok 30 kubików ścina na kawałki. Kilku znajomych tez je posiada i za nic innej nie chca piły
-
Czy konieczny jest demontaż turbosprężarki do czyszczenia kolektora ssącego w A4 B5 1.9TDI?
Nie musisz bo turbo masz za kolektorem wydechowym. Ssący jest wyzej
-
[a4/b5] brak hamulca
Podlacz vaga wejdz w ABS i sprawdz bledy. byc moze podczac wymiany tarcz cos uszkodziles przy czujnikach ABS
-
[a4/b5] brak hamulca
szukaj po prostu po wezach przy zaciskach pierwsze wycieku. Widocznie ktorys waz strzelil.
-
Przeróbka org gałki na podświetlaną.
Samą intensywność świecenia możesz sobie sam zmienić dobierając rezystor. Patencik fajny.
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
Zrobisz dla siebie pokazesz efekt i zobaczysz ze pojda zamowienia na takie cos jak sie spodoba:) Oczywiscie wzor S
-
Spadek mocy przy około 100kmh
Zaczyna sie od podlączenia Vaga i zrobienbia logów.
-
turbina tryb notlauf? analiza logów
Widac ze zmienna geometria stoi. Takiej nie sprzedawaj turbiny tylko ją pierwsze porządnie wyczyść.
-
Jaką pralkę kupić?
BEKO WMB 81242 LM A ja polecam tą. Praktycznie nie slychac ze jest uruchomiona. 8kg wsadu no i 5 lat gwarancji producenta
-
Prowadnica bagnetu
przed zalozeniem daj sobie tą osłonkę do ciepłej wody. Te zamienniki strasznie ciezko wchodzą na zatrzask.
-
wyłamuje zęby na kole zamachowym
obstawiam ze jest inny ząb na wieńcu i inny w rozruszniku
-
Wymiana Modułu Komfortu czy na pewno trzeba? ważne!
na poczatku przyjzał bym sie pająkowi z manetkami przy kierownicy. Gosciu chce Cie naciagnac ewidentnie
-
Spryskiwacze mgiełkowe przedniej szyby
tak od skody FABIA 1,2, ROOMSTER, OCTAVIA 1
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Mialem i mam nadal układ od kogela i długimi moge normalnie mrugnąć z 100% mocą także nie wiem czemu w Twoim wypadku nie mogłes. Co do psucia dopiero po 3 latach przeze mnie sie uszkodził.
-
Prośba a analizę logów
Sprawdz swiece zarowe czy sa sprawne. Poza tym niepotrzebnie 2 razy grzejesz swiece. I tak nic wiecej Ci to nie daje wrecz predzej je szlak trafi o ile jeszcze działają
-
Co ile wymiana rozrządu w AFN-ie.
Jak nic sie nie dzieje jak sie urwie pasek rozrządu skoro 99% silników jest kolizyjne? Tak samo jak w Dieslu tłoki spotykają zawory po urwaniu paska
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Dzieki o to mi chodziło a nie mogłem sobie przypomniec
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Wita. kojaży ktos gdzie jeszcze na allegro mozna kupic SD-2? albo jak sie nazywal uzytkownik sprzedajacy je? Bo jakos nie moge znalesc a potrzebuje